Vedlys II pasaulinio internete

Alternatyvūs pavadinimai: Žaidimas vedlys II pasaulinio

Online žaidimai W i zards Pasaulio ΙΙ - nemokamas naršyklinis Vaidmenų žaidimas, kur jūs išmoksite ir įsisavinti naują magišką pasaulį. Šis tęsinys jau yra žinomas ir populiarus MMOR PG W i zards pasaulis ". Jau trejus metus, kaip buvo Simmering kovą tarp tamsiųjų jėgų ir lengvųjų burtininkai armijos. Per šį laiką, daugelis galėjome pasiekti šviesus, sunku užkariauti savo pasaulį. Jų maža gyvenvietė išaugo į didžiulį ir stiprus Aradon, miestas, kuriame vyrauja geros nuotaikos. Šviesos sugebėjo atmušti senovės Zaorn atgaivinti Dorikan ir nustatė Elair (mokyklos Wizards savanoriams). Tačiau Tamsiai nesiruošia taikstytis su galios praradimo. Jis nežino, ką burtai ir ritualai, bet Tamsiai sugeba rasti kelią į kitą astralinėje Pasaulio Wizards. Tai graži mergelė pasaulis niekada nustatyti snukio vedlį, ir blogis yra jau čia. Pagal Dark World planą ΙΙ taps jo armijos bazę. Bet, laimei, nepavyko pastebėti ryškių šiuos veiksmus. Galingiausių burtininkai iki neįsivaizduojamo pastangų, rasti priėjimą prie pasaulyje ΙΙ . Žaidimas W i zards Pasaulio ΙΙ internete - tai tarp tamsių ir šviesių kova į naują pasaulį. Nuostabus pasaulis-legenda sudarė svajonių, vainikavo didinga pilis ir apgyvendintų Pasakų būtybių.

Norėdami pradėti, jums reikės registruoti žaidimo pasaulį burtininkai ΙΙ . W i zards Pasaulio ΙΙ registracija taip: Įvedė žaidimą ir sugalvoti pavadinimą slaptažodis. Jei norite prisijungti prie žaidimo naujienas, registrą Pasaulio волшебниковΙΙ предоставляет Jūs galimybė. Norėdami tai padaryti, įrašykite atitinkamą eilutę elektroninio pašto adresą. Po to reikia paspausti Registruotis . Dabar jūs turite antrojo etapo registracijos. Prisijunkite žaidimo W i zards Pasaulio ΙΙ [_2_ ] taip pat siūlo tokius veiksmus

- Įveskite savo slapyvardį,

- Slaptažodis įrašytas iš W i zards Pasaulio Ι (nebent, žinoma, tai buvo tu)

- Pasirinkite rasės pagrindinio herojaus (rėmo apačioje yra specialios charakteristikos šio pobūdžio);

- Nurodo, grindis;

- Apgalvotos kodiniu žodžiu;

- Įveskite savo e-mail;

- Gimimo data.

Taigi, paspauskite Registruotis . Registracija W i zards Pasaulio ΙΙ praėjo, ir jūs galite žaisti žaidimą World волшебников ΙΙ онлайн.

Atėjo laikas apsvarstyti fantastinių būtybių, kurios jums bus pristatyti W i zards World ΙΙ internetinis žaidimas. Veikėjai yra vadinami vienetai. Pasaulis волшебников ΙΙ online имеет vienetų, tokių rasių: elfai, nykštukai, goblinai, žmonės, orkai, Troliai. Aprašymas kiekvieno iš jų galima rasti žaidimo taisykles. Pagrindinis herojus, kurį pasirinkote registracijos metu dar gali rinkti savo šaliai. Pasibaigus žaidimo pradžioje yra prieinama nemokamai būrio priimti du vienetus. Norėdami padidinti būrys, tada turi mokėti monetas už kiekvieną kitą vienetą. Jūs galite, žinoma, atleisti neponravilis kariai, bet bus grąžinta tik pusė sumos, kurią praleido nuomos jį. Monetos gali būti uždirbtas laimėti mūšį.

