Žymės

Goodgame Farmer

Alternatyvūs pavadinimai: Goodgame Farmer

Goodgame Ūkininkas internete - nemokamas naršyklinis multiplayer žaidimas su animacinių filmų grafika linksmas. Tai teigiamas pasaulyje, kur galima patirti daug teigiamų emocijų. Jei tempia miesto šurmulio, o ne kvėpuoti, atėjo laikas pasinerti į virtualią realybę, kad grįžti į dirbamos žemės platybes, kur sklandų gyvenimo nuraminti bet, net neįmanomai sudaužė nervus. Valdyti savo ekonomiką ir plečiant daiktų ribas, jauti visą bendram gyventojų fantastišką kaimą. Pradėjo žaisti Goodgame Ūkininkas , jūs patys spręs, kiek ir kada dirbti, o kada tiesiog guli ant laukų žolę ir degintis. Bet net ir sunkaus darbo valandas, jūs nejausite nuovargio! Po šio proceso bus labai įdomi!

Žaisti žaidimą internete Goodgame Ūkininkas gali būti bet kas, o ne turėti šį kompiuterį su aukštos kokybės. Vidutinis sistemos reikalavimai, kad projektas nėra. Normalus daro plius internetas - tai viskas, ko jums reikia pasinerti į pasaką. Prisijunk į žaidimą Goodgame Ūkininkas , kad jums teisėtas naudotojas ir dalyvauti žaidimas gali būti bet kuriuo patogiu laiku. Be to eina Goodgame Ūkininkas registracija yra labai paprasta. Įveskite savo elektroninio pašto adresą, sukurkite slaptažodį ir pažymėkite patvirtindamas savo sutikimą su taisyklėmis. Dabar pasaulio super ūkininkai atrodo prieš jus visose savo šlovės!

Taigi, kas bus iš fermos savininkas? Jūs būsite įdiegti ir arimo savo laukus ir augalų medžiai ir auga įvairių naudingų augalų ir kelti gyvūnus, ir, žinoma, pasinaudoti savo darbo vaisius. Paklauskite, kokios kultūros yra sandėlyje? Taip, labai! Pavyzdžiui, bananai, slyvos, citrinos, vyšnios, apelsinai, obuoliai, alyvuogės ir tt ir tt Taip pat rūpintis žemės ūkio plėtros ir modernizavimo visus procesus, kad sąlygos augintiniai tobulinti. Kaip žaidimas ūkininkas pirmiausia socialinėje, svarbus dalykas yra santykiai su kaimynais. Galų gale, jūs galite iš jų taip, kad priešų, ir rasti tikrų draugų. Išmokite bendradarbiauti, ir sėkmė yra garantuota jums. Verta paminėti, kad tie, kurie Goodgame Ūkininkas žaisti, galimybę konkuruoti žmonių iš daugelio šalių pasiekimus. Domina žaisti žaidėjai visame pasaulyje!

Nesijaudinkite, kad jums bus kraunamos nuo daug dalykų vienu metu daug, ir jūs nežinote, kaip susidoroti su juo. Nors žaidimas Goodgame Ūkininkas ir reikalauja eiti tiek daug aspektų, bet ji yra labai ištikimi pradedantiesiems ir suteikia laiko gauti. Iš pradžių jums bus paprasta pamoka, su kuria jūs ir sužinosite pagrindinius veiksmus. Kai viskas eina prisukamas: sodinti daigais, derlius, prekybos rinkoje, atimti teisėtą pelną. Prekyba žaidimo užima ypatingą vietą. Tai per pardavimo procesą ir pirkimo jums padaryti pardavimus savo produktus ir gauti viską, ko reikia tolimesnei plėtrai. Beje, jis buvo rinkoje, ir jums bus didesnė tikimybė, kad bendrauti su kitais žaidėjais. Taigi, nepraleiskite progos pritaikyti jų palankumą sau! Rinka - tai taip pat yra vieta, kur galite gauti darbą atlikti. Ir gerai jiems yra dėl kompensacijos. Jūs galite užsidirbti pinigų ir padėti kitiems ūkininkams. Už savo darbą, kai kurie žaidėjai yra pasirengę mokėti farmadolarry. Tačiau, nebandykite būti liūdna apie tai visą laiką turi Roach. Kai pasieksite tam tikrą išsivystymo lygį ir bus pakankamai turtingi, kad mokėti už kažkieno darbą, ir naudosis patys samdiniai paslaugas.

Rinkoje yra žaidimo parduotuvė. Jis siūlo visas augalų, gyvūnų, trąšos, pastatų, gali būti perduodami į ūkį, ir net didžiulis pasirinkimas papuošalų rūšių. Taškų dalykų, kurie turės tiesiogiai proporcingas lygiu. Tai yra, daugiau žaidimas, labiau pasitikintys jaučiasi tai juokinga pasaulyje.

Galiausiai verta pasakyti, kad žaidimas Goodgame Farmer turi daug naudingų funkcijų. Pavyzdžiui, pokalbis, meno galerija ūkis, pirkti dovanas, sąnarių problemas, ir kitos asmeninės dienoraštis. Žr sau šį puikų interneto parduotuvę. Nusivylimas yra ne grėsmė! Mėgaukitės ir tegul jums visiems sėkmės!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more