Žymės

Warcraft 3: Frozen Throne

Alternatyvūs pavadinimai: Warcraft 3: Frozen Throne

Warcraft III: Frozen Throne - kompiuteris strateginis žaidimas realiu laiku. Tiksliau žaidimas Warcraft 3 Frozen Throne pristatytas kaip trečiosios dalies kulto žaidimą Warcraft III tęsinys: Reign of Chaos. KAS ŽINOTINA PRIEŠ kultas žaidimą milijonierius. Programavimas, kompanija Blizzard, kas maloniai išleido žaidimą, leidžiantį tik keletą nedidelių pakeitimų, o papildymus. Rišti naują siužetą, tačiau jis tęsia Warcraft III istoriją: Reign of Chaos.

Kaip ir bet kompiuterinį žaidimą, žaidimas Warcraft 3 Frozen Throne internete yra Warcraft 3 Frozen Throne vaizdo ir zrzutek, kad mes rekomenduojame jums peržiūrėti, prieš pradėdami žaidimą. Ir baigti Skaitydami šią apžvalgą. Net jei jūs esate šios žaidimų serijos gerbėjas. Tada galite aplankyti svetainę ir atsisiųsti Warcraft 3 Frozen Throne.

Play Warcraft 3 Frozen Throne Jūs vaidinti personažo vaidmenį daugelyje kampanijų kur įvedate, ar veikiau, kurio pasirinkite. Šiame žaidime mažai atnaujinta akcija - keturi nauji kampanijos:

• «siaubo iš gelmių"

• «Prakeikimas Keršytojas"

• «Viešpats of Darkness"

• «ugningą bedugnę."

"Teroras iš gelmių" - atstovai Night Elfai. Kuria tam tikras siužetas, susijęs su prižiūrėtojas Illidan

"Iš Keršytojas Prakeikimas" - Kraujo Elfai (Keršytojas). Yra karas tarp Inhumans - elfai, ir Viešpaties Garithos armiją.

"Lord of Darkness" - atstovai Undead. Sklypas sukasi aplink mirties riteris Arthas įvaizdį.

"Ugninė bedugnė" - kariai kampanijos orkai. Priešintis visiems tiems, kurie jiems priešinosi.

Žaidimas Warcraft 3 Frozen Throne herojai yra visi fantastinis, fantastikos fantasy kūrėjai. Visai taip pat kaip visą žaidimą. Jūs esate panardintas į neegzistuojantis realybės būtybių pasaulyje. Bet žaidimo patrauklių ir įdomus kelionę sklypas vilioja ir mūšis.

Tu grįžti į senovės žemių Azeroth. Ir dabar jūs laukia kruvino konflikto. Yra naujų simbolių. Pasaulis tapo niūrus, baisu ir kupina pykčio. Ir nenuostabu, po tokio žiauraus kariai.

Šiame žaidime jūs turite parduotuvę - smuklė, kur galite pirkti neutralius herojus. Kiekviena gentis turi savo naujų vienetų ir vieną naują herojų. Taip pat aštuonių naujų rūšių karių. Pasikeitė išvaizdą ir teritorijos - pastatų ir kraštovaizdžio tipai.

Taip pat LL daugybę tipų šarvus ir ginklus kiekvieną simbolį.

Play Warcraft 3 Frozen Throne yra aukščiausios kokybės grafika, gana aukšto lygio piešimo simbolių. Kas smagu iš ryškus ir aiškus vaizdas. Muzikinis akompanimentas yra suderinta sėkmingą kartu ir kaip Cheers žaidimo metu.

Garbanotasis draugai, nes tai yra būtina baigti darbą žaidimo Warcraft III: Reign of Chaos ir pageidautina tos pačios komandos.

Pasinerkite visiškai ir pajusti drebulį nuo kovos monstras, žemina pasiekti šį tikslą.

Paskubėk žaidimas Warcraft 3 Frozen Throne parsisiųsti. Ir tai ne pabaiga, laukti didžiojo tęsti! Sėkmingas tu žaidi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more