Bananų karalius

Alternatyvūs pavadinimai: Bananaking

Bananų karalius internete - išskirtinis nemokamas internetinis žaidimas, kuris reikalauja tik naršyklės. Bananų karalius internetinis žaidimas yra originalus pasaulis gyvena plantacijų savininkams, kurie yra auginami populiarus visame pasaulyje ir labai skanus produktas - bananų. Norėdami prisijungti prie jų ir pradėti šioje įdomioje darbą savo srityje, jums tereikia užsiregistruoti internetu Banana karalius.

Prisijungti žaidime Bananų Karalius nereikalauja jokių įsipareigojimų, jums tiesiog reikia įvesti šiuos duomenis: su herojaus vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresą, naudotojo vardą ir draugo, kuris jus pakvietė į žaidimą (žinoma, jei nenorite ateiti, ir toks draugas yra). Tada jūs sutinkate su žaidimo taisyklėmis ir paspauskite mygtuką Registruoti naują sąskaitą. Po šių žingsnių, jūs patekti į žaidimų pobūdį statuso puslapyje. Šiame puslapyje galite perskaityti informaciją apie savo žaidimo pobūdžio.

Taip pat čia yra darbo nuoroda. Nuoroda nuomos padėti rasti didelę erdves interneto ir naujų želdinių savininkų samdyti juos dirbti. Jei jūsų kvietimą registruoja naujas žaidėjas, pinigus ir bananai yra teisėtas jums atlygins. Negalima ignoruoti šią progą. Iš tiesų, kiekvienam naujam vartotojui galite gauti ne tik vienkartinį premiją, bet bus naudinga ateityje. Kai žaidėjas pasiekia trečiąjį lygį, jūs turite teisę į 50 $ ir 1 patirties tašką. Žaisti žaidimą internete Bananų karalius yra lengviau, jei jūsų draugai galite pakviesti daug.

Taigi, kai ko pradėti ir ką turėtų atkreipti dėmesį į? Prisijungti Bananų karalius praėjo ir jūs pateko į vienos srities ir sodinukai, kuris turėtų būti pakankamai dviems turėti. Negalima gaišti kitą minutę! Sėti savo srityje ir tikėtis derliaus. Vaizdai, kuriuos matote plantacijų, visada jus iki datos, kas etapas nokinimo bananų, arba gali būti laukas yra tuščias ir paruoštas sėjai. Be to, apačioje yra skaitiklis, kuris rodo, kiek laiko liko iki to momento, kai bus įmanoma nuimti. Rinkti prinokusių vaisių, galite eiti į rinką. Tačiau nereikia skubėti stačia galva atgal skubėti parduoti savo prekes. Turėkite omenyje, kad kainos svyruoja. Taigi, tai geriau laikytis šių vibracijų pasirinkti labiausiai palankiausiu momentu parduoti. Tačiau visi tiksliai jūsų pelnas ne visada vienodi. Vytorg priklauso nuo parduodamų bananų kiekį, o derlius yra skirtingos.

Pajamos iš pinigų pardavimai, taip pat tie, kurie yra apdovanotas pakviesti žaidėjai gali praleisti skirtingai. Pirma, plantacija reikalingos investicijos. Nuolat reikia pirkti sodinukus kitą sėjai. Jie gali būti perkamos toje pačioje rinkoje. Apdorojimo vienas laukas turi 36 sodinukai. Kai jie pasiekia 2-ąjį lygį galite gauti prieigą prie pirkti antrą lauką. Išplėsti savo turimą, tada jis bus labiau linkę tapti nekilnojamojo bananų karalius. Antra, pinigai gali samdyti agentai ir šnipai. Su jų pagalba jis yra lengvai sužlugdyti. Jie gali būti siunčiami konkurso teritorijoje tirti ar net užsisakyti pavogti dar vieną bananą ir dolerių. Tačiau nereikia pamiršti, kad jūs ne vieni ir yra rizika protingas apiplėšimas savo plantacijų. Todėl su tuo pačiu pinigų padėti, rūpintis patikimą apsaugą savo srityje. Trečia, pinigai bus naudinga ištirti ir pagerinti pobūdžio veiklą.

Kovoti už tai, ką charakteristikos turi vadovautis, prieš pradėdami žaisti Banana karalius. Nes ji daro įtaką savo žaidimo sėkmę. Internetinis žaidimas bananų karalius apima tokias sąvokas kaip laiko padidėjimas, derliaus bananų, parduodamų bananų plantacijų apsaugos, dėl plantacijų ir patirtį ataka. Gerinti REAKCIJOS LAIKAS kainos, jums bus pasiekti laukimo laikotarpio pasėlių sumažėjimą. Derlius bananai - tai apie nuimto derliaus vaisių suma. Parduoda bananus tiesiogiai įtakos rinkos kainoms. Apsauga plantacijos - būdingas atsakingas už sargybinių kokybės ir jų kainos nuomos. Ant plantacijų ataka vaidina misijos sumanyta išpuolių rezultatus vaidmenį ir nustatyti reikiamą kiekį samdyti agentai. Patirtis, kuri įgis holdingo žaisti Bananų King, bus perkelti į naujus lygius.

Bananų karalius internetinis žaidimas siūlo jums dar vieną pramogų. Jei jau susidorojo su būtino darbo, nereikia sėdėti nuošalyje stebėtojai. Kodėl nuobodu, jei galite eiti lobių medžioklė? Tai ne tik įdomu, bet ir naudinga. Yra galimybė rasti vertingų lobių. Galite susidurti sodinukai, bananų, pinigų ir net piratų lobis.

Nepraleiskite taip pat gebėjimą bendrauti per pranešimus su kitais žaidėjais. Taigi, jums reikia žinoti apie įvairių naujienų ir galbūt įspėti planuojama diversija.

Žaidimas turi geriausių žaidėjų sąrašą. Pakelkite savo reitingą, galite naudoti taškų. Tam reikia stebėti savo bananų kiekį. Jei pavyks tapti pirmu sąraše, tada jums yra nekilnojamojo bananų karalius! Stenkitės palikti konkurenciją atsilieka, mano, kad tai yra jūsų galia!

Žaisti žaidimą internete Banana King galite su sumokėta sąskaita. Jo pirkimo padės atsikratyti in-game reklama, suteiks galimybę įkelti avatarą už personažo gauti kreditą dolerių už kiekvieną naują lygmenį. Žaidimas gali sėti lauke 6 kartus per dieną. Sumokėta sąskaita leidžia jums tai padaryti 8 kartus. Manau, turėtume galvoti apie savo pirkimo pelningumo. Tačiau klausimas yra ekonomiškas, ir kiekvienas iš jų daryti tik taip, kaip norite. Mes galime patarti, bet tikrai ne priversti ką nors daryti!

Pabandykite žaisti šį priklausomybę žaidimą ir sau vertiname savo nuopelnus. Nusivylimas nekelia grėsmės jums tiksliai! Mes galime tik palinkėti, kad fortūna nusišypsojo visų jūsų pastangų!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos