Žymės

Viduramžių naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Viduramžių

Viduramžių Prisijungę Žaidimas - fantastinis Multiplayer kliento strategija, kuria praeityje apgaubta legenda. Jūs vežami į XII amžiuje ir dalyvauja kovose, kuriais siekiama užfiksuoti kuo daugiau žemės viduramžių karalystę, kur ką tik mirė žemyn kruvinų Kryžiaus karus. Galbūt turtai ateina ne per protingai, silpnina valstybės tarpusavio karai. Iš tiesų, užuot galėtumėte dalytis valdžia ir kartu dirbti siekiant suprasti energijos ekonomiką, todėl galingas ir nenugalimas. Bet visi galvoja už save. Taigi jūs ir patekti į aplinką, kad savanaudiški žmonės turi visas teises sūpynės jūsų teisė ir pabandyti imtis riekė daugiau. Žinoma, jūs daug ne vien pasiekti. Galų gale, svarbiausias žemės perskirstymas įvyksta smurto klanų karuose. Taigi ieškoti sąjungininkų - ir dar daugiau! Jūs galės įrodyti, kad esate verti, kad ji būtų valdovas!

Norėdami žaisti žaidimą Viduramžių Prisijungę , turėsite interneto ryšį ir kompiuterį su tokia konfigūracija: KT "Windows" 7 "Windows" [ _1_] Vista ", " Windows " XP ; 1,4 GHz procesorius, vaizdo plokštė su 128 MB, 512 MB RAM ir 100 MB kietojo disko. Parsisiųsti Viduramžių bus po sukurti savo sąskaitą. Viduramžių Prisijungę registracija yra labai paprasta: įveskite vartotojo vardą, slaptažodį ir pranešama apgalvota el.pašto adresas. Kai žaidimas prasideda, jums reikės sukurti pagrindinis veikėjas.

Veikėjai, kad jums pavyks skirstomi į dvi kategorijas: pagrindinis veikėjas ir samdinių. Galite pasirinkti, kas bus jūsų vadovas, jau nekalbant apie samdinių palaipsniui susiformavo būrys ir gali tilpti karius su skirtingais patiekalais. Paprastai Viduramžių Online tris klases. Jos skiriasi ne tik įgūdžių ir charakterį, bet ir ginklus. Taigi Cuirassiers nori dėvėti sunkiųjų šarvai ir skydai, kuri padeda jiems bijoti stora susidūrimas su priešu. Be to, jie yra atsparios ir bet būrys pirmieji gynėjai. Jūrų pėstininkai taip pat nebijo kovoti arti, kaip gali turėti skirtingų tipų ginklų. Nors jų gynyba yra silpnesnė nei vyrų rankų, tačiau jų atkaklumas ir stiprumas daugiau nei kompensuoti už tai. Tačiau trečioji klasė, strėlės, pareikšti nusišalinimą naudos tik iš tolo. Jie naudoja lankus, arbaletus ir ietis. O tai daro labai gudriai. Taigi, nepaisant to, kad labai menkos gynybos, gali sukelti žalą priešui tiesiog nepataisomai. Mieli vadai, atminkite, kad rinkti būrys artėjantį kovą, turėtumėte įsitikinti, kad skirtingos kariai įvažiavo į jos sudėtį. Šiuo būdu jūs galite užtikrinti, kad jūsų sėkmės!

Beje, jei jūsų pagrindinis veikėjas priklauso kai kurių klasių ir pasirenka šią ypatingą klasę specializacijos, tai nereiškia, kad kiti specializacijų bus uždaryta visam laikui. Pakeisti profesiją ir išbandyti savo jėgas visai kitaip gali būti pirmasis pasirinkimas. Tačiau turėtume įspėti jus, o ne šokinėti iš vienos specializacijos į kitą, tikrai ne įvaldę nors iš jų. Galų gale, kaip sakoma du triušiai neturėjo laiko ir jei nėra išnaudotos tos pačios profesijos potencialą, tai geriausia ne skubėti į sekundę. Tik nuoseklumas ir išsamumas galiausiai duoti norimą rezultatą. Taigi, būti protingas, jei norite užkariauti šią karalystę!

Žaidimas Viduramžių atveria svaiginančio perspektyvas ir jei atidžiai pumpuojamas per dviejų šakų plėtrą - būtent, Menai vadas ir karinių reikalų ministerija - tai tikrai gali tapti nenugalimas. Ir protingai sudaryta iš 16 samdinių būrys bus reali parama šio negailestingas karas. Nepamirškite, kad charakteris yra padalintas į keletą tipų, ir pagerinti jų reikia visus iš karto. Taigi, jums reikia atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

- Pagrindiniai parametrai (šarvai, sveikatos, energijos);

- Fizinės savybės (stipris, vikrumo, ištvermės)

- Psichikos charakteristikos (drąsa, intelektas, tikslumas);

- Specifikacija (ataka greitis, judėjimo greitis, diagramas, padaryti).

Pergalė, kurie laukia jūsų, atneš patirtį ir akinius, svarbiausia - išmokti juos naudoti protingai. Be to, kai jūs pradedate Medieval žaisti, turite i ¹ saugoti ir žaidimo valiuta. Pinigai reikalingi ne tik dėl įrangos įsigijimo, tačiau taip pat mokėti atlyginimams samdinių. Priešingu atveju, kas norėtų rizikuoti dėl savo gyvenimo siekių vardan, bet vis dar nemokama. Pateikite visus būtinus karių. Pabandykite laiko, kai tik ji tampa prieinama suteikti jiems naujų ginklų - ir jie bus pasirengę eiti jumis į pasaulio kraštą.

Be to, žaisti Viduramžių Prisijungę reikia saugoti akis nuo įrangos. Kai pastebėjau, kad ginklas reikia remonto, nereikia atidėti šį klausimą neribotam laikui. Priešingu atveju apskritai prarasti teisę dalykas.

Žaidimas Viduramžių 2 įdomi ir alsuoja daug informacijos, bet pats lengva valdyti. Pagrindinis meniu susideda iš šių skyrių, kaip kareivinės, informacijos apie charakterį, medžio plėtros, sandėliavimo ir kuprinė, komandos medžio įdarbinimo rinkoje, parduotuvė, šaliai. Jūs visada vietoje, kuri yra gana patogi, nes chaosas nepadeda planų įgyvendinimą.

Žaidimas Viduramžių tikrai suteiks jums daug malonių akimirkų ir taps neatsiejama jūsų laisvalaikį! Išbandykite jį - ir įsitikinsite patys!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more