Žymės

Miestas Steam

Alternatyvūs pavadinimai: Parograd

Žaidimas Miestas Steam yra nemokamas naršyklinis žaidimas, kuriame galite tyrinėti pasaulį, naikinimo technologijas . Be COS žaidimas jums bus pateiktas keturių klasių pasirinkimas: Archer, vedlys, channelers ir Sargą. Jums bus žaisti žaidimą Miestas Steam ir galės dalyvauti savo pačių viena iš devynių lenktynių! Strategija suteiks jums galimybę praeiti daug ieškojimų, kovos siaubingas monstras, ir miestas bus suteikti jums kelionės ir nuotykių daug!

Prieš žaisti Miestas Steam , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, kaip: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Prisijunk į žaidimą Miestas Steam nebus užimti daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « Sukurti sąskaita »; [ _23_]

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. Parašykite savo gimimo datą;

6. pasirinkite « Pateikti » ir Miestas [ _3_] iš Steam registracija baigėsi.

COS Žaidimas - tai MMORPG naršyklė strategija. Jūs pradėsite savo kelią aplink Nexus , kur yra centrai Požemiuose ir svečių. City of Steam online события pasitaiko paslaptingą pasaulį su sudėtinga ir turtingą istoriją. Pasaulis yra dideliame pavojuje. Galite pasirinkti simbolį iš 10 lenktynių (orkai, žmonėms, nykštukai, elfai, su sub lenktynių pirmos trys iš jų) ir keturių klasių, todėl Miestas Steam Play niekada nebus nuobodu! Klasės yra skirtos pažįstamų personažų, taip pat globėjas, burtininkai, specialistas Melee magai elementinio strėles dėl ranged ir kunigas.

Magai - šie herojai yra elementų, kurie gali vadovauti ne priešų Parograd žaidimo pyktis. Įvairovė ledo, ugnies ir žaibų leisti joms naudoti platų taktinių galimybių.

Strėlės - šie herojai turi tam tikrų tikslų, savo įgūdžius - tikslumas, jie taip pat turi skirtingas galimybes gaisro paramos Miestas Steam internete .

Laikytojai - tai Millennial paveldėtojai kovos menų, pirmos linijos gynybos žaidimas varžovus prižiūrėtojams Miestas Steam [_1_ ].

Channeler - herojai, kurie juda mechanizmo pareikšti savo sąjungininkams kovojant harmoniją nubausti nevertas akinanti spinduliavimas ir atkurti savo tikėjimą Miestas iš [ _2_] Steam internete .

Hedlendery - žmonės pragmatiški, užsiima žemės pramonėje.

Avena - žmonės iš pradžių iš Respublikos Avenos atsakingos, išsilavinusios, kurie nori patriarchalinę visuomenę COS žaidimas.

Osteny - kad religingi žmonės, jų kultūra vis labiau blaškosi tarp bažnyčios ir karalių.

Stoigmari - tai yra žmonės, kurie garsėja savo kovos menų, darbe, COS žaidimą.

Draug - herojai, kurie pavydžiai išsaugoti savo turtus ir įtaką kilmingų namų, jie nemėgsta palikti savo senus dvarus.

Skaldytų - tai monetoms, kurie ieško laimės ir šlovės mūšio ir aukštuomenės ir vyriausybė naudojamas šlovinti savo senąsias namus Miestas [ _3_] Steam internete .

Goblinai - žalia oda būtybių, greičiausias, gudrus ir žaidime mažiausias Miestas Steam .

Hobbesas - yra disciplinuoti žmonės, turintys ilgametės karinės tradicijos.

Orkai - tai galingiausias ženklai COS žaidimas.

Miestas Steam online yra įdomus ir išsamus pasaulio į Steampunk stiliaus. Grafika, kita vertus, yra šiek tiek žalių už šiuolaikinius standartus. Be to, žaidimo parametrus Miestas Steam gana ribotas, nes galite tik pasirinkti plaukų spalva ir šukuosena galimybes, ir taip pat elementus, pavyzdžiui, akinius ir skrybėlės simbolių. Ginklas tipas ir drabužiai atrodo būti grindžiamas jūsų pasirinkimas klasės ir rasės žaidime Miestas Steam , todėl o, kaip šaulius naudoti tik skydą ir ginklą, o kiti yra tik du pistoletai.

Akivaizdu, kad žaidimas Parograd yra kuriama, ir daug galima pakeisti, pavyzdžiui, kai kuriate simbolių pritaikymas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more