Žymės

NHL 09

Alternatyvūs pavadinimai: NHL 09

Procesorius: 1. 3 GHz

RAM: 256 MB (XP) / 512 MB (Vista)

Video: 64 MB

Kietasis diskas: 3. 1GB

NHL 09 - Šiuo metu dalis populiariosios serijos sporto ritulio simuliatorius sukurtas asmeniniams kompiuteriams vėliau. Pasirinkite savo mėgstamą komandą iš bet kurios iš galimų pasaulio lygose, įskaitant NHL '09, Rusijos Super lygos, Suomijos SM-lyga, Švedijos Elitserien ir konkurencijos AHL ūkio klube ir nacionalinių komandų varžybų ir labai įvairių turnyrų, čempionatų ir konkursuose. Tarp daugelio žaidimo režimai turi galimybę žaisti vieną žaidimą ar praleisti visą sezoną, valdyti savo mėgstamą komandą. Ir jei jums atrodo, šiek tiek, tada žaidimas NHL 09 duos jums galimybę pajusti kaip treneris vieną iš lygos komandų ir su nuline tradicija kurti didelį klubą, sukurti žaidėjų pasirašymo perspektyviausius jaunus ţmones, dalyvaujančius pervedimo operacijos derinys, ir net dalyvauti infrastruktūros plėtra klubas. Žaisti NHL 09 gali būti komandos, o vieno žaidėjo režimą, sukurti savo Statytinis ir siunčia jį į vieną iš lygos komandų, o baigti diegti koučingo darbuotojų kiekvienų rungtynių, galėtų pagerinti savo techninius ir taktinius ypatumus artimųjų kelią nuo perspektyvus naujokas į pasaulio ledo ritulio superžvaigždė.

Valdymo

Nuolatinė visą seriją sporto ritulio modeliavimas NHL 09, tapo point pokyčius ir minimalių modifikacijų grafikos variklis naudoti. NHL 09, bet turiu daug daugiau nei situacijos pokyčių ir naujos vaizdo Goal šventės, ten iš esmės buvo pakeista valdymo žaidimus, optimizuotas darbui be gamepad. Žaisti NHL 09 įvairiais būdais, naudojant skirtingus kontrolės metodus. Paprastas tipo kontrolės idealiai tinka naudoti įprastinių klaviatūra, tačiau tai atima daug galimybių seilėtas ir kitų techninių elementų tašką. Profesionalus tipo valdymą turi platų nustatymų ir kompleksinių elementų, įskaitant išmeta vėluojančių netikrų sūpynės ir insulto elementų įvairovė. Tačiau, naudoti šią kontrolės režimą klaviatūra yra praktiškai neįmanoma NHL 09, žaidimas yra reguliatoriuje reikės papildomų valandų įsisavinimo būdus.

Sunkumo lygis

Pradėti savo kelionę į aukšto ritulio žaidimas pasaulyje NHL 09 siūlys mums paprasčiausių sudėtingumo lygius, kai kontrolės žaidėjas gali būti sumažintas tik tris raktus ir rodykles, ir siekiant tam tikro kampo kompiuteryje bus perimti. Kuo aukštesnis jūsų įgūdžių augs, tuo lengviau bus žaisti net su labiausiai galinga varžovą ir išlaikyti sporto ir sudėtingumo lygį plečia valdymo komandą dvasią turės padidinti. NHL 09 žaidimas, kuris šiuo atžvilgiu daug variantų. Vadovų komandoje, jūs galite padaryti sau trigubos puolimas ir gynyba pora, pasirinkti efektyviausius derinius į daugumos ir mažumos, pasirinkite taktika kiekviename lygyje, atsižvelgiant į individualias savybes kiekvieno žaidėjo, nors tai galima patikėti visas virtualus padėjėjai. Visi žaidimo 5 sudėtingumo lygius, kuriame jūsų priešininkas lavinantys žaidimai, greitis ir tikslumas pavara augs, o su juo, jūsų žaidėjai parodys klaidas žaidime. Be viso to, papildomų sunkumų gali padaryti vadovas siekia, o ritulys kulka arba savarankiškai ūkyje pokyčiai žaidimų vienetų.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more