Žymės

IV imperijų amžius

Alternatyvūs pavadinimai:

Age of Empires IV sukurkite savo imperiją!

Game Age of Empires IV žiūrėkite ir dalyvaukite vienos iš 8 didžiųjų civilizacijų vystyme.

Pradėkite nuo primityviausių įrankių ir veskite savo imperiją į klestėjimą per užkariavimus, kuriant ir plėtojant. Palaukite puikių struktūrų, žinomų visame pasaulyje. Tapkite kaimyninių tautų perkūnija arba užkariaukite pasaulį plėtodami mokslą ir technologijas, o gal abu. Jūs turite nuspręsti!

Pradėkite žaisti Age of Empires IV dabar.

Galite pasirinkti vieną iš aštuonių imperijų. Viskas yra kaip gyvenime, kiekvienas iš jų yra unikalus ir turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Kaip jį panaudosite, priklauso nuo jūsų, turėsite galimybę sukurti sėkmingiausią strategiją ir taktiką. Priklausomai nuo to, kurią imperiją pasirinksite, yra daug galimybių.

Age of Empires IV kompiuteryje: kurią civilizaciją pasirinkti? Pagrindinės jų savybės.

  • Abassids nereikia statyti unikalių pastatų norint pereiti į kitą epochą, prie esamo pastato komplektuojami nauji fragmentai, kas iš tikrųjų yra ir pliusas, ir minusas. Tam nereikia naujakurių, bet premijų yra mažiau.
  • Prancūzija žaidime labai stipri civilizacija, premija kuriant naujakurius, stiprius vienetus.
  • Delians kariniai vienetai gali statyti sienas, stiprius pėstininkus ir labai galingus karo dramblius.
  • Anglija yra vienas stipriausių žaidime. Stiprūs lankininkai gali šaudyti toliau nei kiti. Net naujakuriai naudojasi šios frakcijos lankais. Prieš kitus, atsiranda unikalių pastatų.
  • Vokiečiai savo arsenale turi galingų pilių, jie labai stiprūs gynyboje. Tačiau žaidimo pradžioje gali būti gana sunku, nes jiems reikia daugiau laiko vystytis.
  • Mongolai ši civilizacija yra stipri kavalerija. Jie negali statyti tvirtovių ar sienų, bet visus pastatus galima supakuoti ir pervežti į kitą vietą.
  • Rus premija medžioklei ir pašarų ieškojimui, todėl žaidimo pradžioje lengviau vystytis. Laikui bėgant bus galima pastatyti įdomių unikalių pastatų.

Kelio pradžia akmens amžiuje.

Gana kukli gyvenvietė, skautas ir keli valstiečiai galės pradėti. Norėdami pereiti į kitą erą, turite pastatyti miesto centrą. Pačioje pradžioje jums reikės daug valstiečių, prasminga pirmiausia juos kurti. Priešingu atveju pagrindinis uždavinys yra įvykdyti sąlygas pereiti į naują erą, tai yra tai, kas duoda didžiausią premiją ekonomikos plėtrai. Plėsdami savo gyvenvietę nepamirškite apie maisto gavybą, už tai išsiųskite valstiečius medžioti. Kai vystysite savo imperiją, jums atsiras daugiau skirtingų vienetų ir pastatų, o tai labai paįvairins žaidimą.

Norėdami laimėti, turite nugalėti visus priešus arba maksimaliai išvystyti savo civilizaciją ir sukurti pasaulio stebuklą.

Age of Empires IV nemokamas atsisiuntimas, deja, jis neveiks. Žaidimą galima įsigyti „Steam“ žaidimų aikštelėje arba oficialioje svetainėje.

Atėjo laikas kurti savo civilizaciją!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more