Paveikta zona

Alternatyvūs pavadinimai: Paveikta zona

Susiję zona internete - fantastinis multiplayer žaidimas su nemokamu klientas, kuris veža vartotojus į ateitį. Be to, jūs atsidursite ne tik 2025 metais, kuris tapo labai svarbus žmonijai, nes labai trūksta energijos, bet taip pat gali tapti mokslininkas lygiagrečiai žemiškasis pasaulis. Jūs komandą iš samdinių jėgos ir bando užkariauti šitame pačiame pasaulyje. Vadinamas Zona pasaulis turi vieną didelę vertę - mėlyni kristalai. Turintys neeilinių savybių kristalai yra svarbūs sprendžiant energetikos problemas, kad daugelis narsus išdrįstų bandyti patekti į zoną, naudojant Nikola Tesla portalą. Bet jei visa tai buvo rasti būdą patekti į lygiagrečiai pasaulyje, todėl reikia pašalinti priešininkus, pasirodo kelyje ir alkanas, kaip jums bus pirmasis ir šiuo atveju. Plius mutantas monstras ir tada pasiekti norimą kištis. Turite nuolat užsiimti kovų ir padaryti savo kelią. Iš nukentėjusių zonų žaidimą, jūs gaunate į pasaulį, kur žiaurumas - tai yra normalu ir nėra vietos kompromisui. Surinkti visą savo drąsą ir užkariauti lygiagretų pasaulį!

Atkreipkite dėmesį, kad žaidimo turi kai kuriuos parametrus, kuriuos turi atitikti kompiuterio. Minimalūs sistemos reikalavimai žaidime: Procesorius Intel Core i3 trečiosios kartos (1. 33Ggts) arba lygiavertis AMD grafika Intel HD Grafika arba 4000 NVidia GeForce GT arba 440 AMD Radeon HD 4000 ir 3 GB RAM. Galite įdiegti klientui kuo greičiau perduoti priregistravimas paveiktai zonai. Jūs turite pateikti prašymą dalyvauti šiame žaidime, informuoti savo elektroninio pašto adresą. Jei turite savo paskyrą, pereikite prie laimingas metu kaip charakterio kūrimo. Galite pasirinkti, kad vadas kelią, ir jums bus žaisti paveiktai zonai. Lyties, kūno, spalva, amžius ir veido bruožai - visi užsakymą specifikacijos. Yra galimybė ir automatinis parinkimas, bet labiausiai tikėtina, kad jums bus malonu sukurti savo herojus. Be minėtų parametrų, galite nurodyti vardą ir pasirinkti biografiją. Beje, nereikėtų iš karto pasakyti, kad jūs turite galimybę prisijungti prie vienos iš keturių esamų korporacijų. Leiskite atidžiau pažvelgti į juos.

Commandos (specializacija - snaiperis Minesweeper ir Scout) - Puikiai skautai, įvairių greita reakcija ir judumas. Kova už juos per atstumą nėra problema - jie yra nesuderinta tokiose kovose. Pagrindiniai ginklas Commando puolimą ir snaiperio šautuvai, granatos ir minos. Be to, jie meistriškai panaudoti kovinius tranai ir sužinoti, kaip mokyti šunis tirti.

Gaisro paramos (specializacija - montuojamas granatsvaidžiai, raketų sistemose, kulkosvaidis) Kaip ir ankstesniuose korporacijos klestėti atstumo gesinti. Jų privalumai - galia ir gebėjimas daryti didžiausią žalą. Atkuriamosios klases geri sąjungininkai, nes jie negali turėti tokios stiprios patys kaip bendražygiai. Naudojimas gaisro paramos ginklai - montuojamas granatsvaidžiai, kulkosvaidžius ir raketų sistemas.

Sunkusis pėstininkas (specializacija - Sunkieji kulkosvaidžiai, flamethrowers ir granatsvaidžiai būgnas) yra veiksmingas metu dėl priešo pozicijų puolimą. Jie yra šiek tiek lėtai, bet galingas liemenės ir sunkieji ginklai kompensuoti nedidelius trūkumus. Kaip bandydama ištrūkti ir dėl pagrindinių sričių, sunkiųjų pėstininkų gynybą - puikūs. Jų ginklai - karabinai, sunkieji kulkosvaidžiai, flamethrowers ir granatsvaidžiai būgniniai.

Assault pėstininkų (specializacija - šautuvai, šautuvai, granata) - universalus kovotojai. Jie yra puikus paramą puolimo jėga poilsio, kaip aktyvus ir atsiliepime į ieškinį ir per išpuolius. Ginkluotės atitinka specializacijų.

Jūs galite prisijungti prie bet kokios klases vieną arba sukurti savo galią. Susiję Zone žaidimą ir leidžia tokio sapno dar daugiau aistros kovoti už pagrindinių sričių, strateginiu pasaulio žemėlapyje. Kalbant apie ginklus, kurie bus naudojami, reikėtų pabrėžti, kad visa tai turi būti peržiūrima. Tai reiškia, kad naudojant įvairių modulių jums padaryti savo aprangą dar efektyviau.

Priklausyti didžiulės armijos turite nepamirškite rūpintis ne tik dėl bendro intereso, bet visų pirma dėl jos plėtros. Jūs pumpuoti savo charakterį, padidinti parametrus, tokius kaip jėga, sveikata, tikslumo, asortimentą, ištvermės, žvalgybos ir kt. Beje, visa reikalinga informacija apie simbolio rodomas asmens bylą. Be to, veiklos priemonių čia yra Kovų statistika, gavo apdovanojimus, visą biografiją.

Paveiktose zona internete rasite daug įdomių dalykų, kiekvienas praėjo mūšis dar ilgai bus prisimenamas. Paskubėkite prisijungti prie žaidimų bendruomenės ir paragauti gyvenimo postapokalipsticheskom pasaulyje!

 

Žaisti pat