Dievai Arena

Alternatyvūs pavadinimai: Dievai Arena

Dievai Arena žaidimas, kad galite žaisti internete dabar.

Čia jūs sutiksite su pasauliu išmintingų burtininkai, kariai, labai gudrus vagis. Jūs turite nugalėti visus priešus, kad gauti į nemirtingumą klavišą.

Jei esate tikras herojus ir nebijo nieko, tada šis žaidimas yra skirtas Jums, nes jūs turite mesti iššūkį dievams ir kad stiprybė yra ne visiems.

Be internetinis žaidimas Arenos Dievai registracija yra įmanoma per socialinius tinklus: "Facebook", Vkontakte, klasiokai ir mano pasaulis. Jūs taip pat galite užsiregistruoti per žaidimo svetainėje. Norėdami užsiregistruoti, turite nurodyti:

1) savo elektroninio pašto adresą.

2) pavadinimas, kuris bus matomas visiems žaidėjams.

3) Įveskite slaptažodį.

Dievai Arena žaidimas jums pasirinkti, kad jūs turite gauti už pradedantiesiems questą. Su šia Quest sutiksite su visomis žaidimo taisyklėmis.

Arena Dievų internetinis žaidimas, kuris apima trišalę konfrontacijos. Galite kovoti tik už save ir prieš kitus dviejų pusių.

Modeliavimas Dievų Arenoje yra baudžiamas bauda. Jūs privalote pulti visų priešų įvairias puses arba bent jau naudoti automatinį smūgį. Į neveiklumo atveju galite pulti su žaibo.

Jei viena iš šalių neįvykdė ar kariai Kai kurios šalys neatėjo į pakankamai kovoti, tada jie negali dalyvauti žaidime, bet kova vyksta tarp dviejų likusių komandų.

Žaidimų Arena Bogov turi daug funkcijų:

1) Per mūšį, kiekviena šalis gali būti tuo pačiu metu ne daugiau kaip 30 simbolių.

2) Jei personažas miršta, tada jis gali pradėti naują požymį.

3) Jei, norint pradėti žaidimą jums sako, kad nėra laisvų vietų, jūs galite "gauti pagal" iš anksto paduoti už ypatingą variantą prašymą. Kai pateiksite šią programą, jums nebus suteikta galimybė tęsti rungtynes ​​ir vieta, kurios norėjo kovoti.

Žaidimų Arenos Dievai vadovavimas apibrėžiamas taip:

1) Po pusę kiekvienos vietovės valandą po kovos, nustatyta "Leader" yra didvyris, kuris galėtų padaryti didžiausią skaičių beats (nuostolius), kad jų priešininkai.

2) vadovas gali deleguoti bet lyderio charakterį, kuris yra jo komanda funkciją. Jei vadovas miršta, mygtukas vadovavimas perduodamas automatiškai kito simbolio, kuris sukėlė didžiausią sumą žalos.

3) Su šiuo mygtuku, lyderis gali perkelti savo žaidėjams, kad jam būtina duoti, šiuo atveju už taktinius manevrus mūšyje galimybę.

Dėl žaidimo lygių Arenos Dievai veikia "plaukiojančiu terminas" dalyvius.

Prieš kiekvieną arenoje sukėlė aktyvių simbolių kiekvieno norimo lygio priklausomybės numerį. Čia nuo mažiausio skaičiaus atimamas konkrečią procentinę dalį, kuri yra "žmogiškasis faktorius" ir skaičius nustatomas pagal maksimalų dalyvių skaičių ant kiekvienos arenos pusėje.

Maksimalus dalyvių skaičius gali būti rasti tam tikrą parinktį žaidimo skydelyje.

Arena Bogov - žaidimas tikriems herojams!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos