Karo rėmas

Alternatyvūs pavadinimai: Varfreym

Žaidimų Warframe - nemokamai sci-fi Co-op žaidimas TPS, kuri sukūrė skaitmeninę ekstremumai yra The Darkness 2 kūrėjas. Skubant išnykimo ribos, žaidėjai internete Warframe lenktynes ​​Tenno. Žaidėjai turi magistro senovės ginklų iš senosios Žemės laimėti šio ginklo Griner, kurie nori užfiksuoti imperiją ir stengtis pašalinti Tenno.

Prieš žaisti žaidimą Warframe, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Warframe registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą «žaisti nemokamai»;

2. Įveskite e-mail;

3. Įveskite savo vartotojo vardą,

4. Įveskite slaptažodį ir patvirtinkite jį;

5 . pasirinkite «užsiregistruoti».

Warframe internete yra strategija pritaikyta populiariausių formatu nemokamų žaidimų. Kai žaidi Warframe, tada jūsų charakteris priklauso nuo Tenno lenktynėse - žmones, kurie tapo smurtinio po šiek tiek erdvės sutartis su virusu. Tenno bando užkariauti kelias konkuruojančias rasių Warframe internete. Lenktynės Griner - yra buvę žmonių, kurie gyvena nuolat noras nužudyti ir jų noras karą. Tenno turi mažiau kovotojus ir prasta technine įranga, bet ir laimėti šį sunkų mūšį padeda jiems Warframe - tai ypatinga vadinamieji egzoskeletus, kuri suteikia kariams neįtikėtiną greitį ir stiprybę žaidimo Warframe. Be Warframe žaisti yra įdomi, nes savo žinioje aštuonis technologijos: Voltų, Excalibur, anglių, Trejybės, ledai, raganosis, Magas, uosio. Kiekvienas elementas Vorfreym - tai ne tik nauja apranga šiek tiek modifikuotų nuomone, ir visa technologija su savo ypatingu ginklu. Jei turite tvirtą šarvai, jis gali saugiai pulti agresorių, kuris ginkluoti iki dantų, mūšyje netoli, o jei mokosi puikiai fotografuoti iš toli, galite lengvai galima įdėti priešininkus Warframe internete. Be šaunamųjų ginklų žaidimo Warframe, jūs visada turėsite už jo nugaros kalaviją, kuriuo įmantrus siurbimo galėtų sunaikinti visus iš eilės: nuo Griner žmonėms Šarvuotos korpuso. Dėl skirtingų pasiekimų gausite apdovanojimų Warframe internete. Kiekvienas nukentėjo priešininkas pažymėta statistiką, ir tada pakeisti į XP, kurį galite praleisti padidinti herojus išlikimo, jos judėjimo greitis, bėdos, kurios sukelia ginklus ir apibūdinti šiuos ginklus: Reload greitį, klasės, skaičiaus raundų narve ir stuff. Jūs galėsite siurbti ne tik pagrindinis ginklas (ar automatinius šautuvų) ir Warframe internete, bet pistoletus ir kardus taip pat. Jei turite pakankamai patirties ir nežino, kur išleisti, galite įsigyti papildomas angas, kad bus padidinti savo herojaus galią. Bet ten yra žaidimų Warframe objektų, kurie pakeisti į įprastą valiuta jūs negalite. Platina išrado jų - tai pinigai, kurie buvo pažymėti parduotuvė sidabrines monetas. Platina Warframe parduodami internete už realius pinigus ir atveria grotuvas priėjimą prie visko: išskirtinis ginklas ir vorfreymu, Pro versija atnaujinimai. Atkreipti jūsų dėmesį į ginklų ir erdvėlaivių vežančių yra veiksmo žaidimas Warframe internete. Žaidimas gerai dirbo ir turi nuostabų grafikos ir žaidimų poveikį Warframe stulbinantis. Be to, profesinės optimizavimo pagalba, jūs galite pamatyti visas šis stebuklas yra ne net pažangiausių sistemų!

 

Žaisti pat