Assault Priešgaisrinės

Alternatyvūs pavadinimai: Assault Priešgaisrinės

Assault Gaisro internete - nemokama multiplayer fantastinis žaidimas karinių dalykų, įvykių, plėtoti ateityje. Projektas buvo sukurtas Tencent žaidimai. Kūrėjai bandė įsitikinti, kad vartotojai yra tiesiog kvaila iš neįtikėtinai nuotykius. Žaidėjai bus vežami 2018 ir dalyvauti tarp dviejų grupuočių karas. Atsparumas ir GSDU susitikti šildomų kovose Midwest. Būtent šioje srityje yra istorijos raida. Dėka šiuolaikinės ir aukštos kokybės grafika variklio "Unreal 3 sistema, viskas, kas vyksta aplink fiksuoja savo realizmo ir dinamikos. Norėdami pradėti jums bus suteikta dviejų simbolių, kurių kiekvienas priklauso įvairių frakcijų. Laikui bėgant, jūs galite nusipirkti sau ir kitiems karių į atitinkamą parduotuvę. Kartu su savo herojais, galite patirti šokiruojančios įvykių, patirties su precedento proveržių emocijų ir tikrai praleisti savo laisvalaikį labiausiai malonus būdas!

Labiausiai paprastas užpuolimas Gaisro Registracijos nuves jus spalvinga vietose žaidimą. Dairausi, jūs galite prisijungti prie kovos, pirma pasirinkdami vieną rasti tinkamiausią. Assault Ugnis gali žaisti tokiais režimais kaip PVE (kova su kompiuterių botais ir veiklos aktuali užduotis), PVP (Epas mūšis dėl didelio mūšio, kad gali apimti keletą tūkstančių žaidėjų vienu metu) ir PVP-X (unikalūs mūšių su skirtingomis taisyklėmis ir netikėto situacijos). Paimkime arčiau pažvelgti, kokia simbolių rodomas visose šiose kovose. Kaip jau buvo minėta, jie skirstomi į dvi stovyklos. GSDU atsparumas - karinis kontingentas kareivių už gynybą. Tokie elito herojai, pavyzdžiui, Max, Jason bei Ivaną sugeba daug, jie yra lengvai prie sienos bet sukilimą. Kita pusė - atsparumas. Šis sukilėliai, kurie nesutinka su mega-korporacijos taisyklės. Pavėjui, Cartman ir "Dell" yra vieni iš geriausių kovotojų. Žmonės surinko visą jėgą, ginti savo teises ir pulti vyriausybę dėl tokių dalykų, kad. Net ginklų ir technologijų, kuriomis jie buvo pavogtas. Ir ką? Galų gale, jie turi išgyventi ir, kaip jūs kovojate prieš savivalę Megakorporacijos. Iš šių dviejų grupių opozicija - tai kažkas negirdėto!

Dėl plėtros herojai gali pasakyti, kad jie visi turi galimybę įgyti ir tobulinti įgūdžius. Kuo daugiau įgūdžių - šios apčiuopiamos naudos per kitą žaidimą. Štai keletas pavyzdžių. Greitas kaita, regeneracija, Adrenalinas, Nematomumas, magija gijimas - tai tik keletas iš ilgo sąrašo galimybes įgūdžius. Turėtumėte sekti jo personažai vystymąsi susidoroti su visais nustatytų užduočių prieš jums žaisti puolimą ugnimi. Missy yra taip: kasdien Quest, klano misijas, misija reitingą. Beje, kad būtų lengviau susidoroti su būsimomis tyrimų, galite prisijungti prie klano. Bendradarbiaudami su sąjungininkais, kaip žaisti žaidimą dar įdomesnis Assault Fire!

Ir pagaliau norėčiau paminėti apie vietas, kur visa tai, kas išdėstyta pirmiau. Žaidimo pasaulis sudarytas iš kortelės, kad bus galima, kad jums sužinoti, kaip jūs pažangą per žaidimo rinkinys. Pajūrio miestelis, SAS, augalų 13, Tylus DOCK, geležinkelio stotis, stotis Medžiaga, Juoda sanitarijos, krovininis p tvirtovė audra kanjonas, Siaubo Miestas - kiekvienas iš jų turi savo korteles strateginius taškus ir rengia jums staigmenų įvairovė. Proceed dabar žaisti puolimą Fire nemokamai ir nesigailėsite sprendimą. Sėkmės!

 

Žaisti pat