Karo mašinos

Alternatyvūs pavadinimai: Var Carsine

Game"War Machines"yra jūsų mėgstamiausios talpyklos.

Games dėl talpyklų pripildė virtualios erdvės, ir toks gausa gali būti suvokiama skirtingais būdais. Viena vertus, tai suteikia pasirinkimo galimybę, tačiau, kita vertus, daug sunkiau rasti tą brangią žaislą, atitinkančią visus patyrusio tanklaivio reikalavimus. "Fun Games for Free"siūlo savo versiją kovų, kurios yra žaidimo projekto"War Machines"forma.

. Pirmą kartą jis buvo išleistas 2015 m. Lapkričio mėn. , o po metų buvo pritaikyta"Android"platformai. Šiuo metu"War Machines"atsisiųsti daugiau nei 10 milijonų parsisiųsti. vartotojai. Žaidimas dabar yra platinamas nemokamai, bet tradiciškai sumokėjo turinį gerbėjams, kad pagreitintų renginių eigą ir gautų papildomų premijų. Kai kurias prekes galima įsigyti už 25,99 2 699,99 UAH. , bet, jei mokate mėnesinį mokestį, gausite premiją, kurioje atlygis yra rimtesnis, o talpyklos yra daug griežtesnės. Norėdami žaisti savo mobiliajame įrenginyje, atkreipkite dėmesį, kad žaislo dydis yra 69 M, o"Android"versija turi būti bent 4. 1. Jei nuspręsite atsisiųsti"War Machines"savo kompiuteryje, tada"iOS 7". 1 ir aukštesnė.

"Var Mashines"žaislo ypatybės.

 • Bright graphics
 • Dynamic mūšiai
 • Vartotinos vietos pasirinkimui
 • Tankų asortimentas ir jų siurbimo būtinumas
 • Vieni ir komandos kovos tipai

Kai tik"War Machines"žaidimas yra įdiegtas, žaidėjas įeina į angarą, kuriame saugoma jo įranga. Yra mašinų remontas ir atnaujinimas, tačiau, norint maksimaliai juos pumpuoti, jums reikia daug pinigų. Auksas ir deimantai yra išvardyti žaidime. Aukso atsargas yra lengva gauti pakankamai, kad reguliariai eidavo į mūšio lauką ir sunaikintų priešus. Deimantai yra vertingesni valiuta, o jei jūs neperkate jų už realius pinigus, galite ją nemokamai gauti tik pasibaigus sėkmingam darbui ir kovojant su gyvais žaidėjais.

Be brangiųjų akmenų, degalų talpykla taip pat yra vertingas artefaktas kaip prizas. Be to, turnyrai vyksta periodiškai, kai nugalėtojai gauna vertingų prizų. Pradedantiesiems pirmiausia reikia paleisti, perduoti ugnies inicijavimą ir įgyti patirties, todėl jiems gali būti tik vieno žaidėjo režimas. Bet tai smagu važiuoti aplink aikštę, nugalėti priešus, sunaikinti priešus, rinkti monetas iš jų ir rinkti kitas premijas:

 • Sveikatos atkūrimo rinkiniai
 • Kuro bakai
 • Leaks
 • Gold
 • Stars

Tik pasiekus tam tikrą lygį, bus įmanoma bendradarbiauti su kitais žaidėjais ir dalyvauti masinėse misijose. Tuo metu, kai jūsų talpyklos turi padidinti visas keturias savybes:

 • Bronu
 • Vandens skyrius
 • Shortness
 • Atak

Kiekviena funkcija gali būti pagerinta penkiais žingsniais, taigi yra daug augti. Vamzdis, bokštas, vikšrai ir variklis yra siurbiami. Be to, galite pritaikyti korpuso modelį arba taikyti meniu pasirinktą kamufliaciją. Kairėje rodyklės kampe valdomas gana paprastas būdas pasirinkti judėjimo kryptį, dešinėje yra akyse ir šaudymo mygtukas. Tankai gali pasukti bokštą, pasiimti daiktus į akį, o masė virš kitų žmonių įrangos parodo žalos procentą. Svetainėje visada yra kliūčių, o jei jūs einate per sieną, nei jūs, nei priešas nematysite. Tai padeda sukurti tam tikrą netikėtumo efektą, kai jūs nežinote, kokia pusė bus pavojuje. Taip pat malonu, kad yra pasirinkimas dykumų vietovių, miškų, miestų, žiemos peizažų.

"

War Machines"žaidimas nuolat atnaujinamas, o žaidėjų nustatytos klaidos kūrėjai greitai pašalina. Neabejotinai produktas yra kokybiškas ir vertas jūsų dėmesio. Norėdami tai įvertinti pats, atsisiųskite ją dabar.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos