Žymės

Legends of Kung Fu

Alternatyvūs pavadinimai: Legends of Kung Fu

Legends of Kung Fu internetinis žaidimas - nemokamai klientas fantastinis žaidimas, suprojektuoti Kinijos bauda romantikos dvasia. Tai pasaulis, kur yra jūsų padėtis lemia gebėjimas įvaldyti senovės kovos menų. Pagarba pasaulio gyventojų priklauso nuo sugebėjimo įrodyti savo įgūdžius. Kadangi visi nori pagerinti savo gesinimo įgūdžių, žaidimas Legends of Kung Fu siūlo mokymo skirtingose ​​mokyklose, kad mokyti kovos menų pagrindai. Be to, jums nereikia ateiti ir likti iki tik vienas iš aštuonių mokyklų pabaigos. Yra galimybė naudoti visas mokyklas vienu metu. Svarbiausia, kad jums pavyko įvaldyti bendravimo metodus ir išmokti, kaip juos naudoti situacijose, kurios reikalauja. Kaip greitai jūs sužinosite, streikus, blokai ir feints priklauso nuo jūsų lygio talento ir išradingumo. Kiekvienas, kuris ateina čia su šlovės perkrautas širdies troškulio turi galimybę laimėti! Be to, galima tikėtis didelių dalykų!

Norėdami atsisiųsti be problemų legendos Kung Fu, iš anksto patikrinti pagal iš minimalių sistemos reikalavimų kompiuterį: OS Windows XP / Windows Vista / Windows 7; Pentium4 procesorius 2. 4GHz arba lygiavertį dokumentą; GeForce6600 128MB vaizdo plokštė arba lygiavertis, RAM 1 GB; laisvos vietos kietajame diske10 GB; interneto ryšys bent 1 Mb / s. Prieš atsisiųsdami klientui, jums reikia legendos "Kung Fu registracijos. Sukurti sąskaitą nėra sunku. Jūs turite užpildyti keliais srityse: vartotojo vardą, slaptažodį, iš naujo įvesti slaptažodį. Taip pat patikrinkite ir žaidimas reikalauja jums pripažinti savo pritarimą projekto. Kvadrato atsakingas už Užsisakę naujienas, erkių nutylėjimą. Kadangi manoma, kad niekas proto yra visur ir visada gerai.

Play žaidimo legendos Kung Fu Jūs pradedate su mokymo vienoje iš mokyklų. Bet tada jūs galite pridėti žinias ir kitose mokyklose, atsižvelgiant į tai, kad ir automatų sritys taip pat pasirinkta. Yra tokių mokyklų, kaip gyvenimas Apsaugai, elgetos, Wudang, mokslininkus, Tan, palaimingas, Emei, Shaolin. Savo ruožtu, kiekvienas iš jų apima tris stilių. Iš viso, galite mokyti daugiau nei 10.000 prietaisus. Jei tik tu gali suvirškinti visa tai!

Be to, kad charakteris pagerinti savo gesinimo įgūdžių pasirinkti ir profesija. Į šį klausimą dar demokratiškesnė. Padalinus profesijos, keturių tipų:

- Kasybos profesija (ūkininkas, žvejys, Miner, ir tt )

- Amatai (kalvystės, siuvėjas, virėjas ir tt )

- "Kultūros" (muzikantas, kaligrafas ir tt )

- "Miestas" (žiniuonis, elgeta).

Jei anksčiau pasirinkote profesiją dėl kažkokių priežasčių nebuvo kaip, ji gali būti pakeista be problemų.

Verta paminėti, kad per Kung Fu Legends lankosi ženklai yra aprūpinta galimybe naudoti Qi energijos, atakuoti priešą iš tolo (bekontaktis mūšio), dėl ginklų naudojimo, taip pat gebėjimą apsisaugoti be jūsų buvimo (dirbtinio intelekto). Turimų ginklų, mes galime pasakyti, kad asortimentas yra tikrai įspūdingas arsenalas. Kodėl yra tik! Ir lazdos ir kardai, ir nauchaki ir kardai ir grandinės ir daug daugiau. Be to, galima atnaujinti esamus ginklus. Iš viso to išplaukia, kad simbolių galimybė yra beveik neribotos! Padaryti Leveling pastangų ir netrukus pasinaudoti savo darbo vaisius!

Play legendos Kung Fu Jums bus suteiktos puikios sukūrė įvairias sistemas. Galų gale, PVP, o ekonominė ir socialinė sistema detaliai apgalvota ir subalansuota. Plius daug įvairių Quest padėti suprasti žaidimo mechaniką, o užsidirbti vertingų dalykų. Kovų žaidime yra vienas ant vieno tarp mažų grupių ir masę. Visa tai jūs turite eiti! Bet nėra nieko, kad jūs honingavimo savo įgūdžius specialiosiose mokyklose! Socialinis gyvenimas suteikia vartotojams galimybę bendrauti vieni su kitais džiaugsmas, kad keistis dovanomis ir juokinga vestuves, net jei esate pasisekė susitikti su savo pusę galimybę. Ekonomika apima sandorius ir prekybos santykius. Žaidimas valiuta grūsti sidabro arba kieto sidabro. Bet jūs galite nusipirkti tikru auksu. Jo naudojimas suteikia tam tikrų privalumų.

Pradėti legendos Kung Fu žaisti dabar! Kodėl įdėti tokį įdomi patirtis vėliau? Lankstumas storylines ir įvairinti patenkins net reikliausių. Paimkite daugiausia gyvenime! Mėgaukitės žaidimu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more