Batman Arkham riteris

Alternatyvūs pavadinimai: Batman: Arkham riteris

Žaidimo Batman Arkham riteris ( Batman: Arkham riteris ): baigiamoji dalis žmogaus ir šikšnosparnių.

Vieno žaidėjo žaidimas Batman Arkham riteris ( veiksmo nuotykių ) baigia žaislų apie žmogų - šikšnosparnį nuo Arkham ciklą. Šis klausimas iš pradžių buvo planuota viduryje 2014 spalio Tačiau žaidimo kūrėjai komanda su RockSteady Studios Studios Iron Galaxy (PC) su leidėjo Warner Bros Pramogos Interaktyvus patyrė šio reikšmingo įvykio 23. 06. 2015 ir vėl išdavimo spalio 28 nebuvo, iš dalies pakeisto ir peržiūrėti.

Jei superherojus tinklą.

Neilgai užliūliuoti tęsėsi Gotham po Joker mirties. Vieta pagrindinį piktadarys negali likti laisva amžinai, ir tai trunka kaliausė, kavinė, naudojant naują toksiną, kuris sukelia žmones ateiti į įniršį. Situacija kaista, ir atėjo laikas evakuotis į miestą. Tik Batman intervencija gali sustabdyti chaosą prasidėjo.

Siekiant ištirti kiekvieną Gotham Undercover kampe, jūs turite atsisiųsti Batman Arkham riteris. Su herojai ir anti- herojai sukurti kitą istoriją, pilna intrigų ir nuotykių.

Tai ne visą dalyvių sąrašą istoriją, tačiau net ir jis pateikia įžvalgų kupiną įvykių istoriją. Ir padėti buvusios Batman piliečiai nugarėlės, kūrėjai išplėtė savo pajėgumus spektrą. Pavyzdžiui, jis gali pasirinkti iš kostiumai numeriu, ir tampa nematoma tam tikrą laiką, sunaikinti, kaip tai iki penkių priešais.

Bet svarbiausia, tai Batmobile, kuri tapo dar geriau. Betmenas galite skambinti jam bet kuriuo metu. Ši transporto neprasiskverbia kulkos ir jis avinai jokių kliūčių: medžių, tvoros, užtvaras, šiukšles, arba eikite yuloy & ndash; zavertitsya vietoje, o pilant priešo raketas. Tai tikra tvirtovė ir veiksminga priemonė transportavimo, kuris yra lengviau naršyti miestą, ir net spręsti galvosūkius. Ir kai Batmobile nėra būtina, galite palikti jį ir eiti pėsčiomis.

Kova sistema Batman Arkham riteris ant PC & ndash; iš kūrėjų pasididžiavimas. Betmenas išsprendžia kai kurias problemas vienas, bet dėl sunkios misijos jis turi pagalbininkų, ir ji yra kartu su sąjungininkais, o tada kartu jie išsiuntė dvigubą smūgį nuo priešų. Patarimai ir gudrybės, kad apmokyti žaidėjas simbolių Batman Arkham City, autoriai pasiskolino kovos menų filmų, todėl jie atrodo labai realus.

  • OS: 64 bit; "Windows Vista SP 1/7 / 8 (8.^^8 Procesorius: Intel Core i5-750, 2. 67 GHz / AMD plaukų džiovintuvas ir X4 965, 3.^^10
  •  

    Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos