Karas Titans

Alternatyvūs pavadinimai: Karas Titans

Tuo atveju, jei jūs neturite pamiršti visuomenės dėmesį, mėgsta likti dėmesio centre, tačiau vis dar nelinkęs mojuoti kumščiais, iš Titans žaidimas, karo sukurtas Jums asmeniškai. Žaidimas bus atlikti jums toli nuo mūsų daugelį šimtmečių Romos laikus ir gladiatorių kovos.

Tuo metu, kai Romos imperijos, taip pat bet kokia kita civilizacija, reikalaudami duoną ir cirkai, arenos išėjo du galingi kariai ir įrodė savo gebėjimą būti pirmasis. Tai, ką siūlo žaidimas karo Titans. Nėra antra. Yra pirmas ir pralaimi tik. Tačiau mes turime išmokti atsistoti net po pralaimėjimo ir judėti į priekį, rasti jėgų kovoti vėl ir vėl su savo varžovą ir nebijokite būti įstrigę dar kartą. Baimė - tai nesėkmė.

Karas Titans online žaidimas kelia labai sudėtinga, bet įmanomą tikslą. Tai, kad kiekvienas virtualus grotuvas naikintuvas. Savo ruožtu, žaidėjas privalo pareikšti savo charakterį iki tokio lygio, kad reikš tik vieną dalyką - tobulas meistriškumas gladiatoriai.

Jei Titans Registracija internetu karo nebus sukelti jums problemų. Čia mes turime, kaip visada, teikti prisijungimą. Tai vardas, pagal kurį pateksite į žaidimą. Toliau nurodykite slaptažodį ir pasirinkite vieną iš siūlomų žemynuose. Kiekvienas iš šių serverių yra įvairių pasaulio dalių. Pasirinkite vieną, kuris tinka jūsų. Tada jums reikės įvesti savo gimimo datą, kad būtų galima nustatyti žaidėjo amžių ir priimti žaidimą. Po registracijos, galite pasirinkti simbolių gladiatorių, kurie bus įvesti į areną kovoti. Tiesą sakant, pasirinkimas jums yra mažas, kaip žaidimo kūrėjai turėtų atsižvelgti tik į keturis didvyrius. Jie tinka eros graikų-romėnų pavadinimus. Kiekvienas iš jų yra unikali savo pobūdžio, iš tiesų aprūpinta ypatingų savybių. Bet į žaidimą, jums bus suteikta galimybė pataisyti savo augintiniui, plėtoti tam tikrą kokybę arba mokyti kažką naujo.

Pradėkite žaisti online žaidimas karo Titans vartotojų patirties rekomenduoti mokymo vykdant užduotis. Čia jūs galėsite išmokti kovoti ir žaidimo esmės techniką. Jūsų herojus podnapryazhet savo virtualius raumenis, o jūs - ir jūsų pirštai pašildytas poupravlyat su pele ar klaviatūra. Ir po treniruotes - kviečiame į tikrą skerdynes!

Jei Titans karo turėtų vaidinti pirmąją vietą tiems, kurie nori pajusti tikrą diską ir aistra, kuris mėgsta kovoti mūšyje ir negali stovėti gyvenimo be nuotykių. Čia mes turime išmokti valdyti ir kirvis ir kardas, nes mes tikimės iš priešininkas neturi gailestingumo. Gladiatorius yra įvertinta kategorijų, kaip antai stiprumas ir ištvermės, vikrumo ir, žinoma, greičio judėjimų santykis. Būtent šios keturios konkrečios principai grindžiami visą žaidimą. Kiekvienas iš geriausių gladiatorius vieno. Tuo pačiu metu niekas trukdo jam žinoti, atrasti naujų rūšių.

Tarp gladiatorius eiti savo valiutas. Whispering sąskaitas čia pakeičia aukso, sidabro ir akinius. Lengviausias, kaip jūs jau atspėjote save, gauti sidabro. Su aukso ir brangakmenių kiekis bus sunkiau, nes jiems tai yra įmanoma jackpota. Tai labai naudingas, kad gauna mėnesio laimėtojas kovoja dėl gyvenimo, kaip sakoma, ir mirtis. Kartą per mėnesį arenoje susilieja dvi gladiatorius ir pavojus - jackpota. Rezultatai mūšio priklauso nuo to, įgūdžiai bus naudingas šiame scenarijuje.

Su Dodgers labai trumpą darbą sunku, tačiau stiprus gali "sugyvena" tas, kuris turi didesnį greitį. Nors skyla čia vargu ar galima prognozuoti. Beje, kiekvienas simbolis gali turėti tam tikros rūšies ginklą - lazdele, kirvis, kardas, ar dar ką nors. Paprastai, žaidėjai bando įsisavinti vienos rūšies įgūdžių, o ne mojuoti nukentėjo ir praleisti viską, kas ateina į rankas. Bet jūs galite turėti savo specialią strategiją, kad aš ne padaryti planus iš anksto. Trumpai tariant, žaidimas yra labai įdomus ir jaudinantis, kad delsimas iš geriau pradėti ne. Gladiatorių konkursai senovės Romoje buvo Wściekle populiarus. Jis ateis, kad pamatyti minias, arenos yra kaip mūsų stadionuose buvo supakuoti į paskutinį kaimą. Šiandieniniame pasaulyje gladiatorių kovose yra ne mažiau palūkanų. Pritaikytas tik, kad dabar jūs galite ne tik pamatyti jį iš klausymosi pozicijos, bet ir jame dalyvauti tik sėdi ant kėdės, o ne kenčia nuo traumų ir žaizdų.

 

Žaisti pat