Anarchija internete

Alternatyvūs pavadinimai: Anarchija Online Anarchija

Anarchija Online žaidimai yra pripažįstamas visose MMORPG, kuri yra nustatyta tolimoje ateityje planetos Rubi-ka.

Planeta apėmė kruviną kovą tarp korporacijos "Omni-Tek ir maištinga klanų už kontrolę planetos, taip pat indėliai notum (kuras nanorobots). Pradėti žaisti žaidimą Anarchija internete jūs turite kaip vieną iš galaktikos provincijos valdo galinga korporacija planetų gyventojas.

Žaidimų Anarchija internete padaryti grafiškai gana gražus, jis jaučiasi gerai, kad kūrėjai dirbo siužetą, ir muzika yra gerai parinkti.

Prieš pradėdami žaisti Anarchija internete, jūs turite būti registruotas. Prisijunkite žaidimo Anarchija internete yra standartas:

Reikalingas vartotojo vardas

Parašyk

Norėdami įvesti ir patvirtinti slaptažodį

Skaityti licencijos ir vartotojo sutartis

Jei pageidaujate, galite užsiprenumeruoti naujienas Funcom. Ir jei jūs jau registruotas Funcom, tada perregistruoti nereikia, tiesiog peršokti tiesiai į antrąjį etapą. Anarchija Online registracija apima žaidimo kliento parsisiųsti. Atsisiųsti originalų žaidimo klientą, ir įdiegti ją į jūsų kompiuterį, gausite prieigą ne tik originalaus žaidimo, bet taip pat į jo papildymų Notum karai, Shadowlands, ateivių invazijos, Lost Eden ir palikimas XAN.

Kai Anarchija Registracija internetu yra baigtas, jūsų bus paprašyta sukurti savo charakterį: nustatyti, kad frakcija (neutralus, klanas, Omni-Tek), rasės, lyties, unikalūs įgūdžių ir profesijų būsimo pobūdžio.

Anarchija Online galite žaisti vieną iš keturių rasių. Homo Solitos daugiau nei bet kuris kitas tapatinama su šiuolaikinio žmogaus, ir rasinius požymius padės žaidėjai sėkmingai bet kokios profesijos, tačiau jie negali specializuotis bet kurioje vienoje srityje. Atroksy - jis belytis žmonės su didele jėga, ištvermę ir atsidavimą, tiek jėgos ir ištvermės didesnio nei kitų rasių, leidžiant jiems būti puikus kovotojai.

Opifeksy - rasė sukurta žvalgybos ir slaptas operacijas pasižymi dideliu agility ir nevengia, kuri leidžia savo nariams išvengti daugumą atakų.

Nanomagi - jauniausias rasės, intelektualiai ir dvasiškai išsivystę, bet riboto stiprumo ir ištvermės parametrams, kuri gali egzistuoti tik dėl planetos Rubi-Ka dėl konkrečios veiklos organizmų.

Anarchija Online žaidimai, pateksite į daugelį metų ateiti, atsižvelgiant į ateitį, kai žaidimo simbolius judėti aplink miestą automobilių ir orlaivių, kur kiekvienas simbolis yra vežančių įvairių ginklų, įskaitant šaunamuosius ginklus, iš bet naudinga kompleksas miesto ir ne tik apsauginiai įtaisai.

Leveling Anarchy Online, gali būti šiek tiek koreliuoja tik su viduramžių žaislas, su sąlyga, kad jūs turite pirkti ne magai ir įvairių gamintojų, bei automatinius parduotuvių ir nanotechnologijų, o ne mokytis rašybos naudosime smegenų implantų .

Anarchija Online, kaip viduramžių žaidimus, jūsų laukia mūšis, komandos išvykas ir daugybė svečių. Į žaidimą Anarchija Online galėsite spręsti tik vieną problemą: kur gauti keletą papildomų valandų per dieną išleisti žaidimą, kaip jums pasinerti į Rubi-Ka kartą pasaulyje, jūs vargu atitrūkti nuo jos netrukus. Žaisti online žaidimas kaip anarchija gerbėjai kaip įprasta MMORPG ir gerbėjai futuristinis žaidimas.

 

Žaisti pat