Yitien kronikos

Alternatyvūs pavadinimai: Yitien

Žaidimas Yitien Chronicles yra naršyklinis žaidimas, sukurtas fantazijos apie Kinijos animacija tema. Jums bus žaisti žaidimą Yitien Chronicles ir įvaldę dviejų legendinių ginklų dalyvaus svečių, dalyvauti dvikovose su kitais žaidėjais išmokti kamufliažas subtilybes, taip pat bus suteikta galimybė gauti papildomų premijų. Yitien internetinis žaidimas atitinka MMORPG žaidimas, kuris yra sukurtas remiantis Gu Ilgas romanas. Idėja yra tai, kad tik vienas žaidėjas gali sunaikinti tironas ir nustatyti tvarką ir taiką senovės Kinijoje! Galbūt šis žaidėjas yra jums?

Prieš žaisti Yitien , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB .

Prisijungti žaidime Yitien nebus užimti daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « pasirašyti iki »; [ _19_]

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. Parašykite savo gimimo datą;

6. pasirinkite « Pateikti » ir Yitien Chronicles [ _1_] registravimas yra baigtas.

Yitien internete yra naršyklinis žaidimas grindžiamas RPG R [ _2_] 2 Žaidimai . Puikiai suderinta garso efektai ir siužetas, pagamintas šis žaidimas labai įdomus, tačiau veiksmai yra šiek tiek lėtas ir ilgas pasakojimas, deja, gali sumažinti Yitien Chronicles internete [malonumas _1_].

Žinoma, Yitien Chronicles žaisti - tai gana įdomu. Įdomų žaidimą Yitien internete galėsite ne tik susitikti su įvairiais simbolių iš įvairių gyvenimo sričių daug, bet taip pat galėsite atrasti žemę ir vietos daug kinų kultūrą. Be to, beveik bet pati vieta žaidime Yitien atlieka tam tikrą kultūrinę tradiciją. Emei kalnas, persikų žiedų sala ir kitų žinomų vietų susipažinę rinkinys Kinijos gerbėjų, nes kiekvienas iš šių vietų yra arba simbolis ar kovos menų mokyklos yra apibūdinamas kaip šventa vieta, kur kadaise gyveno Kung Fu meistras. Be šių bendrų erdvių, kurios pažymėtos žemėlapyje, jūs taip pat rasite atskiras struktūrą, pavyzdžiui, fortų, šventyklos ir ištraukas Yitien internetinis žaidimas.

Gameplay žaidimas Yitien trunka tam tikrą laiką, žaidėjai ant savo kojų ir jis kelia susidomėjimą. Svečių, įvairių siųsti jums labai daug vietų, kur galima konsultuotis su skirtingais simboliais nugalėti piratai, piktadarius, arba paprašyti patarimo iš studentų ir tt §

Yitien Chronicles internetinis žaidimas Jums siūlome tris klases: kardas šokėjai su dideliu įžeidžiantis sugebėjimus, kariai su aukšto lygio apsaugą ir gerą sveikatą ir gydytojai su gebėjimą išgydyti save ir sąjungininkus. Kiekviena klasė atitinka įvairių atributų, kalbant apie saugumo atakų, blokų ir smūgių.

Uždarymo kiekvienas Quest Yitien internete suteikia jums atsižvelgiant į patirtį centrų formos atlygį, ir kai jūsų patirties taškų bus užpildyti rodiklį ties ekrano apačioje, tada bus galima, modernizavimas ir nauja įranga. Jūs taip pat gausite automobilį ar laiko ar augintinio žaidime Yitien , kuris seks jums visą žaidimą pasaulyje Yitien internete .

Žaidimas taip pat yra arena, kurioje galėsite mesti iššūkį savo oponentus laimėti šlovę ir garbę. Jūsų atsigavimas ateis iškart po mūšio, bet žaidimas dabar Yitien galima išvengti, jei jūs norite išleisti šiek tiek luitai. Jūs taip pat gali konkuruoti su įvairių sektų Hong Fu meistrų gauti medalius herojus. Norėdami pagerinti savo charakterį atributus žaidimo Yitien , galite rasti meridian. Visi apdovanojimai, apdovanojimai, apdovanojimai ir šlovės pirks daug įdomių dalykų, kad jūs galite nusipirkti parduotuvėje daug, jie suteiks jums papildomą pranašumą mūšyje Yitien internetinis žaidimas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos