World of Steel: Tank Force

Alternatyvūs pavadinimai: WoS, World of Steel

Game World of Steel:"Tank Force"pergalė bus tavo.

Pagal daugelio žaidimų apie"World of Steel"talpyklų fone:"Tank Force"tam tikrais būdais yra prastesnė, tačiau joje taip pat yra ir jos. Atstovauja jos studija"BraveTale", taip pat nusprendė dalyvauti bendram entuziastingui kovotojams. Galbūt jau esate susipažinę su savo darbu karo laivuose. Dabar jūs turite"World Of Steel"galimybę:"Tank Force"atsisiųsti ir įvertinti jos potencialą. Tikėtis, kad iš projekto nėra kažkas neįprasto. Griežtai tariant, kas yra neįtikėtinas ir ypatingas, galima pamatyti kitame veiksmo žaidime apie tankus? Jei jie neapsaugo sparnų, tai yra žanro klasika, kur žaidėjai valdo reljefą, periodiškai kovoja su priešais, uždirba pinigus šiai žaidimo valiutai ir išleidžia ją siurblinei įrangai.

Ši techninės charakteristikos turėtų būti atsižvelgiama, tada žaidimas sveria 77 M, mobiliojo telefono versija turi būti bent 2 versija. 3, bet iš tikrųjų nuo 4. 1, atsižvelgiant į periodinius atnaujinimus. Nors, siekiant teisingumo, turiu pasakyti, jie taip dažnai nevyksta. Tačiau tie, kurie nori, gali atsisiųsti"World Of Steel: Tank Force"į kompiuterį ir mėgautis tuo, kas vyksta dideliame ekrane.

Funkcijos ir pravažiavimas.

Pagrindinis elementas, kuris išskiria projektą iš analogų, yra komandinio žaidimo trūkumas. Tai reiškia, kad jūs galite kovoti tik su kompiuteriu priešininku, atkreipdami laiką ir laiką į taktiką ir elgesį įvairiose situacijose. Bet net ir šiuo žaidimu"World of Steel":"Tank Force"lieka įdomus su tokiais komponentais:

  • Per brangu aukoti minimalius
  • elementus
  • Nėra originalios istorijos
  • Sunkumai, susiję su nemokamu talpyklų atnaujinimu
  • Dideli reikalavimai interneto ryšiui ir įrenginiui įdiegti

  Kaip jau minėta, grafika čia yra tikrai puiki, jūs galite pamatyti net saulėtų zuikių akinamąsias zonas ant kovos automobilio kūno ir gana realistiškus dūmus po šūvių.

 • Gera grafika
 • Puikus įrangos pasirinkimas
 • Detailed cards
 • Dynamic combat
 • Galimybė siurbti mašinas
 • Lengvai valdoma

Be to, reikia atkreipti dėmesį ir šalys nėra labai patrauklios:

Bet viską, ką turėsite sumokėti, o šiuo atveju - savo įrenginio technines galimybes. Kitas mokėjimo būdas - tai realūs pinigai pagerintoms šautuvoms ir tankams, papildomoms premijoms ir kitiems danatams. Kainos prasideda nuo 54.99 UAH. , siekianti 5 249,99 грн. Jei norite viską pasiekti patys, gerai, tai pagirtinas. Šiuo atveju būkite kantrūs, nes jums reikės sutaupyti pinigų naujiems šautuvams, šarvai, variklio dalims ir pan. Žaidimas progresuoja, žaidėjai padidina lygį, ir tai atveria naujas galimybes.

Kaip ir panašiuose žaisluose,"World of Steel":"Tank Force"žaidimas suteikia atlygį už sėkmę mūšyje, mokant pinigus monetomis. Tačiau, norint atnaujinti, turės dalyvauti ne viename, bet net trijose kovose. Patobulinimai yra gana brangūs, ir norint pasiekti daugiau ar mažiau aukštą lygį, kitame mūšyje reikės bandyti ne žūti. Veikti vietose, kuriose yra skirtingos geografinės miško dirvožemio savybės, kalnų sniegu, dykumos ir kiti. Kraštovaizdžio keitimas yra greitas, todėl neįmanoma grožėtis grožybėmis už borto. Tai, kas vyksta lauke, yra daug svarbesnis, nes talpyklos susiduria beveik nosį prie nosies, o virš jų esantis skalė parodo, kiek gyvenime jie liko.

K žodis, žaislas yra jo vienas svarbus plius galimybė pasirinkti baką, kuris puikiai tinka vietovės sąlygoms. Norėdami pagerinti savo pagrindines charakteristikas, naudokite kamufliažą, ir tai leis automobiliui sujungti su kraštovaizdžiu.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos