Žymės

Wartune

Alternatyvūs pavadinimai: Wartune

Žaidimų Wartune - nemokamai MMO RPG strategija, kuri apima specifinius socialinės strategijos ir vaidmenų. Patrauklių pasaulis fantazijos autorius Wartune internetinis žaidimas leis žaidėjams pajusti nuo mago, riterio ar Archer vaidmenį. Reiškia Wartune internetinis žaidimas yra išlaikyti ramiai kontroliuoti ir gauti lėšų statyti pastatus.

Prieš žaidimą Wartune, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Prisijunkite žaidimo Wartune neatsižvelgia į daug savo laiko ir lengva:

1 .                   Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « sukurti sudaro »;

2.                   Prašome įvesti savo slapyvardį;

3.                   Įveskite E - mail

4.                   Įveskite slaptažodį ir patvirtinkite jį;

5.                   Įveskite savo gimimo datą;

6.                   Pasirinkite « pateikti » Wartune ir registracija baigėsi.

Į Wartune Online jums imtis herojaus vaidmenį, kuris kaupia, galite pasirinkti patys, priklausantis vienai iš trijų skirtingų klasių. Klasė apibrėžia žaidėjo sugebėjimus, jis turės per mūšių Wartune žaidimą internete, o grindys - tai yra visiškai asmeninis pasirinkimas. Kai tampate žaisti Wartune, jūs turėsite prieigą prie kai kurių svečių, kad būtų suteikta jums kaip originalus vadovėlis. Iš pradžių žaidėjai mokytis ir tyrinėti pasaulį ir dalyvauja kovinėse kovose Wartune internetinis žaidimas. Galėsite žaisti Wartune ir, savo ruožtu pulti vienas kitą automatiškai, kol kas nors pasiduoda pirmiausia, kai galia baigsis, nors žaidėjas taip pat gali naudoti įgūdžius jis įgytas, jie paprastai turi tvirtą ar specialiųjų efektų. Plėtoti žaidėjų žaidime Wartune internete, jie turės szdavat papildomų karių į savo grupę, kad puls automatiškai galimybę.

Po pradinių questus ir kova žvalgybos Wartune internetinių žaidimų žaidėjų į miestą ir iš karto jį pasiimti po savo sparnu. Šiuo žaidimo etape jums bus sukurti valiutų ir surinktų lėšų miestą. Wartune istorija internetinis žaidimas Šiame skyriuje yra labai panašus į šių strategijų.

Iš socialinių funkcijų požiūriu Wartune žaidimas yra realaus laiko pokalbiai. Žaidėjai taip pat galite naudoti specialius elementus, kaip antai "megafonas" transliuoti pranešimus kitiems žaidėjams. Ši funkcija bus labai naudinga, kai įdarbinti gildijos nariai Wartune internete, bet daug žmonių, kurie naudojosi šia funkcija, jie sako, kad jis yra nenaudingas.

Realaus laiko pokalbiai, žaisti Wartune internetinis žaidimas taip pat galite papildyti vienas kitą, draugų sąrašus, įveskite gildija, bendradarbiauti darbo vietų įvairovė. Žaidimo Wartune taip pat iš stebėjimo elementas, ty yra Jūs galite sužinoti, kas gildijų ir žaidėjų konkuruoti.

Apskritai, Wartune internetinis žaidimas yra gana geras žaidimas, taip pat intensyvaus strategiją. Žaidimas Wartune , žinoma, nėra tobulas žaidimas, tačiau pasakojimo tai be abejo, nusipelno daug didesnį našumą, palyginti su kitais konkurentais socialinį tinklą. Žaidime yra daug turinio žaidimas, kuris suteikia jums galimybę tyrinėti Wartune internetinis žaidimas ilgą laiką, ir taip, Wartune internete nusipelno daug žaisti!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more