Karo perkūnas

Alternatyvūs pavadinimai: Karo perkūnas

The žaidimas karo perkūnas pilnas pakrovimas Didžiojo Tėvynės karo metu.

The žaidimas karo perkūnas remiasi realių įvykių Antrojo pasaulinio karo metu, naudojant įvairius karinės įrangos tuo metu. Labiausiai išsivysčiusių aviacijos žaidime, ne taip seniai, tankai ir šarvuočiai buvo prijungtas prie projekto laivynas šiandien yra plėtros perspektyvos žaidimą.

Developers labai rimtai kreipėsi istorinė projekto dalis, žaidimas kintamojo perkūnas visiškai atkuria tikrąsias įvykių karinėse operacijose. Vartotojas, prisijungdama prie šio projekto, gauna į kitą laiką ir gali mokytis, kad Antrojo pasaulinio karo istoriją nepriklausomai dalyvauja to meto įvykius. Istorinis komponentas nėra vienintelis dalykas, kuris yra taip arti, kaip įmanoma tiesos, kūrėjai, kurdami lėktuvus ir tankai studijavo kiekvieno modelio funkcijas, visos karinės įrangos vienetai sutampa su prototipai išvaizda ir techninėmis savybėmis. Paties žaidimo fizika, kaip arti realybės, kaip įmanoma, bakas gali būti draskoma vikšrų ar susigadinti veikti po nukentėjo į duobę.

Air simuliatorius, todėl iš pradžių sumanyta šio projekto autorių, bet žaidimas peržengė paprasta multiplayer online žaidimas, kuriame pagrindinė idėja buvo karinė strategija ir skrydžio imitavimo. Įrašyta papildomą technologiją projektui, kūrėjai atnešė savo projektą į naują pasaulio mastu. Labiausiai išsivysčiusių žaidimo dalis yra aviacijos bazę, projekte yra beveik penkis šimtus skirtingų orlaivių, jie skirstomi pagal šalių gamintojų:

  • USA;
  • THE TSRS;
  • Britannia;
  • Germany;
  • Japan.

In žaidimo karo Thunder, cisternos pasirodė tik 2014, jie atstovauja modelių iš trijų šalių, SSRS, JAV ir Vokietijos. 2015 pabaigoje, žaidėjai tikėtis reikšmingo atnaujinimo šarvuočių, kaip autoriai paskelbė sujungimo Didžiosios Britanijos armijos į projektą.

Thinness Žaidimo karas perkūnas.

In siekiant prisijungti prie projekto, jums reikia atsisiųsti žaidimą karo Thunder, todėl tai yra klientas versija. Įdiegti į kompiuterį nėra didelė programa, žaidėjas pradės savo kelionę laiku internete. Norėdami atsisiųsti kintamojo perkūnas reikalauja 1 minimumą. 5 GB RAM ir 3 kietajame diske. Įdiegus klientas, registravimas yra privalomi ir žaidėjas gauna reikiamus pagrindinius išteklius.

Participate mūšiuose per keturias kovines režimų, kurie yra suskirstyti savo ruožtu sudėtingumo. Pradedantieji gali pasirinkti mokytis arcade režimu, kuriame yra asistentas, jis dėsto vadybos ir savybių šios technologijos modelio sudėtingumą. Simuliatorius režimas leidžia žaidėjui jaustis kaip pilotas ar tankistas, iki smulkiausių detalių, be užvedimo rakto pasukimo, jums nereikės niekur važiuoti ir skristi.

Combat veiksmai yra skirtingi, jie gali dalyvauti tiek komandoje ir savarankiškai:

  • Missions už vieną arba Co-op Žaidėjai - čia jums reikia atlikti įvairias specialias užduotis ar dalyvauti kovose prieš kompiuterį priešų;
  • Sessional komandos mūšiai - jie dalyvavo realių žaidėjų. Kiekviena komanda turi 16 vartotojų, jie kariauja tarpusavyje. Dėl pergalės, ji privalo atlikti užduotis, užfiksuoti arba sunaikinti priešo aerodromą;
  • Racing - konkurencija tarp pilotų takelio su maksimaliu greičiu ištrauka;
  • Events yra istorinė naujo kūrimas tikrų kovų. Šioje kovose natūra tik technika, dalyvavo tam tikroje vietoje realaus karo galite dalyvauti.

The žaidimas yra spalvingas, su puikia grafika ir garso turinį, šis projektas pelnytai gali būti vadinamas tik viena jo rūšis.

 

Žaisti pat