PASAULIS Varships

Alternatyvūs pavadinimai:

World karo laivų.

Besplatny klientas strategija MMO šaudyklė kariniai dalykai, kurie suteikia galimybę dalyviams audringas įvykių XX amžiaus pradžioje, pradėti įdomų kelionės. Šis žaidimas yra iš garsaus serijos iš įmonės karo žaidimai tęsinys. Nr. Čia jūs turite valdyti daug laivų ir dabar ir tada įstrigti susirėmimų grupių žaidėjų. Didysis Epic Battle įspūdingi net patyrusiems vartotojams. Norėdami vyborot viršenybę tarp vertas oponentų, turite atidžiai sukurti taktiką sumaniai planuoti kiekvieną žingsnį. Jūs turite vykdyti didelę drąsą ir išradingumą, taip pat yra išmintingas lyderis didelio laivyno karo laivų. Nagi! Jūs esate laukia įdomių renginių! 2 GHz

 • videokarta lygio GeForce 7600GTili ATIX1600;
 • Ekrano
 • rasshirenie 1024, aukštis 720 pikselių;
 • ne mažiau nei 2 GB RAM.
 • World karo laivų Registracijos nuves jus ant jūros erdvėje. Tačiau, jei jau turite sąskaitą viename iš karo žaidimai projektus. grynasis, iš naujo sukurti tai nėra būtina. Jūs galite eiti su esamo sąskaitą. Bet kitaip, tai dar turi užpildyti keletą eilučių: Žaidėjo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresas. Atminkite, kad iš žaidimo World of kariniai laivai taisyklės Turite visiškai sutinku. Nuo tu tapai teisėtas gyventojas iš neįtikėtinai pasaulyje turėtų būti susipažinę su pagrindiniais jos elementais. Iš žaidėjų pasirinkimas pasiūlė skirtingus laivus. Jie skiriasi apšaudomumas, greitį, šarvai ir jėgą. Bus prieinami tokius klases:

  1. avianostsy - turi galimybę teikti nuotoliniu paramą iš oro. Be šią sunkią užduotį padėti jiems daug sąsajų denio lėktuvą;
  2. kreysery ir kariškų - skirtingos galios ir svorio. Jie pasigirti tiesiogiai patekti mirtinai salvėmis. Nenuostabu, jie bijo net super laivų;
  3. esmintsy - Mažas dydis, apsukrus laivai, kurie yra labai veiksmingas grupės išpuolių. Nei priešininkas nebus stovėti konfrontacijos su jais, nereikia dėvėti žemyn tuo pačiu metu į koplyčią.

  No Jūs nemanau, kad priešas gali būti nugalėta, naudojant bet kokio tipo laivų. Tik bendradarbiavimas su sąjungininkais yra raktas į norimą rezultatą. Jūs, savo ruožtu, turėtų visada tinkamai valdyti grandinių laivus. Kaip sakoma, vienas už visus ir visi už vieną! Pagalba jūsų komanda gauti pergalę, patirtis svaiginantis jausmas sėkmės!

  Kak ankstesniuose projektuose, World of Tanks ir World of Warplanes, Kariniai laivai žaidimas leidžia žaidėjams naudoti kreditus, uždirbti aukso ir patirties. Kiekvienas pažymėtas jūsų pasiekimų apdovanojimas. Ir tai reiškia, kad jūsų ateitis yra tiesiog jūsų rankose! Turtingesnis esi, tuo daugiau galės sau leisti. Po laivų tobulinimo yra brangus, ir papildomų modulių pirkimo visada pilamas daug pinigų.

  World karo laivų žaisti jums bus įvairių kovinių žemėlapius. Patikėkite, jums bus, kur ūžimas! Paryškinimą yra gameplay ir besikeičiančias oro sąlygas. Jūs turite išmokti prisitaikyti prie įvairių sunkumų, ir jei saulė šviečia horizonte - todėl tai yra dar viena priežastis džiaugtis gyvenimu! Pasaulio karo laivų malonumas vartotojų dinamika Renginių, gražių realius grafika, paprastas valdymo, gebėjimas pasirinkti tinkamiausią žaidimo stilių. Žr už save šio puikaus žaidimo privalumus! Tegul Gameplay duos jums malonių emocijų!

   

  Žaisti pat