Žymės

naujas pasaulis

Alternatyvūs pavadinimai:

Naujasis pasaulis yra tipiškas MMO žaidimas. Čia pateikta grafika yra viena geriausių tarp panašių žaidimų. Žaidimo tikslas – ištirti gana platų pasaulį, pripildytą įvairių stebuklų, kuriame buvo piktadarių ir piktųjų dvasių. Prieš žaisdami Naująjį pasaulį galėsite pasirinkti veikėjo išvaizdą, kurią žaidimo metu tobulinsite toliau.

Žaidimas prasideda tavimi kaip išgyvenusiu laivo avariją saloje, pasiklydusioje vandenyno vandenyse, vadinamoje Eternum. Saloje daug stebuklų, joje yra magijos ir ne tik.

Nėra simbolių klasės įprasta prasme ir priklauso nuo naudojamo ginklo, kuris nėra toks retas žaidime. Yra visko nuo alebardos iki muškietų ir lankų, bus iš ko rinktis. Visa tai su šarvais galite derinti beveik bet kokia tvarka. Kūrėjai neverčia naudoti lengvų šarvų, jei esate lankininkas, netgi galite naudoti sunkiuosius šarvus, arba atvirkščiai, apsiginklavę dviejų rankų kardu, dėvėti lengvus šarvus. Kai naudojamas pasirinktas ginklas, bus atidarytos atitinkamos klasės premijos.

Žaidime yra trys frakcijos ir pasiekę reikiamą lygį galite pasirinkti prie kurios prisijungti.

  1. Marauderiai yra bekompromisiai kariai, kurie viskam pasikliauja jėga.
  2. Fanatikų, siekiančių išvalyti salą nuo korupcijos vardan teisingumo, sandora.
  3. Sindikatas yra paslaptinga frakcija be gudrumo. Sėlinimas ir dūris jiems yra įprastas dalykas.

Jei frakcija kontroliuoja teritoriją, tai palengvina žaidimo procesą toje srityje visiems jos nariams. Mūšiuose įgytos patirties bus daugiau. Be to, patobulintas išteklių rinkimas, o daiktus kurti šiek tiek lengviau. Netgi kovoti su nešvarumais nebus taip sunku. Be priklausymo tam tikrai frakcijai, žaidėjai gali vienytis į klanus ir kontroliuoti miestus, nustatyti juose galiojančius įstatymus ir net nustatyti mokesčius.

Visas žaidimo užduotis galima apytiksliai suskirstyti į keturias klases.

  • Pagrindinės ir papildomos istorijos užduotys, kurias atlikę galėsite gauti daugiausia retų ir naudingų daiktų.
  • Frakcija juos pildant, frakcijos parduotuvėje galima įsigyti specialios valiutos ir nusipirkti gerų ginklų bei kitų dalykų.
  • Urban - suteiks daug patirties ir papildomai leis užsitarnauti reputaciją vietovėje, kurioje yra miestas.
  • Ekspedicijos yra sunkiausios, nes jas vykdo žaidėjų grupė ir jos pasiekiamos tik pasiekus tam tikrą lygį.

Amatai žaidime nėra gana dažni. Nereikia ieškoti atskirų receptų kiekvienam unikaliam daiktui atokiuose žemėlapio kampeliuose. Čia to paties tipo gaminiai kuriami pagal vieną receptą. Išskirtinius objektus daro naudojamos medžiagos ir jų derinys. Galite sukurti bet kurios klasės elementą nuo paprasto iki legendinio. Natūralu, kad komponentus, skirtus sukurti unikalesnius daiktus ir ginklus, bus sunkiau gauti. Sukurtiems daiktams gali būti taikomi simbolių lygio reikalavimai tolesniam jų naudojimui.

Kūrėjų pasirūpino skinų kūrimu. Jei norite, kad personažas būtų tikrai unikalus, turėsite išleisti žaidimo valiutą ar net tikrus pinigus, kad suteiktumėte jam neįprastą išvaizdą.

Nemokamas atsisiuntimas New World kompiuteryje, deja, neveiks. Tačiau žaidimą galite įsigyti „Steam“ žaidimų aikštelėje arba oficialioje svetainėje. Atskleiskite magijos kupinos salos paslaptis dabar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more