Athanaton

Alternatyvūs pavadinimai: Athanaton Immortal Warriors "

Kas žinotina prieš Athanaton internetu - pasaulis nematytų kovų nemirtingi kariai! Nėra jokių abejonių: tai nemokamas naršyklinis žaidimas neturėtų eiti už jūsų dėmesį.

Athanaton internetinis žaidimas nereikalauja jos pradžios nieko nepasiekiamo: jums tereikia turėti interneto ryšį ir modernią naršyklę ("Google Chrome" versija 5. 0, Firefox 6. 0 "," Opera 11. 10, ir tt ) Palaiko Flash Player versiją 10. 0 arba didesnis.

Prisijungti žaidime Athanaton gali nustebinti tuos, kurie turi savo sąskaitas socialinių tinklų (Facebook, Facebook, Twitter, ir tt ) Kaip jie galės patekti į žaidimą tiesiai iš jų. Jei neturite priklauso minėtų vartotojų tinklo išteklių, turite užpildyti tik du laukus:

1) galiojanti e-mail;

2) slaptažodį, kuris yra skirtas apsaugoti savo žaidimų sąskaitą nuo įsilaužėlių. Todėl pageidautina, kad tai buvo ne per daug paprastas ir susideda iš raidžių ir skaitmenų.

Sekantis Athanaton registracija internetu paragina jus perskaičiau ir sutinku su sąlygomis ir nuostatomis. Jūs taip pat galite užsiprenumeruoti gauti žaidimų naujienas (tiesiog palikti arba nuimkite atitinkamą langelį). Paspaudę ant "Siųsti", jums bus užbaigtas procesas vadinamas Registracija Athanaton.

Norėdami pradėti tikrai žaisti internete Athanaton, pirmiausia reikia nuspręsti dėl serverio (jei jums nereikia rūpintis, sustoti rekomenduojama), tada - atidaryti puslapį - nurodyti savo vardą (už pripažinimo žaidimo išteklių pavadinimas) . Iškart Athanaton internetinis žaidimas paragins pasirinkti vieną iš simbolių, sužinoti apie tai, kur galite išsamiai paspaudę ant grupių karių dislokuotų priešais jus:

1) Conan - vadovaujamos kariuomenės Phoenix (puikiai apsaugos negailestingas puolimas +)

2) ragana Atelanta - Fleimo kavalerijos (greitis ataka ir magiškoji galia)

3) Kratos - falanga plaktukas (plius sukrečiantys ataka magiškas vienybė)

4) Rugpjūtis - Auksinis kavalerija (pagrindinis ginklas - rodyklės, pripildo sielą)

5) Richard Aš - kavalerijos su arbaletais (šarvuotas mokestis)

6) Robinas Hudas - Soul Medžiotojai (+ sužlugdysi siela strėlės spaudimą priešo moralę);

7) Beowulf - Sniego kariai (greitis + magija, mažinant priešo moralę)

8) Orianthi - lankininkai su sniego skydu (sustiprintos apsaugos + "Circular pasala" Pildo priekines gretas priešą į painiavos).

Norėdami treniruoti savo herojus, jūs turite žaisti žaidimą internete Athanaton gana ilgą laiką, todėl jums geriau savo žaidimą kiekvieną dieną jie mokosi, kaip pradėti mokymą. Visi charakterio ir karių charakteristikų pakeitimus galima rasti nuėjus į savo profilį. Beje, čia yra funkcija, kaip herojus reinkarnacija. Jis tampa prieinama savo pasiekimų lygį 51. Tai rodo, kad atneša jums atgal žaisti Athanaton patį herojų galimybę, tačiau pirmasis lygis, tik jo kariuomenė bus daug stipresnis, ir asmeniniai statistika - nesikeis.

Atlikite šiuos patarimus jei norite žaisti Athanaton kad yra sėkmingai

Atnaujinti daug pastatų. Sužinokite, kaip pagerinti jų nuo pat pradžių, o ne vėliau, tikrai, apgailestauju praleistų akimirkų.

Atlikti užduotis, kad jums žaisti internete Athanaton tieks nuolat. Už kiekvieną sėkmingai atliktų užduočių, jūs gaunate ne maža atlygį už savo vystymąsi.

Nuoma tiek daug didvyrių kaip naujas galimybes.

Oficialioje žaidimo svetainėje yra pagalbos skyri vadovas, kurį galima rasti bet kuriuo metu esate domina informacija apie žaidimą.

Ir paskutinis patarimas: Nepraleiskite galimybę fab metu! Prisijunk dabar!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos