Žymės

Wargame 1942

Alternatyvūs pavadinimai: Wargame 1942

Wargame 1942 internetinis žaidimas - nemokamai klientų aptarnavimo strategija, įgyvendinama naršyklėje. Wargame 1942 žaidimas - tai reiškia jausti savo odos, kaip mūsų protėviai turėjo išgyventi per Antrąjį pasaulinį karą. Tapti dėl žemių jums paskirtų, galvos kariuomenės vadas ir eiti drąsiai į žudynių su priešu. Nepraraskite vilties likti nugalėtoju, net tamsiausias akimirkų. Galų gale, nekilnojamojo herojus gali būti tik tas, kuris yra pasirengęs kovoti iki mirties. Patogus ir gerai suplanuota sąsajos gameplay tikrai privalumai Wargame 1942. Įmonės Looki rūpinasi sukurti patogų žaidimą vartotojų įvairaus amžiaus. Šie asistentai padės sistemą ir gerą žinių bazę. Patinka ir prieinamumas žaidimas pasaulyje.

Sistemos reikalavimai yra minimalūs:

 • Internetas
 • Operacinė sistema "Windows
 • 1 GB RAM
 • Procesorius Pentium

Jei ankstesniais bendrovės projektų jūs sukūrėte sąskaitą Looki perregistruoti Wargame 1942 nereikia. Tačiau pradedantiesiems turėtų pateikti būtiną informaciją, užpildyti atitinkamą formą žaidimo svetainėje:

  1. Mano slapyvardį
  2. Elektroninio pašto adresas
  3. Slaptažodis
  4. Sutinku Vartotojo susitarimo

Po registracijos į žaidimą Wargame priimtas 1942, jūs įteikė pradinę sumą pinigų ir žemės, ant kurios jis prieglobos. Pabandykite išmintingai investuoti savo pinigus į pirmąjį kariuomenės plėtrai. Laikui bėgant bus sukurti žem ÷ s sklypą. Tai leistų gyvulių dyzelino ir kitų kuro rūšių. Esant poreikiui "juodojo aukso" virsta pinigais. Monetos yra naudinga pirkti įrangą, reikalingą arsenalą ir kitų naudingų dalykų. Šaudmenų žaidimo Wargame 1942 siūlo rinktis įvairius pistoletai ir kulkosvaidžiai, rankinės granatos, liemenės, šviesos ir net rinkinius. Nėra karas be geležies naudojimą, bet ir diplomatiniai sugebėjimai, taip pat mintis-play taktika kelyje į pergalę vaidmenį.

Kaip vadas turi rasti jėgų kontroliuoti daugelį aspektų. Sudėtingos ekonomika, įsteigta gamybos kovinių dalinių, karinių technologijų ir mokslinių tyrimų organizacijos, subalansuotas pastato reikalingiausius daiktus - būsimų pergalių sėkmės. Priešas ir bando patraukti jums priklausanti teritorija. Negalima suteikti jam galimybę! Galingas kariuomenė, oro pajėgos, jūrų ir gynybos neleidžia priešui pasiekti savo tikslus. Pilnas manote, kaip karštas karinis renginys dingsta imunitetas, kad Wargame 1942 naršyklinis žaidimas davė oklimatizatsii pirmąjį lošimų pasaulyje.

Priimančioji karinę bazę turėtų rūpintis pirmiausia apie generalinio štabo pastato. Tada jūs turėtumėte pagalvoti apie kitus objektus, kurie yra tradiciškai suskirstyta į šias žaidimo tipų nėra

 • Išteklių (Gyvenamasis namas, Daugiašeimyninis namai, universitetas, naftos platformą, minos)
 • Kariniai (Kareivinės, šaudyklose, sąvartynai, ginklų gamyklos, generalinis direktoratas slaptosios tarnybos)
 • Ekonomikos (gamyklos, bankai, prekybos centras)

Resurso yra statybos leidimas

 • Rašyti karas
 • Pateikite reikiamą išsilavinimą
 • Ekstraktas vertingų išteklių

Prekyba

 • Norėdami reguliuoti pinigų srautus
 • Taupykite pinigus
 • Padaryti geriausi pigesnių

Ačiū karinių pastatų tampa įmanoma

 • Ginklų
 • Apsaugos organizacija teritorija
 • Mokymas nagingas agentai

Tik tinkamai prioritetų atveju svaiginančio pasisekimas tapti jūsų pasididžiavimas. Turi būti tarp karinio komplekso, gamybai būtinų išteklių ir finansinių reikalų plėtros pusiausvyrą.

Žaidimo pasaulis bus suteikti malonumą visiems, ką daryti. Malonu, kad būstinė yra tai prototipas, todėl išsilaikyti joje sukuria realybės jausmą. Ant sienų pakabinti su žemėlapiais, ataskaitų, diagramų informaciją apie praeities kovose. Tokia atmosfera plius sese ekranas, leidžia jums greitai sužinoti apie daugiau nei priešas privalumais, turime priimti teisingus sprendimus ir greitai. Nebijokite atlikti greitus judesius. Sistema atlygių ir paskatų iki jūsų nuotaika, o tai savo ruožtu įkvėps jus užkariauti naujas aukštumas.

Jei pavargote solo pabandyti laimėti, įstoti į aljansą. Taigi, rasite mąstančių ir patikimi kompanionai.

Reikėtų paminėti dar vieną žaidimo funkcijas. Ten meteorologinės centrai, per kurį galima kontroliuoti orus. Tada oro sąlygų poveikis kovose, žinomas kiekvienam rezultato. Tiesa, kad tokių keistų dalykų gali būti investavus deimantai (Real) arba žaisti pinigus.

Groti žaidimas Wargame 1942 - tai reiškia, kad perduoti karo testą, tramdyti savo dvasią ir pajusti jų poveikį istorijos džiaugsmą. Ar manote, kad į dantis, jei jūs turite jį? Ar neverta spėlioti, patikrinkite visas savo patirtimi. Leiskite Fortūna šypsosi jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more