Žymės

Managore

Alternatyvūs pavadinimai: Managore

Dark platybės žaidimas Managore laukia tų, kurie nori kovoti su stipriais varžovais. Sukurkite savo kariuomenę, naudoti lemiamą strategiją ir patobulinti savo charakterį įgūdžių tapti visose srityse čempionas!

Prieš žaisti Managore, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Prisijunkite žaidimo Managore neužima daug laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą "registracija";

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. Pasirinkite "Registruotis" ir Managore registracija baigėsi.

Pirmą kartą pradėjau žaisti žaidimą Managore, prieš jums atidaryta beprotiškas, nenuspėjamas ir pavojingas pasaulis. Didieji žmonės bus jūsų įmonės, keliauti ir eiti į visas tamsių paslapčių. Žaisti Managore, turi būti parengtas kietas konfrontacijos, atsakingas už produktų tiekimą, sužinoti apie techninių tyrimų ir gebėti neutralizuoti užsieniečių, bet kokiam tikslui: kenksminga, gesinimo ar taikiai.

Dabar, kai turite tiek daug pagalbininkų aplink Managore internete , viskas bus gerai: ekonomika dirbs, jūs galėsite paimti žemę. Naršyklėje Managore internete , yra nedalijamas į gerus ir blogus simbolių. Ir jūs neturite vaikščioti baudos linijos tarp didvyrių ir plėšikų, siekiant, kad viskas veikia. Atlikite priekinės atakuoti priešus žaidime Managore, pirkimo esmė ar žinote naudojant šnipinėjimo taktiką karinę informaciją.

Jūs esate savo nuosavybe meistras, todėl surinkti lėšų ir statybinių konstrukcijų remti savo didėjančią armiją. Žaidimas siūlo žaidėjai Managore devyniolika įvairių pastatų, kurie gali būti pastatytas. Taip pat yra unikalių aštuoniolika plečiama vienetai, kurie yra jūsų dispozicijoje.

Pasaulio Managore internete yra pavojinga vieta, ir prasminga prisijungti prie gildijos, kad pagalbos ir paramos, jei reikia. Jūs galite prisijungti arba sukurti gildijai su draugais ar susirasti draugų žaidime Managore internete ir kurti aljansus, kad taip. Tiesiog būdamas gildijos, jūs galite pasiekti komandos tikslą ir išpainioti į tamsoje esančius kalnus. Tačiau, jūs turite patyrę žaidėjai ir gildijos visuma turi judėti pakankamai toli į žaidimą Managore. Tačiau, kai jūs gaunate į tamsoje esančius kalnus, jums bus susiduria su kenksminga drakonas Managore internete .

Įdomus bruožas žaidimas yra sistema Managore herojus prieš herojus mūšyje. Tačiau turi būti pripažinta draugų ar priešų savo didelius laimėjimus, jūs turite įgūdžių, iš anksto savo veikėją į didžiausias.

Surinkite visas su kitų žaidėjų žaidimo Managore jėgas ir išbandyti savo strateginius įgūdžius prieš kitą, taip pat galite išgarsėti taip. Likti vienu žingsniu į priekį savo varžovą įrodyti sau ir tapti čempionu Managore internete kova. Rinkti artefaktus ir tada naudotis sistemos artefaktus, kurie gali jums padėti, todėl k jie turi daugiau galingų ginklų ir šarvai.

Žaidimas Managore pristato jums mūšis Ratio ir aukštųjų technologijų, ne tik PVP ir [_35_ ] PvE mūšiai. Tie, kurie galiausiai pasiekti ryškių smailių gali pagaląsti savo jausmą karinių ir techninių strategijas, kad net efektyviau nei jų kardai! Taigi, žaidimas Managore - lankosi MMO fantazija, kuri sujungia geriausias savybes miesto, Melee kovos, mokslinių tyrimų grupės ir kitų Vaidmenų žaidimai.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more