Užkariautojai Eridani

Alternatyvūs pavadinimai: Užkariautojai Eridani

Conquerors Eridani internetu - įspūdingi Vaidmenų žaidimas, kuris nukelia jus į nuostabų pasaulį fantazijos žaidimas, kur trys skirtingų rasių susirinko pasiūlymo dėl vietos po saule mūšį.

Prisijungti žaidime Conquerors Eridani gana sudėtinga. Jums reikia įvesti savo elektroninio pašto adresą, kuris bus naudojamas patekti į žaidimą, pasirinkti slaptažodį ir pasirinkti savo charakterį lenktynes. Registracija reikalinga Conquerors Eridani pasirinkti tarp kovotojų stepių žmonių, didžiuotis elfai ir kruopščių kalnų gyventojai. Kiekviena rasė turi tiek savo privalumų, ir trūkumų. Be užkariautojai Eridani registracija internetu leidžia jums pasirinkti vieną iš penkių atvaizdus savo charakterį, bet skonis ir spalva.

Pasibaigus žaidimo pradžioje jums kontroliuoti mažas kaimas, kuris bus jūsų tolesniam kaip žaidėjas pagrindas. Laikui bėgant, jums bus ne tik galėtų ją paversti galinga miestą, bet taip pat imtis pagal savo kontrolės kitų buveinių.

Žaidime yra keturi pagrindiniai ištekliai: maisto, medienos, akmens ir geležies. Kas valandą jūs gaunate tam tikrą resursų kiekį, jų skaičius didės augimo ir plėtros savo mieste. Miestai skirtingų rasių turi savo savitą vystymosi kelią. Visi pastatai, kuriuos galite statyti galima suskirstyti į šias grupes: gavybos išteklių, miesto formavimo, karinės, komercinė, politinė ir saugojimui.

Kiekviena gentis turi savo tikrą rinkinį vienetų. Jei sėkmingai derinti savo privalumus ir trūkumus papildyti, galite sukurti nenugalimą armiją, galinčią fiksuoti visas aplinkines žemes.

Jei pradėsite žaisti žaidimą internetu užkariautojų Eridani elfų rasės, galite naudoti Druidas, vilkolakiai, miško laumės, snaiperių, šernų, Vienaragis, entus šešėlius. Ir kaip naujakuriai parengti ir sukurti Ballista. Kontrolė kiekvienas rimtas pobūdis elfų armijos išrinktas seniūno.

Sprendimas ir užkariautojai Eridani žaisti kalnų žmonių turite savo vietą, pavyzdžiui, matyt, kariai: kapitonas plaktukas golems praschiki, Ietininkai, tamsiai vairuotojai drakonoyaschery, sekimo, ir, žinoma, visa tai sunku mechaninių mašinų: stenolomami ir trebušetu. Sukurti naują gyvenvietės kalnakasių Advancer ir valdo kalnų armijos vyriausiasis.

Žaidimų Conquerors Eridani internetinis prašome tiek tiems, kurie mėgsta laisvę ir kelionių dvasią. Nes jie galės pradėti žaisti stepių. Tarp stepių gyventojų, galite samdyti karių, kopenoschikov, lankininkai, crossbowmen, stepių raiteliai raiteliai Khan ir stebėtojus. Tarp technologijų stepių nori katapultos ir taranas. Leader stepių kariai yra Khanas.

Tiesiog pradėjau žaisti žaidimą internete Eridani užkariautojų jūs pastebėsite, kad pasaulyje yra toli nuo vienas, atidarius kortelę, galite peržiūrėti savo artimiausių kaimynų ir vertiname juos pavojus ir galimybes jais pasinaudoti kažką.

Conquerors Eridani internetinis žaidimas, kur charakterio vystymąsi būna daugiau nei tuziną įvairių įgūdžių vadas švietimo, kavalerijos, pėstininkų, lyderis, įgulas, apgulties ginklų, momentiniai grąžinimas armijos žvalgybos, galimybę išvengti išpuolių ir didžių vadų.

Online žaidimai Conquerors Eridani prieinama naršyklėje, bet taip pat galite atsisiųsti žaidimo klientą ir jį įdiegti į savo kompiuterį. Bendras svoris žaidimo klientui nėra didelis, tačiau jis leis jums šiek tiek sumažinti pralaidumo vartojimas. Labiausiai smagu žaisti Conquerors Eridani didelė kompanija, nes tada galite sukurti savo žaidimą aljansą, vadinamas klanas. Stipriausi klanai patenka į šlovės žaidimo pagrindiniame puslapyje.

 

Žaisti pat