Žymės

didelis ūkio

Alternatyvūs pavadinimai: Goodgame Big Farm Didelis ūkio Didelis ūkio

Didelės Ferma - tai įdomi naršyklės pagrindu multiplayer žaidimas apie ūkyje. Įmonės Goodgame Studios sukūrė įspūdingą istoriją ir spalvinga gameplay, rūpintis iš žaidėjų interesus. Goodgame Big Farm - tai galimybė išmokti paleisti savo žemės ūkį, tapti geriausiu ūkininkas metų, taip pat smagu praleisti laiką. Manau, kiekvienas kitas vartotojas turės paragauti Žaidimo Big Farm. Be to, toks žaislas traukti bet kurio kompiuterio, kaip labiausiai nepretenzingas Sistemos reikalavimai: bet kokia naršykle, interneto prieinamumas, ir, žinoma, kompiuterį.

prieš grand sėjamosios laukai ir rinkti kiaušinių, jums reikia norint pradėti kurti paskyrą. Norėdami tai padaryti, reikia registruoti į žaidimą Big Farm. Su šia fraze, kaip visada, ar manote, kad jums reikia įvesti informaciją, nuotraukas ir kodo daug su patvirtinimo į paštą... Nėra!!! Didelis ūkio registracija - tai minučių procesas, būtina įvykdyti visas tris eilutes:

 • Imya vartotojas (Prisijunk)
 • Adres E pochty
 • Parol

Ostalos spauskite"Groti vieną kartą", ir jūs galite iš karto žaisti Big Farm!

Įsivaizduokite ausų lauką, žydintys sodai, arbūzas, meliono Bashtaev, corrals naminiams gyvūnams ir paukščiams, galingas kombainus ir traktorius, vėjo malūnai, angarai... - Ir visa tai jūsų, jūs esate likimo šeimininkas!!! Laimikis? Tada eiti į priekį, nes šiame sektoriuje negali sėdėti. Žemės ūkio labai pelningas verslas - bet taip pat reikalauja darbo.

Kaip naudinga žaidimas Didelis ūkis:

Dlya Pirma jums reikia sužinoti bent keletą pagrindai.

 1. žemės nuosavybė, ir todėl nuosavybės aktivami
 2. Obschenie partneriai, restoranai, sandoriai, turintys torgov
 3. Uchastie ieškojimai bei vykdant užduotis ir tokiu būdu sukurti logika, psichikos deyatelnost
 4. Obuchenie finansinis raštingumas ir torgovli
 5. Uchastie varžybos, perlaidas ir kitas įprastas aktsiyah
 6. Sotrudnichestvo ir sąveika su kitomis igrokami
Tai padės mielas mergina, vardu Tessa Townsend. Jis pasakoja, kad bendrovė jums buvo paveldėta iš senų Uncle George. Deja, metų imtis savo rinkliava, o dėdė negali paremti ekonomiką tvarka. Dabar jūs turite galimybę tapti klestinčios ūkininkams pelningą verslą. Ūkininkavimui reikia lėšų. Pinigai gali būti uždirbtas įvairiais būdais:

 • atlikti įvairias užduotys, už kurias jūs gaunate taškų ir podarki
 • Dostigat naują lygmenį, kurio mokestis poluchish
 • Mozhno uždirbti pinigų kasdien igraya
 • Suschestvuyut tam tikras užduotis, daro, kad jūs galite gauti zoloto
 • Nu ir blogiausiu atveju, visada galite pirkti auksą parduotuvėje vietoje igry

Chtoby ūkis klestėjo ir pajamų, turėtumėte nedelsiant sėti laukus, laistymo, sunaikinti kenkėjus ir piktžoles, derliaus nuėmimo, ją apdoroti ir parduoti produktus. Norėdami tai padaryti, jums reikia įsigyti įrangą, skirtą žemės ūkio produktų perdirbimą - Traktoriai, sevalok, kombainai. Norėdami sukurti drėkinimo sistemas, turėti gerą derlių. Build angarus, sandėlius, malūnai ir valymas dėl jos tvarkymo ir saugojimo produktų. Ir, žinoma, samdyti darbuotojus, kadangi esate vienas nesusitvarko su darbo dienos. Tas pats pasakytina ir apie naminių gyvūnų ir paukščių veisimui. Turime pašarų jiems, valyti, šienas, pirkite maistą, surinkti kiaušinius. Būtina sukurti corrals, žemės ūkio, separatoriai, melžimo sistemų, įrangos, o taip pat samdyti žmones.

Čia yra dar viena problema - sutarčių su restoranų, kavinių ir skirstomųjų punktų išvada tiekti savo šviežią ir kokybišką mėsą, pieno, vaisių ir daržovių produkcijos. Turi būti imamasi atsargumo ir dėl prekių mainų su partneriais rinkoje, taip pat naujų augalų veislių ir veislių kiaulių, karvių, Ančių, viščiukų ir triušių pirkimo. Ką dar jūs tikitės, kai tu žaidi Big Farm, todėl tai yra jų nuosavybė, pratęsimo, pirkti naują žemę.

Taigi žaidimo žinoma gausite personalo valdymo įgūdžius, agronomas, finansininkas, sužinokite, kaip sėkmingai prekiauti ir daryti verslą!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more