Piktas Gyvūnai

Alternatyvūs pavadinimai: Piktas Gyvūnai, Piktas Gyvūnai

Angri Patsy žaidimas su gražia grafika ir įdomus sklypo leidžia jums pasinerti į nuostabų pasaka pasaulyje pilna nuotykių ir kovą. "Milijonai prieš metus, mažai gyvūnų džiaugtis gyvenimu Žemėje. Bet ... "- prasideda tokiais žodžiais vienas blogiausių akistatos plėšrūnų ir žolėdžių. Ir dabar atėjo jūsų laikas įsikišti siekdamas atstatyti tvarką, atkurti pusiausvyrą.

Prisijunkite žaidimo Angry Gyvūnai paprasta: pirmiausia turite pasirinkti pavadinimą ir seksas charakterio, ir tada pasirinkite Žiūrėti - katės, voverės ar pingvinai. Pastatai statomi baltymai greičiau katė greičiau išvalyti teritoriją ir statybos pingvinai lengviau toleruoti blogio dinozaurų ataką. Piktas Gyvūnai registracija internetu leidžia apsvarstyti, kokią naudą norite gauti - Katė judrumas, greitis, jėga arba baltymų pingvinai. Anksti žaidime jums bus padėti asistentas. Jei esate žaisti kačių, jie jį vadina "Kitty".

Piktas Gyvūnai leidžia žaisti iš bet kurios vietos, kur yra kompiuteris ir interneto, nes reikalavimai sistemai šiame žaidime yra tiesiog juokinga - prieiga prie interneto, naršyklė, atpažįstanti Flash (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, ir tt . ), Ir kompiuteris, kuris negalėjo susidoroti su tokiu žaidimą, jei ji nėra verta politechnikos muziejus, tai bus greitai.

Šiame žaidime yra ženklų charakteristikos, kurios turi įtakos mūšių su dinozaurais rezultatus: ji Drąsa, didybė, priežiūra, priežiūra, lyderystė, paslėpti ir pagal rasę kai kurie iš jų yra geriau išsivysčiusi nei kiti.

Registruotis Piktas Gyvūnai baigėsi ir žaidimas jau prasidėjo. Tuo tarpu jūsų raketa sugedo, o jūs pakimba mažoje saloje visiškai svetimas jums planetoje. Pirma, jūs turite išvalyti plotą statybos piktžolių. Galbūt jūs galite rasti keletą naudingų išteklių kasimo metu. Pirmiausia jums reikia sukurti pieno ūkį, kuris gamins 10 vienetų pieno per valandą.

Piktas Gyvūnai internetinis žaidimas turi tokį rinkinį išteklių - medienos, metalo, energijos pastatams, taip pat pieno ir žolės išlaikyti sveiką kūną. Piktas Gyvūnai internetinis žaidimas turi išvystytą sistemą ieškojimų ir įvairių užduočių, iš kurių pirmasis buvo išvalyti vieta gyventi ir kurti ūkį. Dabar jūs galite gauti savo pelnytą apdovanojimą - 10 medienos, metalo, 10 10 ir 10 energijos pieną. Kitas žingsnis yra pastatų statybos kiekvienai išteklių gamybai - pavyzdžiui, lentpjūvės ir geležies kasyklos. Be to, kiekviena iš pastatų turi pagerinti - pavyzdžiui, jei turite patirties ir pakankamus išteklius gali paversti savo lentpjūvę prie lentpjūvės ir gamina daug kartų daugiau lėšų. Bet kai jūsų mažas miestelis negali atlaikyti plėšrūnų antplūdžio, todėl elgtis švelniai. Toliau, jums reikės pasirinkti miesto nustatymus. Kai fiksuojami pagrindiniai ištekliai būtų malonu lėtai, bet užtikrintai pradeda remontą raketų, jis duos jums galimybę atsiskaityti mėnulį, kuri yra tokia turtinga gamtinių išteklių. Tuo tarpu jūsų mieste yra net pastatyti vėjo generatorius ir esate pasiruošę ginti, dinozaurai sugauti jus užklupti ir ėmėsi visų išteklių. Kurti reikiamus pastatus ir daryti viską, kas įmanoma, kad būtų atkurtas teisingumas ir pasakų pasaulyje. Reikia kovoti atgal ir jums žaisti Angry Gyvūnai ir suprasti, kad esate nugalėtas.

Play žaidimo Angry Gyvūnai internete ir tiesiog neįtikėtinai įdomus ir spalvinga grafika paliks tik geriausius įspūdžius ir išeikvoti žaidimo laiko neatrodo visiškai praleido shuffle. Žaisti online žaidimo Angry Naminiai gyvūnai geriau su draugais, nes kartu galite greitai ir lengvai nugalėti blogis dinozaurai. Taip pat žaidimas turi bendrą reitingą, kuris leidžia jums suprasti, ką taškas pasaulyje jūs esate, ir jūs galėsite padėti arba trukdyti kai kurių kitų žaidėjų kelyje į pergalę.

 

Žaisti pat