Vinterfrost paveldas Šiaurės

Alternatyvūs pavadinimai:

Žaidimas Vinterfrost paveldas Šiaurės: karas su mirusiaisiais.

Igra Vinterfrost paveldas Šiaurės kviečia naujus žaidėjus į fantazijų pasaulį, kur jie yra siūlomi herojaus vaidmenį, skirto apsaugoti karalystę nuo sukilėlių miręs.

prieš

Mnogo metų devynis klanai Dare nusprendė pamiršti praeities nuoskaudas, rinkti tarp skirtingų žmonių tipų, vienas atstovas, ir juos sujungti į ekspediciją. Elfai, žmonės, nykštukai, milžinai ir orkai turėjo patekti į Zakątki žemyno šiaurėje, ten rasti paslėptą lobį, ir patraukti į miestą.

Na įranga ir mokymo paėmė daug išteklių, tačiau pastangos buvo veltui ekspedicijos žuvo atšiauraus klimato. Bėgant metams, o ne laukia naujienų, tapo aišku, kad jie nebegali bus. Bet tai tik paskatino valdovų rinkti naują grupę. Deja, jie patyrė tą patį likimą kaip tie, kurie paskui juos.

Laikui bėgant, visi, kurie išėjo ir žuvo, mirusieji grįžta atkeršyti savo palikuonių užsispyrimo. Pradedant žaisti žaidimą Vinterfrost paveldas Šiaurės, jūs tampate vieno iš senųjų šeimų, dalyvavusių bendrovės narys, todėl yra priversti pasipriešinti sukilėliams miręs giminaitis.

Vas su broliu taupo savo tėvą, bet jis turi paaukoti savo gyvenimą, kad jūs galite eiti į pavojingą nuotykį ir pabandyti rasti atsakymus į svarbius klausimus.

yra jūsų pirmasis pasirinkimas.

Vy turi teisę nuspręsti, kas geriausiai tinka jums Vinterfrost paveldas Šiaurės registracijos arba ryšium per socialinius tinklus. Kitas žingsnis yra charakterio kūrimas. Norėdami tai padaryti, kreiptis į kiekvienos profesijos ypatumus, ir pažymi, kad išvaizda ir kai kurie gebėjimai priklauso nuo yra vyrai ar moterys.

  • Rogue apsukrus ir greitas, gerai vengia priešų atakų. Tai yra veiksmingas kovotojas prieš vieno tikslų, tačiau negali susitvarkyti su grupe.
  • karys tipiškas bakas praplauti gyvybingumą. Aprūpinta galia, kuris idealiai tinka Melee atakas.
  • Mag nesiskiria gerą sveikatą ir nėra labai veiksmingas prieš vieno galingiausių piktadariai, tačiau grupė nėra labai stiprūs priešininkai paveikia pirštas judėjimą. siurbimo metu galite pasirinkti, ką norite, kad ji būtų su gydytoju arba kurie sukelia žalą.
  • šamanas yra geras gynėjas, taip gerai, kaip magas turi burtai.

Atėjo laikas veikti.

V Vinterfrost paveldas Šiaurės žaisti gražus dėl daugelio priežasčių, bet pirmas dalykas, kad akį yra labai šviesus, malonus akių diagramą. Plėtra yra lygus, ir pradiniai lygiai nėra ypač tempia stiprius priešininkus. Jūsų stiprumas bus pakankamai susidoroti su minios mirusiųjų.

Vėliau pradėsite rasti jėgų ir patirties, tampa stipresni, ir jums bus pasirengę rimtų susidūrimų. Atsižvelgiant į įvykių eigą Jūs:

  • Primenyat principo žingsnis po žingsnio deystviy
  • Nanimat pomoschnikov
  • Dratsya su monstrami
  • Srazhatsya su geymerami
  • Uchastvovat į patrauklių rezhimah

Naraschivat gali patirti dalyvaudami Quest, tačiau galite naudoti meditaciją, paliekant herojus šioje valstybėje, kol nedingo. Bet grįžta, jūs rasite tai šviežia ir daugiau galingas.

Vash charakteris apdovanoti trylika talentus ir per mūšį, jums nuspręsti, kuris iš jų yra labiau tinkama čia. Tačiau šešių savo komandoje draugais automatiškai naudoja dovaną, kuri yra aprūpinta, todėl mano, kad tai, pateikdamas bendrovę mūšio.

V iPlayer Vinterfrost paveldas Šiaurės ilgai išlieka vienišas karys neveiks, jei norite nugalėti pagrindinį bosą. Taigi susivienyti klanų, kovoti arenoje, gauti aukščiausius apdovanojimus.

 

Žaisti pat