Assassins Creed 4: juoda vėliava

Alternatyvūs pavadinimai: Assassins Creed 4: juoda vėliava

Assassins Creed 4: Juoda vėliava - patraukliausia žaidimas pagal net labiausiai aistringas kritikų modernumo. Visi projekto specifikacijos pagerėjo. Dabar grafikas taps intensyvesnė, labiau realistiškas animacija, ir sklypas yra net labiau jaudinantis ir įdomus. Naujas projektas bus įgyvendinamas visiškai atvirą pasaulį, kuriame ten bus apie 50 pagrindinių vietų. Dabar žaidėjai galės gauti didžiuosiuose miestuose ir kaimeliuose galite aplankyti majų griuvėsiai, turime pažvelgti į cukraus plantacijų ir aplankyti džiungles, apsilankykite žinomų uostus ir neatrastų urvų.

Žaidimas "Assassin Creed 4 kelia jums piratavimo dienų. Visi Žaidimas vyksta 1715 Karibuose. Dabar piratai - Nekilnojamasis meistrai ne tik vandenyje, bet ir ant žemės. Šie žmonės yra skatinti savo politiką, grindžiamą godumo ir žiaurumo. Pirmame, nelegaliomis. Šioje žaidimo dalyje pagrindinis dėmesys skiriamas jūrų kelionėse, piratų laivus, vandens mūšį. Assassin Creed 4 nustatymą savo kompiuteryje, galite rinktis iš įvairių tipų laivų. Iškart po patekti į projektą bet kuriai šaliai bus prieinama asmeninių laivų, vadinamas Kuosa. Jiems, ir jums bus pirmą kartą žaisti Assassins Creed 4 pc, jis, galite keisti ir tobulinti pagal savo poreikius ir reikalavimus.

Nauja dalis Assassin Creed bus trys pagrindiniai didmiesčiai

1. Havana.

2. Kingstonas.

3. Nessau.

Charakterio galės pasirinkti savo komandą. Puiki galimybė žaidimą Assassins Creed 4 leidžia naudoti specialų nardymo varpą, kuris leidžia išsamų tyrimą dėl jūrų dugno ištirti nuolaužos. Jūsų laivas galės atakuoti kitus laivus ir plėšikauti juos.

Kaip deklaruoti patys kūrėjai, Assassin Creed 4 Black Flag - labiausiai pilną žaidimo versiją. Pagrindinis herojus projektą bus drąsus Edward Kenva. Tai jauna piratų kapitonas, kuris savo kovinius įgūdžius ir drąsą pavyko įgyti kitų jūreivių ir piratų pagarbą. Sunku patikėti, bet net Juodabarzdis išreiškė pagarbą jaunas narsus vyras ... ir ištraukė į senovės konfliktą, kuris gresia išnykimas visas pastatytas piratai.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės įsigyti prieigos raktus ir atsisiųsti Assassins Creed 4 prie kompiuterio. Visi projekto dalyviai yra daug naujų misijas ir užduotis, kurias reikia įveikti, kuris bus smagiau. Skirtingai nuo ankstesnių projektų, ketvirta dalis dar nebuvo išversta į rusų kalbą, tačiau šis faktas neturėtų trikdyti jus - kontrolė yra lengva išmokti intuityviu lygiu.

Kai galite parsisiųsti Assassin Creed 4, pamatysite, kiek kontrolės žaidimas pagerėjo ir lengviau. Pavyzdžiui, pagrindinis herojus gali turėti gaubto nematomumas, kai jis mano, kad jis gali būti pavojus, ir tiesiog nuimkite jį automatiškai, kai pavojus yra daugiau.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos