Žymės

Shadowland

Alternatyvūs pavadinimai: Shadowland

Shadowland Žaidimas yra nemokamas internetinis naršyklinis žaidimas, kuris jungia fantazijos ir realaus gyvenimo istorijas ir socialinę strategiją. Žaidėjai Shadowland internete gali sukurti imperiją, kolonizuoti ir užkariauti teritoriją, sukurti ūkio, derliaus ir atlikti užduotis.

Žaidimas Shadow žemė dėl nline pasakoja apie tamsiąją jėgos, kuri apgulė visos žmonijos istoriją . Kaip išgyventi žmogaus frakcija? Tai jūsų pareiga grąžinti sugadintą tamsiai jėga žemyną ir atkurti savo imperiją naudojant savo armiją sąjungininkų ir kolegomis. Jūs turite eiti į kitų epochų ir surasti legendinius didvyrius, kurie padės jums jūsų užkariavimo Shadowland Apie nline .

Prieš žaisti Shadowland , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Shadowland registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « Registruotis »;

2. Duoti vardą savo charakterį;

3. Prašome įvesti galiojantį el;

4. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5. Pasirinkite « Registruotis ».

Fantazija Shadowland atitinka realią istoriją žaidime: veiksmo žaidimas post-apokaliptinio pasaulio vadinamas Dievo žemyną, kur žmonės kovoja dėl išlikimo nuo tamsiųjų jėgų ir jų kariuomenių kitas pasaulis. Dekoro yra fantastinis pasaulis pilnas tamsių šešėlių, kur pikti burtininkai ir šventas yra ne prieštarauja viena kitai, vis labiau pavojinga.

Jums Shadowland žaisti ir patekti į Mokytojo karalystės, kuris sukūrė šimtmečius vartai - Portal pajėgi atlikti Erdvės-laiko kelionę skirtingose ​​amžiaus grupėse. Jūs turėsite galimybę laimėti Rytų ir Vakarų istoriją Shadowland žaidimas, priimti legendinius didvyrius pagalbos ir rasti prarastas lobis toliau plėsti savo kariuomenę, imperijoje galimybes, ir pro vartus atgal amžių namo.

Legendary Heroes - garsūs herojai karaliaus Leonido 300 spartiečiai prie Termopilų, Čingischanas, karaliaus Artūro ir kitų žinomų asmenybių.

Kiekviena aljanso Shadowland žaidimas turi pasirinktines emblemų, kolektyvinius ūkius išteklių, technologijų modernizavimą, personalo valdymo ir net darbo užmokestis / darbo užmokesčio sistemą.

Kai pasieksite 10 lygį Shadowland internete žemynas Dievo apreikšta jums, aljansai formuojami, ir jūs pradėsite užsiimti savo kariuomenę su didelėmis grupėmis, vadovaujama jums.

Atraskite pasaulį migracijos Shadowland internete. Jei pereiti nuo mažo ploto dideliame plote savo užkariavimų, jums rasti sau naują ekosistemą, pilna pilių, priešus, sąjungas.

Taip Shadowland Prisijungę leidžia jums sukurti gentis. Kovoti, jų manymu, didžiausią pergalę garbei savo gyvenimą. Jų noras galios ir sunkiųjų ginklų, kad jie galėtų būti drąsus ir veržlus mūšio žaidimas Shadow žemė dėl nline . Jie netgi gali integruotis tamsiai magija savo praktika, bet ji bus suvaržyti, moralę ir atsakomybę.

Žaidimas Shadow žemė dėl nline taip pat parodyti jums samdinių. Jų gyvenimas visada buvo klajokliai, todėl jie yra nepriklausomi ir mobiliųjų peržiūros.

Deimantai žaidimo Shadowland Prisijungę - šaltinis, kuris gali būti naudojamas pašalinti aušinimo laikas pirkti papildomas komandas statybos, ir taip pat gausite retą įrangą per ekspediciją. Jie yra tik išteklių premija Shadowland Prisijungę . Deimantai Shadowland žaidimas skiriasi nuo piniginių dovanų, nes jūs galite gauti tik deimantai, mokėjimo už jas su realiais pinigais, laimėjo konkursus arba vykdant užduotis laimėti šventyklą Arenoje ar parduoti prekes aukcione.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more