Žymės

Metalo karo internete

Alternatyvūs pavadinimai: Metalo karo internete

Online žaidimai Metalo karas Prisijungę - sesijų internetinis žaidimas klientas, kuris veža žaidėjų pasaulio konfliktą Sci- fi nustatymas. Tai ateities, kurioje įvykiai karo įsisiautėjęs į lauko išteklių, reikalingų jokiais kitais tikslais, kaip sukurti dirbtinį kraują pasaulis. Jis gali jus nustebinti ir paklausti, kodėl man jo reikia? Faktas, kad sintetinis kraujas turi ypatingų savybių, ir labai skirtingos kokybės nei natūralus. Viskas prasidėjo nuo nepastebima vietos konflikto tarp dviejų bendrovių. Bet tarp dviejų titanų, iš kurių nė vienas norėjo praleisti skanus kąsnelis konfrontacija, netrukus spiralled nekontroliuojama. Kariniai renginių, pavyzdžiui, gaisro, su bauginantis greičiu išplito visame pasaulyje, tuo pačiu metu dalyvauja daug dalyvių. Samdinių organizacija įsikišo ir situaciją apsunkino ekstremalios. Niekas nežino, kokia šio masinio skerdimo rezultatus, tačiau turi teisę dalyvauti bet kas.

Norėdami žaisti žaidimą Metalo karas Prisijungę , jums reikia atsisiųsti ir įdiegti kliento. Norėdami tai padaryti, jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos minimalius sistemos reikalavimus:

- Instaliuota operacinė sistema "Windows 7 / Vista / XP SP3";

- Procesorius "Intel Core 2 Duo" arba AMD Athlon X2 64 3. 0 GHz

- Kortelės 512 MB NVIDIA GeForce 9500GT / ATI Radeon HD 3450

- 2 GB RAM ir 4 GB laisvos vietos kietajame diske.

Atsisiųsti klientui iki Metalo karas Prisijungę registracijai. Sukurti sąskaitą taip: įvestas elektroninis paštas, slaptažodis (pakartokite), slapyvardis ir simbolių iš paveikslėlio. Prisijunk į žaidimą Metalo karas Prisijungę - tai natūra prašymas kvietimą atvykti į žaidimą. Kadangi žaidimas Metalo karas Prisijungę dabar yra uždara alfa bandymo, gausite elektroniniu paštu laišką, kad ir suteikti norimą prieigos .

Jums bus pirmas kartas didmiesčių Australijoje, ir kur kova savo kelią. Turėtų pasirinkti pusę, į kurį bus prisijungti. Bet tai nereiškia, kad mes turime ištikimybės ir struktūros įžadas negali būti keičiamos. Jūs gali Metalo karo Prisijungę žaisti į sudėtį Pasaulinė išteklių tinklo arba Morgan Industries ". Pirmoji komercinė organizacija naujo tipo. Išimtinė teisė minų retų veislių actinolites Australijoje - kozirio ir jų pelningumo, organizacija ketina niekas. Antra - pirmaujanti gamintojas iš metalo, sudėtiniai ir sintetinių medžiagų. Ši tarptautinė korporacija, kurio istorija datuojamas 1903. Gamybos mastas ir sėkmingų mokslinių tyrimų ir plėtros organizacijų nariai sukeldavo pasitikėjimą, kad jie turi pilną teisę turėti vertingų išteklių. Kas žino, gal nebūtų susitinka jų, jei ji nebuvo parengta 2005 profesoriaus Beloyartseva "mėlynojo kraujo". Bet kas atsitiko, kas atsitiko. O dabar naudingų savybių populiarus pakaitalas žmogaus kraujo, daug drąsių vyrų pasiruošę iššūkis visiems. Ir jei jūs sutinkate sumažinti savo priešų gerklės, ir reikalauti savo teisių?

Play Metalo karas Prisijungę Jums bus naudojantis keturių klasių technika. Specializuojasi mašinų žvalgybos, puolimą, artilerijos ir remontas. Šarvuotos puolimą transporto priemonės (BSHM) sudaro didelę karinę galią. Jie yra itin ginkluota ir gali sunaikinti viską savo kelyje. Vėžėjas Pagalbinės inžinerijos (klasė) turi daug funkcijų. Šis remonto mūšio lauke, ir įdiegti minų laukų ir elektromagnetinių trukdžių kūrimą. Mažiausi kovoti žvalgybos transporto priemonės (BRM) susiduria su tokiu darbu, kaip intelektas, sėkmingai susidoroti su nieko, nes didelis ir manevringumą. Mobiliojo artilerijos kompleksai (VAS), priešingai, dauguma jų yra didžiulis. Jie gali panaikinti žemės struktūrą ir padaryti žalos, net dideliais atstumais. Visa tai padės kovinius vienetus ne laimėti mūšį ir pasiekti norimą.

Žaidimų žemėlapis Metalo karas Prisijungę iki dviejų - "Bazinis dykumoje" ir "Australijos miestas" ;. Šiais karo zonose ir dabartinių įvykių atsiskleisti virtualią karą. Žaidėjai gali sugauti savo kvėpavimą specialiuose angaruose. Jie yra suprojektuoti, kad ją kur perekentovatsya tarp mūšių, kovinių transporto priemonių ir nustatyti įrangai įsigyti tobulinti.

Jei tavo širdis trokšta nuotykių ir ateitis vilioja savo Neatrastų MWO Žaidimas - ką jums reikia! Kūrėjai bandė užkirsti kelią vartotojų buvo nusivylęs ir pažadėjo netrukus prašome naujomis dalimis žaidimo. Prisijunk dabar! Sėkmingas ir malonus žaidimas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more