Žymės

Imperion

Alternatyvūs pavadinimai: Imperion

Žaidimų Imperion yra nauja masiškai multiplayer online naršyklės pagrindu strategijos, kuri remiasi mokslinės fantastikos žanro. Erdvė bus pagal jūsų kontrolės, jei tu žaidi žaidimą Imperion! Atversti paslaptingas erdves beribės erdvės naujų planetų pavergimo. Imperion žaidimas siūlo vieną iš trijų rasių, su kuria jūs pradėsite kelią į savo kosminės imperijos statybos. Imperion žaidimas yra toks gražus, nes strategija Puiki grafika ir nuostabus gameplay.

Prieš žaisti Imperion, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB.

Imperion registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą «žaisti nemokamai»;

2. Duoti vardą savo charakterį;

3. Įveskite saugų slaptažodį ir patvirtinkite jį;

4. Įveskite elektroninio pašto adresą;

5. Pasirinkite "registras".

Imperion žaidimas yra sci-fi strategija. Jums kovoti už savo tarpgalaktinę imperijos dominavimo plėtros visatoje. Be Imperion internete jums reikia naudoti strategiją įgūdžių išeiti iš kitų žaidėjų ir erdvės kontrolės pasipriešinimą. Imperion žaidimas suteikia jums su planetos ir pirminio aprūpinimo 3 išteklių - kristalai, metalai, tričio (už Titans) ar deuterio (kitos rasės), statybų sektoriuje ir nedidelio pajėgumo jėgainės. Jūs esate kviečiami dirbti į mokymo Užduotys Imperion internete. Ateityje bus galima padidinti energijos ir žaliavų, procesas, asteroidų ir kometų gamybą, statyti įvairius pastatus, sukurti kosminį laivyną kovai su oponentais, kolonizuoti planetas žaidimas Imperion. Imperion žaidimas siūlo žaisti už vieną iš rasių: The Titans, Terran ir Xena. Xena - tai karinga, priešiška lenktynių titanai. Kuriant grindžiamas genetiniu tyrimus, ir laimėti nėra gudrus ar technologijos, ir kiekis. Laivyno Ksenija Imperion internetinis pastatytas lygiagrečiai ir daug greičiau nei kitų rasių. Tik tai lenktynes ​​galite sukurti struktūrą "smegenis", kuri leidžia nuolat stebėti planetos varžovą. Tuo Baikonūro žaidimas Imperion formavimo jiems prieinamas 40 laivynai, skirtingai nuo kitų Jų strateginis žaidimas Imperion paprasta: ataka - yra geriausia gynyba! Titans - seniausias ir išmintingiausias žmonės, gynėjai žaidimo Imperion. Jie savo pažangias technologijas, turime griežtą garbės kodekso, kad draugiški santykiai per lenktynes. Tuo Titans Imperion internete turi dvi funkcijas: Planetos skydas ir portalas. Jie gali saugoti energijos perteklių akumuliatoriuje ir gali būti naudojami kiti ištekliai. Titans kovoti su atstovais iš jų rasės tik laivų "Le Corsaire" žaidime Imperion, atakos yra visiškai netikėta priešui. Šios varžybos vystosi ilgą laiką, yra mažo dydžio laivų statybos ir aukštos kainos mokslinių tyrimų kovinio laivyno, kuris kompensuojamas aukštųjų technologijų ir geros apsaugos Imperion internete. Terran - jauna rasė, kuri atsilieka technologijų ir laimėjo visatoje poziciją dėl Titans žaidime Imperion. Šios varžybos prisitaiko prie naujų sąlygų. Žaidimo Imperion ne vietine valiuta, todėl jums sudaryti mainai. Be Imperion žaidimo nebus nuobodu, nes žaidėjai gali bendrauti forume arba per in-game paštu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more