Karo perkūnas

Alternatyvūs pavadinimai: Karo perkūnas

The žaidimas karo perkūnija pilnas panardinimas per Didįjį Tėvynės karą.

Žaidimas „War Thunder“ yra pagrįstas tikrais Antrojo pasaulinio karo įvykiais, naudojant įvairias to meto karines priemones. Labiausiai išsivysčiusi aviacija žaidime, ne taip seniai, tankai ir šarvuotos transporto priemonės buvo prijungtos prie projekto, šiandien laivynas yra žaidimo plėtros perspektyvos.

Developers labai rimtai kreipėsi į istorinę projekto dalį, žaidimas „Var Thunder“ visiškai atkuria realius karinių operacijų įvykius. Vartotojas, prisijungęs prie šio projekto, patenka į kitą laiką ir gali savarankiškai studijuoti Antrojo pasaulinio karo istoriją. Istorinis komponentas nėra vienintelis dalykas, kuris yra kuo arčiau tiesos, kūrėjai, kurdami lėktuvus ir cisternas, ištyrė kiekvieno modelio savybes, visi karinės įrangos vienetai sutampa su prototipų išvaizda ir techninėmis charakteristikomis. Pati žaidimo fizika, kiek įmanoma arčiau realybės, bakas gali būti suplėšytas vikšrų arba sugadintas važiavimu po sunkios smūgio į duobę.

Air simuliatorius, kuris iš pradžių buvo suprojektuotas šio projekto autorių, tačiau žaidimas viršijo paprastą daugelio žaidėjų internetinį žaidimą, kuriame pagrindinė idėja buvo karinė strategija ir skrydžio modeliavimas. Pridėjus papildomą technologiją, kūrėjai savo projektą pristatė į naują pasaulinį lygį. Labiausiai išvystyta žaidimo dalis yra aviacijos bazė, projekte yra beveik penki šimtai skirtingų orlaivių, jie skirstomi pagal šalių gamintojus:

  • USA;
  • THE TSRS;
  • Britanija;
  • Vokietija,
  • Japanas.

Informacijoje „War Thunder“ rezervuarai pasirodė tik 2014 m., Juos atstovauja trijų šalių, SSRS, JAV ir Vokietijos modeliai. 2015 m. Pabaigoje žaidėjai tikisi iš esmės atnaujinti šarvuotus automobilius, nes autoriai paskelbė apie Didžiosios Britanijos kariuomenės prisijungimą prie projekto.

Thinness Game War Thunder.

. Norėdami prisijungti prie projekto, turite atsisiųsti žaidimą „War Thunder“, todėl tai yra kliento versija. Diegimas kompiuteryje nėra didelė programa, žaidėjas pradės savo kelionę laiku internete. Norėdami atsisiųsti „Var Thunder“, reikia mažiausiai 1. 5 gigabaitai RAM ir 3 kietajame diske. Įdiegus klientą, reikalinga registracija, o žaidėjas gauna būtinus pagrindinius išteklius.

Dalyvaukite kovose keturiuose kovos režimuose, kurie yra suskirstyti sudėtingumu. Pradedantiesiems gali būti suteikta galimybė išmokti arkadinį režimą, kuriame yra padėjėjas, jis nurodys, kaip valdyti ir kokie šios technologijos modelio ypatumai. Simuliatoriaus režimas leidžia žaidėjui jaustis kaip pilotas ar tanklaivis, iki mažiausios detalės, nesukeldamas uždegimo rakto, jūs niekur nepradėsite ir skristi.

Combat veiksmai yra įvairūs, jie gali dalyvauti kaip komanda ir nepriklausomai:

  • Misijos vienam ar kitiems žaidėjams - čia reikia atlikti įvairias specialias užduotis arba dalyvauti kovose prieš kompiuterio priešus;
  • Sesialinės komandos kovos - jame dalyvauja tikri žaidėjai. Kiekviena komanda turi 16 naudotojų, jie kariauja vienas su kitu. Už pergalę reikia atlikti užduotis, užfiksuoti ar sunaikinti priešo aerodromą,
  • Vairavimas - lenktynių konkurencija tarp bėgių kelio su didžiausiu greičiu;
  • Patikimai - tai istorinė tikros kovos. Tokiuose mūšiuose gali dalyvauti tik technika, kuri buvo buvusi tam tikroje vietoje tikrojo karo metu.
Žaidimas yra spalvingas, su puikiu grafikos ir garso turiniu, šis projektas gali būti teisėtai vadinamas vieninteliu.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos