WarSide

Alternatyvūs pavadinimai: Varsayd

WarSide žaidimas - nuostabus fantastinis veiksmo MMORPG su geriausias derinys Vaidmenų sistemos ir taktinio šaulys. Didžiojoje visatoje verda karas tarp trijų bendrovių. Tai klientas žaidimas, kuriame žaidėjai iššūkis tarpusavyje ir bando įrodyti savo nekaltumą labiausiai kūrybingų komandos kovose. Jūs turite pasirinkti pusėje kovoti už tai, ką norite, ir iš karto galėsite šokti į kovą. Nėra varginantis laukti! Visi labai dinamiška ir įvairi. Be WarSide internete turės tikrai aktyvų gyvenimo būdą! Siūlo žaidimo režimų įvairovė, gebėjimas sukurti simbolį, kad tiktų jūsų stilių, lankstų pritaikymą, originalus kovos žemėlapius, gražus arsenalą ginklų ir kitų gražių akimirkų. Dalyvaukite Avid opozicija, nukentėjo visas savo galimybes laimėti!

Norėdami žaisti žaidimą WarSide klientas turi būti įdiegta. Montavimo pavyksta, ir žaidimo nepaliks jei kompiuteris atitinka šiuos reikalavimus sistemai:

- Operacinės sistemos Windows XP/Vista/7;

- Pentium 4 / Athlon arba didesnis

- Video NVIDIA GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9500 / Intel GMA 950 (i945G) ilivyshe

- 1 GB RAM ir 1 GB laisvos vietos standžiajame diske.

Atlikti įrengimo reikia WarSide registraciją. Kurdami sąskaitą, turite įvesti tokią informaciją: e-mail, forum vardą, slaptažodį (patvirtinant). Po to patikrinkite, ar žaidime reikia WarSide perrašyti žodžius. Tada galite paspausti "Registruotis", tuo patvirtindamas sutikimą gauti naujienas ir priėmimo taisykles.

Play Jūs WarSide veikėją, kurio išvaizda sukurs savo. Ne tik jums pasirinkti jūsų veido, plaukų, bet gali papuošti herojus randų ar tatuiruotes. Jūs taip pat turite pasirinkti vieną iš trijų kariaujančių valstybių. Pažiūrėkime, ką jie atrodo. Zetta Corporation "pavyko ne tik sukurti ant vieno iš planetų monopolį, bet galiausiai išplėtė savo įtaką daugelio kitų planetų spektrą. Kapitalo čia yra miesto, bet ir okupuotose teritorijose galia lyderis Tyler ODSs ne mažiau stiprus. Propaguoja gerbiamas pelno totalitarinį kapitalizmą. Yra gerai išvystyta šviesos energija cheminės ir sunkioji pramonė. Atstovai valstybės linkę plisti visoje galaktika jo poveikį rinkų ir žaliavų šaltinių. Galaktikos savivaldybių darbuotojai ir inžinieriai laisvos vietos - atsirado dėl dujų milžinė "Colossus visuomenės palydovų. Lygybė Čia karaliauja. Proletariatas ir intelektualai pabandyti rasti kompromisus gyventi taikoje ir santarvėje. Kapitalo čia - Tween ir lyderis bendruomenėje yra Radin. Pažangiausia technologija - lengvas ir sunkus fizinis cheminės medžiagos. Valstybinio svajonė subalansuotą gyvenimą gyventojai be problemų ir galimybių, siekiant patenkinti skubius poreikius, kiekvienam piliečiui. New Empire - aristokratiška šalis kapitalo Edeno. Atstovai imperijos pasirengusi remti visokeriopai jų lyderis Ilnura kad kai jėga užgrobė jo tėvo sostą. Padėtį apsunkina tai, kad būtų žinoma, "Galaxy neatsižvelgė jį kaip valdovas. Įžeidė šis faktas aristokratų norinčių daryti viską, kas įmanoma įrodyti kitaip. Jie mano, kad jų lyderis yra pajėgi sukurti absoliutinę monarchiją, kuri bus grindžiama feodalinė rinkos santykius. Kuriant šviesos ir dideliu fiziniu energijos technologijos, Valstybinio gyventojai linkę pasiekti antrąjį aukso amžių. Gerbiami žaidėjai, choice is yours! Jūs turite teisę prisijungti prie tų, kuriuos matote tinka.

Veikėjai, kurie tampa WarSide žaisti, priklausys vienai iš keturių klasių. Galite būti gvardietis, samdinių ar beveidis medžiotojas. Jie skiriasi vienas nuo kito, ne tik išvaizda, bet ir unikalių sugebėjimų. Kiekvienas personažas yra apdovanotas pradinių charakteristikų ir savo užduotį - pumpuoti juos. Taip pat galima pasirinkti specializaciją pagal savo skonį. Įvykdyti PvE misijas ir dalyvauti PvP kovose, galite kaupti patirtį. Beje, viena kova trunka apie 10 - 15 minučių. Daugiau pastangų jūs daryti, tuo labiau apčiuopiamų rezultatų.

Žaidimų Varsayd rekomenduoja ne tik kovoti su kitais žaidėjais, bet ir sužinoti, kaip sukurti santykius. Jūs turite prisijungti prie komandos, daugiausia dėl sklypo plėtra lėmė komandos kovas. Taip pat yra galimybė užmegzti prekybinius santykius. Galite sudaryti sandorius per aukcioną ar paštą.

Kadangi žaidimas išplito modelio laisvos 2-play, tai smagu jums prieinama visiškai nemokamai. Užsiimti įdomia pratybose savo laisvalaikį - ir jums bus pamiršti, ką pagimdė! Mes galime tik palinkėti jums malonią patirtį ir sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos