Žymės

ConquerX2

Alternatyvūs pavadinimai: ConquerX2

ConquerX2 žaidimas internetinis naršyklinis žaidimas, kuriame jūs turėsite plėsti savo imperiją kosmoso. Šiame žaidime jums reikia sukurti galingą laivyną.

Žaidimų ConquerX2 registracija pagal kiekvienam vartotojui dienos. Norėdami užsiregistruoti, turite atitikti šiuos reikalavimus:

1) Duok mums savo elektroninio pašto adresą ir vartotojo vardą.

2) Rašyti savo slapyvardį ir slaptažodį.

Norėdami žaisti žaidimą turite ConquerX2 taip įgyti galią ir įtaką. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite sukurti gerą infrastruktūrą ir daug žaliavų.

Taigi jūs turite rinkti mineralų ir kristalų įvairovė, taip pat statyti pastatą, statyti erdvėlaivius užsiimti ir samdyti karių. Efektyvus gamybos išteklių yra pirmasis žingsnis į savo imperiją.

Norėdami plėsti savo sienas ConquerX2 turėtumėte žaisti puola kitų planetų, ir dėl to jūs Bude tampa sėkmingas.

Tam reikia siųsti savo Rasė kovą kitais žaidėjais.

Laikui bėgant, jūsų kariuomenė ConquerX2 internete bus vis daugiau ir daugiau, bet tuo pačiu metu, galite greitai prarasti savo kovotojus, kai jie kerta galaktiką. Žaidimo kūrėjai visada stengiasi optimizuoti turto valdymo parką. Taigi yra mokslas - fantastikos žaidimas ConquerX2, pavyzdžiui, turi žadintuvą, kad jums praneš, tam tikru laiku.

Žinoma, jūs turite apginti savo planetą nuo priešo atakų. Priešingu atveju, visos jūsų paslaugos nepastebėtas ir jums bus greitai prarasti.

Žaidimų ConquerX2 turėti gynybinių bokštų ir kitų įrenginių aikštelė. Be to, jūs padaryti per žaidimai dešimtys svečių, kad nusiųs jus į tolimiausiame galaktikos dalyje. Taigi, jums pagerinti savo charakterį ir savo kariuomenę.

Žaidimų ConquerX2 internete galite susipažinti su tokiais ištekliais

1. Gyventojų yra labai svarbu šaltinis. Taigi, Pagrindinis augimas padidėjo gyventojų.

2. Crystal naudojamas [_30_ _29_] [] ir daug dalys gamyba (ypač dalys [ _30_] variklis laivas ) ir įvairių ir struktūras [_30_ _29_] [] gynybiniai bokštai .

3. Dujų taip pat naudojami įvairiems pramonėje , bet svarbiausia jos naudojimo - tai paslauga Interjero sistemos [_30_ _29_] [] laivus kelionės metu. Jūrų gabenimo laivas , kaip antai laivo atakas reikalaujama daugiau dujų , nes lazerinių patrankų , kad naudojamas jūrų pėstininkai, darbo dujų . Dujų taip pat reikalaujama dideliais kiekiais valdyti keletą [_30_ _29_] [] aikštynas.

4. Jūrų pėstininkai taip pat yra laikomi svarbus šaltinis, nes jie yra paskutinė gynybos linija planetos.

Net jei dangus dominuoja laimėti laivynas, planeta negali būti okupuota, jei ant žemės Marines nebuvo sumažintos.

Registracija internetinis žaidimas ConquerX2 nemokamai su savo draugais.

Proceed kovoti erdvė naršyklinis žaidimas X ConquerX2! Tapti galingiausias imperatorius visatos ir ištirti futuristinis technologijas

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more