World of Warplanes

Alternatyvūs pavadinimai: PASAULIS varpleyns, wowp, žodis varpleyns

Pasaulio Kovos lėktuvai momentu internete - nemokamas naršyklinis pagrįstas multiplayer žaidimas karinių dalykų, įvykiai, kurie atsiskleisti realiu laiku. Jūs vežami neramiais valandas Antrojo pasaulinio karo. Įmonės Wargaming . Net , kūrėjas projekto, suteikia vartotojams tikrai svaiginančius MMO šaudyklė, skirta aviacijos 30s - 50s. Sėdi už geležinių paukščių rato, jums dalyvauti didžiausių mūšių, kurie atsiranda ore. Jūs negalite naudoti tą patį lėktuvą ir visą šimtus. Nors kiekviena iš jų turi savo charakteristikas, ginklus ir sugebėjimus. Sužinokite, kaip valdyti įvairių tipų orlaivių, žaidimas WOW atliks už jus visas spalvas. Jūs juk šansai laimėti viršenybę dangaus platybes!

Prieš žaisti Pasaulio Kovos lėktuvai momentu , jūs turite įsitikinti, kad jūsų kompiuteris atitinka šiuos minimalius sistemos reikalavimus: Operacinė sistema "Windows" [_2_ ] XP , Vista ", 7, procesorius ( CPU ): 2. 2 GHz suderinamumas DirectX 9. 0 c grafika GeForce 7600 GT arba ATI X 1600; pratęsimas 1024, aukštis 720 pikselių ir 2 GB RAM. Paimti į istorinių laikų padės jums Pasaulio Kovos lėktuvai momentu registracija. Sukurti sąskaitą nėra sunku. Jums tereikia užpildyti keletą sričių: Žaidėjo vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį, slaptažodį pasikartojimo, simbolius iš paveikslėlio. Turėkite omenyje, kad sukurti sąskaitą faktas, jūs sutinkate su sutarties sąlygomis.

Taigi, jūs pradėjote Pasaulio Kovos lėktuvai momentu žaisti ir, žinoma, jums tikrai įdomu, kas yra kas. Jūsų bus paprašyta pasirinkti iš keturių klasių transporto priemonėms. Ši vienkartinė varikliais kovotojai (šviesos, galiojantys dogfights), dviejų variklių naikintuvas (sunkus, labai pavojinga, galingi ginklai), ataka (žinomas kaip medžiotojai antžeminius taikinius), ir vežėjas pagrindu kovotojas (vidurį tarp šviesos ir sunkiųjų kovotojų). Jie visi turi unikalias savybes, kurios turi keletą variantų, ginklų, ir gali elgtis kitaip mūšyje. Jaustis vis daugiau ir daugiau naujų Lėktuvai pirmaujančių supervalstybių - ji pakutenti neapsakomą malonumą! Po rinktis, jums reikia prisijungti prie vienos iš komandų. Žaidėjai yra suskirstyti į dvi komandas kovoti tarpusavyje. Be to, kiekviena komanda turi antžeminę bazę. Tai priešo bazes sunaikinimas reiškia pergalę. Sėkmė pažymėtas patirties ir kreditų kaupimo, kurie vėliau naudojami savo nuožiūra. Pavyzdžiui, tyrimai dėl naujos pakuotės ar papildomais moduliais.

Game World Karinių lėktuvų reikalauja pastovaus siurbimo savo plunksnuočių draugai. Juk įrenginiai skirstomi į lygius. Taigi pradėdami su angare, kur orlaivis yra vertas trijų pirmojo lygio žaidimo. Taip, jau bando valdyti savo pirmąjį, gal primityvus orlaivius, jūs pajusite, kaip greitai atlieka žaidimo. Bet visi įdomus yra dar ateis! Jūs galite pradėti labai greitai. Pakanka mokytis kovoti su lygiomis teisėmis su baisių priešų triukų pora.

Žingsnyje PTA pasiūlė režimas "Excellence". Bet tai ne riba ir galiausiai kūrėjai bandys nustebinti naujais režimais. Taigi artimiausiu metu ketinate prijungti įdomų būdą, vadinamą "Escort", o tai reiškia paramos grupės robotus bombonešius į tikslą. Tai visa informacija apie kiekvienam vartotojui perspektyvas, tuo tarpu, jei jūs tik pradedate, bus atliktas specialus mokymo tvarką.

Žaidimas Pasaulio Kovos lėktuvai momentu galėtų įtikti jums be galo dinamiškas renginių įsimintina užsiėmimą priešui, greitas, karštų kovų ir didžiulis turimų orlaivių. Įvertink visi dėkingi! Tegul žaidimas atneš tik teigiamų emocijų!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos