Šiaurės žiemos palikimas

Alternatyvūs pavadinimai: Winterfrost palikimas

Winterfrost žaidimas Šiaurės palikimas: karas su mirusiais.

„Winterfrost“ žaidimas Šiaurės šalių palikimas kviečia naujus žaidėjus į fantastišką pasaulį, kur jiems siūloma herojaus, turinčio apsaugoti karalystę nuo mirusiųjų.

Prieš devynis Dareno klanus prieš daugelį metų nusprendė pamiršti senus nusiskundimus, surinkti vieną atstovą tarp įvairių tipų žmonių ir juos sujungti į ekspediciją. Elfai, žmonės, nykštukai, gigantai ir orkai turėjo pasiekti atokius žemyno kampus šiaurėje, ten rasti paslėptus lobius ir atnešti juos į miestą.

Įrengta įranga ir mokymai, daug išteklių buvo išleista, tačiau pastangos buvo veltui ekspedicija mirė atšiauriame klimate. Per daugelį metų ir nelaukiant naujienų, tapo aišku, kad jie nebebus. Tačiau tai tik paskatino valdytojus rinkti naują grupę. Deja, jie patyrė panašų likimą ir tuos, kurie juos sekė.

Po kurio laiko visi, kurie paliko ir mirė, sugrįžo mirusiems, kad atgailautų jų palikuonių užsispyrimą. Pradedant žaisti šiaurę „Winterfrost Heritage“, tapsite vieno iš senų įmonių, dalyvavusių įmonėje, atstovu, todėl esate priversti susidoroti su sukilėlių mirusiu giminaičiu.

Tavo tėvas išgelbės jus ir tavo brolį, bet jis turi paaukoti savo gyvenimą, kad galėtumėte eiti į pavojingą nuotykį ir bandyti rasti atsakymus į svarbius klausimus.

yra jūsų pirmasis pasirinkimas.

Jūs turite teisę nuspręsti, kad „Northfrost Legacy“ šiaurėje geriau užsiregistruoti ar prisijungti per socialinius tinklus. Kitas žingsnis yra herojaus kūrimas. Norėdami tai padaryti, susipažinkite su kiekvienos profesijos ypatumais ir nepamirškite, kad išvaizda ir tam tikri įgūdžiai priklauso nuo vyrų ar moterų.

  • Vagis yra judrus ir greitas, gerai išvengia priešo smūgių. Tai yra veiksmingas kovotojas prieš atskirus tikslus, tačiau negali susidoroti su grupe.
  • War yra tipiška talpykla su dideliu gyvybinės energijos kiekiu. Įgaliota galia, kuri idealiai tinka Melee atakoms.
  • Mag neturi geros sveikatos ir yra neveiksminga prieš vieną stiprią piktadarį, bet ne itin stiprių priešininkų grupė yra nukreipta į mažo piršto judėjimą. Siurbimo metu galite pasirinkti, ar norite matyti kaip gydytoją, ar tuos, kurie sukelia žalą.
  • Šamanas bus geras gynėjas, nes jis taip pat turi burtų ir burtininką.

Laikas veikti.

V „Winterfrost“ Šiaurės paveldas malonus žaisti daugeliu priežasčių, bet pirmas dalykas, kuris pagauna jūsų akis, yra labai šviesus, malonus akis. Plėtra vyksta sklandžiai, o pradiniai lygiai nėra įtempti ypač stiprūs oponentai. Jūsų jėga yra pakankama kovoti su mirusiųjų minia.

Vėliau, jūs pradėsite įgyti jėgos ir patirties, tapsite stipresni ir būkite pasirengę rimtiems susirėmimams. Įvykių metu jūs:

  • Taikyti žingsnis po žingsnio veiksmų principą
  • Nuomos asistentai
  • Filmavimas Monstras
  • Fight gamers
  • Norėdami dalyvauti įdomiuose režimuose

Jūs galite įgyti patirties dalyvaudami kvietimuose, tačiau galite naudoti meditaciją, palikdami heroję šioje būsenoje, kol esate. Bet grįžtant, tai bus energinga ir stipresnė.

Jūsų charakteris yra apdovanotas trylika talentų, o mūšio metu jūs nusprendžiate, kuris iš jų yra tinkamesnis. Tačiau šeši padėjėjai iš jūsų komandos automatiškai naudos dovaną, kurią jie turi, todėl apsvarstykite tai, kai kompanija dedama į mūšio lauką.

V iPlayer Winterfrost Šiaurės senovės palikimas ilgą laiką būti vienišas karys neveiks, jei norite nugalėti pagrindinį bosą. Taigi susivienykite į klanus, kovokite arenoje, gaukite aukščiausius atlyginimus.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos