Warkeepers

Alternatyvūs pavadinimai: Warkeepers

Warkeepers internetinis žaidimas - nemokamai d multiplayer s internete šaudyklė žanras MMORPG , yra originalus, įdomus storyline, neprilygstamą grafiką, sukurti milžinišką pagreitį gameplay. Taigi, žaidimas Warkeepers leidžia su pilnumo pasinerti į realų pasaulį mūšiai, narsa ir pergalės.

Prisijunkite žaidimo Warkeepers nebus sunku, nes reikia tik eiti į žaidimų svetainę, pradėti registravimo Warkeepers, tada atidarykite lauką užpildyti savo žaidėjo vardą, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Po Warkeepers Registracija internetu yra sėkmingai užbaigti, kaip nurodyta pranešimo į elektroninio pašto adresą, kuris buvo nurodyta. Nesivaržykite pradėti mokytis visus žaidimo erdvės teikiamas galimybes!

Norint žaisti žaidimą lankosi Warkeepers reikia šiuos sistemos reikalavimus:

  • Operacinė sistema: Windows XP / Vista / 7 (rekomenduojama "Windows" 7)
  • Atmintis - 2 GB
  • Grafika - DirectX 11 diskrečiųjų, 512 MB (1024 MB), Vieta - 1GB

Pradedant žaisti žaidimą internetu Warkeepers, jūs iš karto suprasite, kad jos istorija yra stebėtinai neįprasta ir intriguojanti. Veiksmas vyksta 1944 - Antrasis pasaulinis karas. Tai kaip niekas kitas žaidimas bus malonumas istorijos mėgėjai ir mūšių žmonijos praeitį. Vokietija ir Japonija kenčia triuškinantį pralaimėjimą dėl Aljanso pajėgos, tačiau mokslininkai Reicho nenuilstamai stengiasi sukurti naują siaubingą ginklų, kurie turėtų paversti karo banga. Tačiau, tai, jie kelia grėsmę ne tik priešo pajėgų, bet ir visos gyvybės Žemėje.

Taip pat Warkeepers galite žaisti dviem režimais: PvE (nuo kompiuterinių žinučių) arba PVP (prieš tuos pačius žaidėjų gyvas, kaip jūs esate.) Kiekvienas režimas turi savo privalumus ir vertę. Pavyzdžiui, dalyvauti PvE kovose ir sunaikinti priešo jėgos (o kai kuriais atvejais tai nėra taip lengva), jūs galite uždirbti patirtį, reikalingą tolesniam savo charakterį, gauti naujų ginklų ir daug kitų naudingų savybių žaidimą.

PvP kovų - kova su žaidėjais, taip pat, esančių internete. Nugalėti juos galite gauti daug didesnį atlygį nei su PvE. Be to, yra aišku, kad bendrauti su realiais žmonėmis, o ne kompiuterio intelektas yra daug daugiau įdomus ir jaudinantis.

Specialusis atmosfera į žaidimą padaryti įvairias teritorijas, kuriose ji yra būtina atlikti misiją, arba tiesiog susitikti ir išsiuntimą priešų, tarp kurių galima rasti bauginantis "bosus". Taigi, jūs galite gauti į apleistų laboratorinių ar niūrių požemiuose, kur kas antras yra verta būti budrūs ir pasiruošę Žaibiškos reakcijos ir drąsos išvaizdą.

Kaip matote, žaidimas Warkeepers - puikus būdas suvokti paskutines mūšių mūsų planetos praeitį, o ne žinoti, kaip ištaisyti šią padėtį, atsižvelgiant į keletą fantastinis funkcijos padarytus kūrėjams daugiau intrigos žaidimo.

 

Žaisti pat