Pasaulio Dragons

Alternatyvūs pavadinimai: Pasaulio Dragons

Pasaulio Drakonai internete - yra fantazija multiplayer žaidimas sutelktas į oro kovų modelio nemokamos -play ".

Daugeliu pasaulyje, kur anksčiau valdė tris drakonas, ten buvo incidentas. Vienas iš jų norėjo užgrobti valdžią į savo letenas. Kiti du, kurie natūraliai, o ne tokį Premedytacja ir darė viską, kas įmanoma sušvelninti įžūlus. Pasakojama, kad Dieblo buvo įkalintas kitą dimensiją, ir Asuryan Fireana ir miegojo ramiai. Bet nieko nėra amžina. Ši padėtis pasikeitė laikui bėgant. Miegamosios drakonai buvo priversti pabusti, nes pasaulio gyventojai aiškiai pajuto laiko metodą, kai pavojinga Dieblo galite gauti iš savo kalėjimo. Ir tokiu atveju tikrai reikia pasiruošti. Rami pasaulyje pažeidžiamos įvairių kovų ir kariaujančių pusių kovą. Būna idilė nuskendo vasarą. Dabar kiekvienas gauna senesnius stverti sau skaniausia gabalas. Taigi už teritoriją čia banalumas mūšis.

Kad galėtumėte žaisti Pasaulio Drakonai , jums reikia atsisiųsti ir įdiegti žaidimą į savo kompiuterį. Tačiau, prieš pasirašant šį žaidimą Pasaulio Drakonai . Sukuria sąskaita yra labai paprasta. Jūs turite įvesti savo elektroninio pašto adresą, kuris bus kaip prisijungimo vardą ir slaptažodį, kad būtų galima sugalvoti tokia paskyrų. Pasaulio Drakonai registracija reiškia, kad Jūs sutinkate su šio žaidimo taisykles, todėl reikia nepamiršti, kad paspaudus mygtuką patvirtinate, kad sutinkate su naudotojo susitarimu.

Patikrinkite reikiamus sistemos reikalavimus. Tokių rodiklių kaip operacinės sistemos buvimas "Windows XP / " Windows 7, procesorius "Intel" ; Dual Core 2,1 X , RAM 1 GB [ _2_] ir vaizdo plokštę su 256 Mb atmintyje ir palaikyti DirectX 9. 0 c suteikti žaidimo be stabdymo.

Pažiūrėkime, kas gali patikti žaidimas Pasaulio Drakonai . Pirma, ji yra gražus malonus akims diagramos, ir, antra, atitinkama garso, trečia, paprasta žaidimo. Be to, į paslaptingą pasaulį jūs gaunate galimybę atlikti įvairius questus kaip vietų žemėje ir Požemiuose plius dalyvauti didžiųjų mūšių pasitaikančių oro erdvėje. Jūs taip pat mėgautis pasirinkta klasė su laiku leidžia augimo linijos Vending specializaciją, o jų tikrai labai daug. Atkreipkite dėmesį, kad pradžioje jums reikia nuspręsti, kurioje pusėje jūs norite kovoti. Yra tik du. Lenktynes, kad padalintas vstrechayutsya Demon Kaebi, zverolyudey Sinkong, Halfingov, Azra vietos elfai, vilkolakiai šešėliai, žmonės Oriana. Keturios klasės prieinama. Verta viską pasverti prieš jums padaryti pasirinkimą. Po kiekvieno savaip klasė unikalus. Tai reiškia, kad kiekvienas turi savo funkcijas, privalumus ir trūkumus. Žaisti šį žaidimą Pasaulio Drakonai Jūs vairuojate herojus, kurio išvaizda pradžių formuojasi patys. Pasaulis Dragons internetinis žaidimas leidžia pasirinkti patogų veido bruožų, o tai reiškia, kad jums niekas patiks.

Atsižvelgiant į pagrindinio lustų žaidimas - drakonas, ten neturi daryti mažiau pastangų nei per charakterio vystymąsi. Galų gale, jūs turite pumpuoti savo augintinio nuo jo gimimo nuo kiaušinio ir tol, kol jis neturi virsti galinga kovos su gyvūnų. Ant savo pečių guli rūpinasi išlaikymo ir švietimo kalno. Ateis laikas, kai galėsite sėdėti ant nugaros, yra visiškai įsitikinęs, kad mokinys niekada let you down. Verta paminėti, kad važinėti gali ne tik ropliai. Pasaulio Drakonai galite žaisti su kitais stovai. Pavyzdžiui, sparnuoti pantera plaukioja Vienaragis yra ne mažiau veiksmingos kovos.

Nepaisant to, kad World of Dragons žaidimas sutelktas į PvP-kovų mėgėjams, galite taip pat pasirinkti taikų profesiją. Galų gale, kam reikia kurti tuos pačius drabužius, ginklus, papuošalus, įvairius potions. Beje, atsižvelgiant į būtinus dalykus, kuriuos jie įsigijo per užduočių ar pirkti specialioje parduotuvėje.

Brangūs nuotykių, Pasaulio Dragons Online laukia Jūsų! Jei vilioja ir traukia aktyvus užimtas gyvenimą, tiesiog negali likti nusivylę. Pasinerkite į patrauklių dinamika įvykius ir pamiršti nuobodulį amžinai! Sėkmės!

 

Žaisti pat