Na, su simbolių sutvarkyti, ir jūs, žinoma, kyla klausimas, kaip ginklai. Galų gale, pats negali būti mūsų herojai kovoja su savo plikomis rankomis! Internetinis žaidimas pasaulyje волшебников ΙΙ позволяет kiekvienas karys mūšio imtis ginklo, skydas, amulet ir du ritinėlius. Magas gali imtis skydas, amuletas, šešis Scrolls. Kiekviena gentis remiasi savo ginklus. Tai, pavyzdžiui, goblinai - peiliai, kardai, už elfų - lankai ir arbaletai ir tt § Ginklas turi savo parametrus. Ty padidėjo šoko apsauga, gaisro magija, svoris, kaina. Taip pat plokščių įvairovė. Jie gali būti pagaminti iš medžio, geležies, vario, ir tt ir tt Jūs galite žaisti internete W i zards Pasaulio ΙΙ , naudojant viskas susitvarkė hold trofėjų (skydo monstras, magija lazdelės). Beje, nepamirškite, kad po kiekvieno mūšio ginkluotės dėvėti 1%. Taigi, ką kartkartėmis reikalauja remonto.

Dabar, mes turime spręsti su ginklu, jūs galite saugiai įvesti mūšio arenoje. Žaidimas turi kelias rūšis kovoja. Šis mokymas Šaudyti ir dvikovos baigti pergale. Groti W i zards Pasaulio ΙΙ reikia pridelnyh stebėjimo atsargiai. Atminkite, kad, nors budrūs sargybiniai, miestas gali prasiskverbti monstras. Būkite pasiruošę kovoti, bet kuriuo metu, nes tai blogis ir gudrus padarai gali pulti jus visur.

Jūs turbūt jau manoma, kad žaisti šį žaidimą W i zards Pasaulio Ι & Jota internete bus nuobodu ir nieko, bet begalinis kovą. Aš skubu jus patikinti, kad tai ne taip! Pasaulis волшебников ΙΙ играть labai įdomi. Žaidimas nėra monotoniškas! Čia galite rasti daug įdomių veiklos įvairovė. Jūs galite kurti savo klanus, (sąlyga paraiškos yra Baron pavadinimas arba aukštesnė) arba prisijungti esamus. Gal jūs nukentėjo Cupid rodyklę ir norite susituokti? Žaidimas suteikia jums lankstumo. Sakramentas Santuokos atliekamas šventyklos tarnų. O gal jūs norite pagerinti savo finansinę padėtį. Ne bėda! Jūs galite eiti į darbą taikos paslaugą. Pasirinkite vieną iš galimų darbo vietų ir pirmyn! Tiesiog norėjau, kad kažkas jaučiasi gerai? Kokie klausimai? Žaidimas leidžia žaidėjams keistis dovanomis. Beje, nepamirškite ir apie tokį kaip indekso įsipareigojimą taikai dalykas. Aš jums patarti sekti IPM, nes jūs norėtumėte gauti mėnesinį skatinimą nuo rotušės? Nepakanka nuotykių? Norite daugiau adrenalino? Tada jums bus vaikščioti į Quest. Ši sritis dėl miesto pakraštyje tankiai apgyvendintas monstras. Kova, jūs gaunate savo papildomų lobius, tada jūs galite saugiai grįžti į miestą per stebuklinga versija.

Na? Aš tikiuosi, kad jūs dabar suprantate, kad jūs praleidote tiesiog neturi. Ateikite patikrinti ir įsitikinti, kad sau, kad V i zards Pasaulio ΙΙ vaidina labai įdomus ir jaudinantis. Jūs patirsite gyvybingą ir įvairiausių jausmų šio stebuklingo pasaulio! Iš tiesų, nes žaidime jūs ne tik mėgautis nuotykius ir jaustis kaip tikras karvedys ir strategas. Mokyti savo armiją karinių įgūdžių, kaip jūs nustatyti žygdarbių! Mes galime palinkėti tik sėkmės siekiant savo tikslų! Eiti į jį!

 

Žaisti pat