Žymės

Irod

Alternatyvūs pavadinimai: Irod

Irod internetu - naršyklinis socialinis strategijos žaidimas, kuris sėkmingai jungia istorinius momentus ir fantastinis elementus. Veiksmas vyksta nuo Dievo, kur gėrio ir blogio jėgų pasipriešinti vienas kito žemyno. Jūsų pagrindinė užduotis - kovoti su tamsiai kariuomenė, vadovaujama Erodo. Norint išvalyti blogio žemėje, galite imtis legendinius didvyrius pagalbos iš skirtingu laiku. Perėjimas iš vienos eros į kitą per Pasauliečių vartai, galite rasti ir pritraukti puikių vyrų armiją smyslyaschie kare. Ir nuo to didėja jūsų stiprybė ir įtaka plinta! Play Irod - priemones, kaip įtraukti į miesto plėtrą, keliauti per laiką, dalyvauti didžiųjų Epas mūšis, rasti patikimų sąjungininkų ir daryti gerus darbus į šviesią ateitį žmonijos vardu. Naudojant ginklus ir magija, siekiant įgyvendinti pagrindinį tikslą. Savimi tik galės pasiekti sėkmę ir tapti iškili asmenybė!

Pasinerti į patrauklių nuotykius, registruoti žaidimo Irod. Kurdami sąskaitą, turite užpildyti formą su šiose srityse:

- Dėmesio,

- Slaptažodžio;

- Pakartokite slaptažodį;

- E-mail

- Apsaugos kodas.

Įvedę reikiamą informaciją, pažymėkite patvirtinimą, kad šių Sąlygų priėmimas ir drąsiai paspauskite mygtuką "Siųsti". Ne verta nerimauti, kad jūsų kompiuterio konfigūracija nebus tinkamos žaidimo. Sistemos reikalavimai yra tikrai minimali. Jei turite interneto ryšį ir modernią naršyklę, jūs galite mėgautis vienas iš įdomiausių virtualus pramogų.

Irod registracijos jūs padarėte teisėtai keleivį neeilinio pasaulyje, ir dabar jums reikia norint pradėti savo pareigas. Pirma, rūpintis miesto plėtra. Pirmiausia reikia pagerinti rotušę į 10 lygį. Tai suteiks galimybę prisijungti prie vienos iš trijų šalių. Taip pat kitų rūšių statybos bankas, parduotuvė, tvartas, iždo, namuose, kalves reikia jūsų pagalbos. Jie gali būti tobulinamos galimą šį žaidimą, kuris iš pradžių buvo nustatytas. Antra, jūs turite eiti per amžių vartai rasti didvyrių ir priversti juos kovoti dėl savo kariuomenės gretas. Jūs susiduria su tokių žinomų personažų kaip scipio, Mardonius, Leonidas, Hannibal, King Arthur, Spartakas, Merlin, gydytojas, Pompėjus Didysis, Atila Hunas, Čingischanas. Labiausiai tikėtina, kad jūs girdėjote apie jų žygdarbius ir nereikia aiškinti, kokią naudą gali atnešti tokius patyrusius karius. Trečia, tikrai reikia razdobyvat akmens dalelių St Eloi. Su jų pagalba jūs galite kreiptis pagalbos ir minėtų simbolių. Eloy rinkti akmenukai gali būti skirtingose ​​vietose ir epochų. Stenkitės nepraleisti nieko, o dėl sėkmės! Ir pagaliau, ketvirta - kovoti su misija, už miestų ir regionų mūšis. Jūs turite negailestingai sunaikinti tamsiai būtybių, kad ir stengtis erzina žmones. Atkovoti žemyną nuo blogio Erodo. Kuriant, jūs pasieksite tašką, kai jūs turite ateiti į kovą su juo Abisalle. Rinktų per gameplay patirtį padės nugalėti nekenčiamą priešą.

Norėdami žaisti žaidimą internetu Irod Turite pasirinkti vieną iš esamų lenktynėse. Jos pabaigoje ir priklauso. Gyventojai, kurie nori pasipriešinti mirties blogio skirstomi į šias lenktynes:

- Sąjunga Gentis (drąsus, atsargus, labai protingas, o ne traukiasi iš savo tikslų, ir gali naudoti sunkiuosius ginklus ir siekti, kad juodosios magijos pagalba)

- Imperija didikai (teisingumo mylintis Tėvynės gynėjus, kurie garsėja kaip Noble)

- Jungtiniai Samdiniai (klajoklių gentys, kurie tiki, kad jie gali išlaisvinti žmoniją nuo invazijos ir pasirengę kovoti tiek jūroje, tiek ir sausumoje).

Online žaidimai Irod rekomenduoja stebėti kovos pasiekimus ir prestižą. Tai gana svarbūs aspektai, kurie lemia jūsų padėtį žaidimo pasaulyje. Taip pat reikia taupyti pinigus. Yra dviejų tipų valiuta. Auksinis dažniau nei deimantų, kuri yra prieinama per papildomų funkcijų naudojimą. Jūs turite papildyti atsargas tokio svarbaus ištekliaus, kaip maistas. Be jo nei forma, nei išlaikyti armiją. Beje, kalbant apie karių, daugiau jų skaičius pagal savo komandą - geriau. Milžiniškas stipri kariuomenė - kovinės galios pagrindas. Taigi, eikite į priekį, nes viskas yra jūsų rankose!

Irod žaisti bus patogiau kaip aljansą. Jei manote, kad galia būtų pagrindinis, sukurti savo sąjungą. Priešingu atveju, prisijungti esamą. Kartu su draugais, bandymai bus panika Jums! Išplėsti veikia žmogaus jo malonumą!

Irod žaidimas laukia jūsų ir pasiruošę suteikti gerą įspūdį! Prisijunkite dabar - ir jūs niekada gailėtis! Atsižvelgdama smagu ir įdomu ir naudinga! Leiskite supratau, visus savo planus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more