Karo vadas:"Rogue Assault"

Alternatyvūs pavadinimai: Varo vadas

Game karo vadas:"Rogue"užpuolimas karinių kovų gerbėjams.

Amerikos kūrėjas Kixeye savo sąskaitoje turi keletą sėkmingų projektų, o karo vadas: Rogue Assault pridėjo šį sąrašą. Darbas dėl naujos TJO mobiliųjų prietaisų strategijos truko keletą metų (2014-2016 m.). in) Bet mes galime drąsiai pasakyti, kad žaislas skambės žanro gerbėjams, kurie nepraleidžia progos įsitvirtinti stiprios armijos. Produktas turi keletą puikių savybių, kurios palankiai atskiria jį nuo panašių masių:

  • Puikiai veikia visose platformose.
  • Naudokite įprastą 3G ir vidutinio greičio paketą.
  • Yra 6 pasirinkimai, kurie automatiškai parenkami grafiškai, priklausomai nuo naudojamo prietaiso.

Each War Commander: Rogue Assault galima atsisiųsti nemokamai, tačiau taip pat pateikiama pirkimo galimybė. Tačiau, norint išleisti pinigus, niekas jėga, ir tai yra visiškai įmanoma padaryti tai, kas nemokama. Beje, atsisiųskite karo vadą:"Rogue"užpuolimą ant kompiuterio taip pat galite, o tai dar vienas pliusas už žaidimo pranašumą.

0 Nedidelė priešistorė.

. Galiojimas, kuriame žaidėjas pasirodo, reiškia artimiausią ateitį, kai pasaulio ekonomika žlugo. Tai lėmė visišką nedarbą, o tai sukėlė badą. Žmonės paėmė į gatves, tačiau netrukus taikūs sukilimai atima agresyvius zavarushkus. Valdžios institucijos prarado situacijos kontrolę, nusikalstamumas smarkiai išaugo, gaujų skaičius išaugo.

Gavęs prieigą prie ginklų, ypač stiprios frakcijos įveikė Europą, deklaruodamos okupuotas teritorijas laisvomis valstybėmis. Atėjo laikas sukurti naują diktatūrą, žiauresnę nei bet kada. Žaidėjų užduotis vadovauti karinei bazei ir sunaikinti vieną iš labiausiai kraujojaus generolų, neleidžiant jam paskleisti savo įtakos kitoms žemėms.

Jūsų veiksmai žaidime.

Game War Commander: Rogue Assault vystosi dviem filialams:

  • Buildo ir stiprinimas baze
  • Dalyvavimas PVE ir PVP mūšiuose

Jūs galėsite patekti į tris pagrindinius metalo išteklius (be to nėra jokių patobulinimų), torius (metalo analogas, bet labiau pažengęs), aliejus (padeda vienetams atsigauti po kovų). Tai gerai, kad visada turėtumėte, todėl atidžiai stebėkite, ar atsargos papildomos laiku. Gaukite juos savo pačių pagrindu, o taip pat gausite už atlygį už atliktą užduotį. Jei nesate naujokas karinėms strategijoms, žinote veiksmo principą. Šiuo atžvilgiu karo vadas:"Rogue Assault"žaidimas nesukurs nieko naujo: nuolat kurkite bazę, statykite pastatus, išgaukite išteklius, siurblių kariuomenę, užimkite naujas teritorijas ir jas kontroliuokite.

Viena iš žaislo savybių yra neribota prieiga prie lėšų. Tai reiškia, kad jų šaltinis nėra žemas, todėl drąsiai sukaupia reikiamą sumą tolesniam tobulinimui ir statybai. Tačiau tam reikia jūsų buvimo, nes žaidimas"Var Commander"nesikeis"miego režime". Jei pakanka paskirstyti užduotį kituose projektuose ir grįžti per dieną, kol bus surinkta ar gauti kitą rezultatą, tai neveiks. Norėdami pereiti į naują lygį, turite asmeniškai vadovauti visiems. Įdomiausia kova. Turite formuoti savo kariuomenę, pasirinkdami skirtingus kariuomenės tipus, ištyrę jų charakteristikas. Galimi pėstininkai, cisternos, sunkvežimiai, karinė aviacija, visų galimų kalibrų šauliai ir sunaikinimo spindulys.

Prieš eidami į ataką, atlikite išsamią žvalgybą, įsitikinkite, kad priešas yra jūsų dantis ir nepamirškite galvoti apie veiksmų taktiką, kad operacija būtų sėkminga.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos