Ar iš plieno

Alternatyvūs pavadinimai: Ar iš plieno

Ar iš plieno - kompiuteris žaidimas realaus laiko strategijos žanro. Vertimas, galbūt labiau pažįstamas, valią ir protą. Žaidimo kūrėjai pasistengė virsti realybe žaidimų karo tarp Rytų šalyse ir kaip didelė šalis, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Tai rodo amerikiečių požiūrį į terorizmo ir jo utranenie problema. Žaidimas bus iš plieno, pavyzdžiui, kaip padaryti realių įvykių, ir tai tik nepastebimas visiškai sutapimas su tikrove. Kainuoja jums atrodo patys.

Kaip ir bet kompiuterinį žaidimą, galite naršyti internete bus iš plieno video, skaityti šiuos atsiliepimus prieš patrauktų gameplay. Tada eikite į svetainę, kur galite žaisti valios plieno atsisiųsti. Ir pereikite prie brutalios kovos.

Žaidimas yra pateikiamos su dviejų kariaujančių pusių. Tipo kaip gera - amerikiečių, manančių terorizmu. Ir blogi - arabai - yra bjaurus, pikti kariai.

Žaidimų valia Steel'll žaisti dvi skirtingos vieno žaidėjo kampanijas: Afganistane ir Irake. Prieš atlikdami šešiolika žaidimo misijas. Tačiau pagrindinis dalykas yra arabai naikinimas, nulemianti terorizmo ir smurto pasaulyje.

Jūs - bataliono vadas jūrų pėstininkai iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Atlikti užduotis įtraukti į priešais jus, jūs ir visa jūsų team'll turi daug privalumų - didėja, naujų knygų, todėl dėl naujų taktinių veiksmų naudojimą. Taigi, savo galia, kaskart vis daugiau ir daugiau galimybių - prašyti duomenų iš palydovo, Summoning sutvirtinimus, artilerijos rengimą ir valdymą antskrydžius.

Žaidimas bus ir protas turi daugiau funkcijų, pavyzdžiui

• Į kovinius vienetus ir ginklai;

• grafikos kokybę;

• Valdymas balsu.

Kovinių dalinių ir ginklų - jūs skiriamas daugiau nei šimtas vienetų valdymo ir įvairių rūšių ginklų įvairovė.

Kokybės grafika - aukštos kokybės. Čia yra diena ir naktis, skirtingi oro poveikio, atidžiai išsami grafiškai sukurtas modelis transporto ir kitas paslaugas. Pateikta tiksli žemėlapis valstybės JAV, iki smulkiausių detalių.

Balso ryšio - jei turite mikrofoną, galite valdyti kariuomenę.

Iš tiesų grafika šiame žaidime yra atstovaujama padoraus lygio, taip pat garsą jūsų balso nurodymų nėra. Ar ir Priežastis peržiūrėti vaizdo įrašus, kuriuos jau matote patys. Prieš pradedant žaidimą procesą.

Paskubėk jaustis dažniausiai visą procesą kovojant su teroristinių grupių. Tik čia pateikiami už jus tokią galimybę.

Nepamirškite pasidalinti žiniomis apie žaidimą Will Metalinių su draugais.

Bet žaidimas negavau gerų atsiliepimų iš žaidimų kritikų. Galbūt todėl, kad toks gana intensyvus žaidimas, ir ji gali eiti visiškai per vieną vakarą. Ir ne tik tai. Tai dabar dar gauti savo išvadą apie žaidimo valios ir proto.

Turėti gerą nuotaiką ir gameplay! Dėkojame už Jūsų dėmesį.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos