Mūšis aušra

Alternatyvūs pavadinimai: Mūšis aušra

Žaidimas BattleDawn - yra žaidimas grindžiamas viešąja politika ir meistriškumo. Jūsų tikslas - ilgainiui tapti labiausiai galingas lyderis arba tampa iš didžiausių ir labiausiai aljansą. Jūs turite išmokti naudotis diplomatijos karinius išteklius pateisinti savo norą absoliučios galios BattleDawn internete . Jūs greitai pastebėsite, kad didybė gali būti pasiektas tik per komandinį darbą. Ar tu žaidi žaidimą BattleDawn ir tapo aukščiausias valdovas?

Prieš žaisti BattleDawn , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB.

Prisijungti žaidime BattleDawn neatsižvelgia į daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą "Pradėti žaidimą", po to "naują žaidėją";

2. Pasirinkite Peace: Marsas, Earth ar fantazija, o BattleDawn registracija baigta.

Iš pirmo žvilgsnio, šis žaidimas yra panašus į MMORTS . Šis žaidimas yra ėjimais pagrįstas strateginis. Jūs galite daryti ką nori su savo padalinių struktūros, jei norite, bet kad jums progresavo BattleDawn internete , reikia judėti į priekį. Ši sistema suteikia jums erdvės manevruoti, nustatant bazinę gynybos ir kontratakuoti.

Galite BattleDawn žaisti ir įdėti vieną pagrindinį tvirtovę, ir tada kurti mažesnį forpostas aplink modernizavimo ir transportavimui. Vartai taip pat gali būti naudojama siekiant sukurti tokius dalykus, kaip siloso ir radarų bokštai. Kiekvienas iš šių struktūrų BattleDawn internete numato savo unikalius gebėjimus ir strateginius privalumus. Žaidėjai galės atnaujinti ir sukurti didesnį ir geresnį struktūrą palaikyti savo pagrindinę miesto. Šios struktūros BattleDawn internete gali suteikti jums su aukso daiktų, ir nuves jus į energijos tiekimo patobulinimai. Kiekviena struktūra yra reikalinga kurti galingą kariuomenę.

Jei turite į bazę BattleDawn internete , tai gerai, kad būtų stipresnis ir galingesnis priešas. Kaip Turimų statybvietės žaidimo vienetų BattleDawn pasigirti, kad yra galimų naudoti 27 vienetų iš viso. Į žaidimą jūs galėsite sukurti kareivis, automobilį ar kitą transporto priemonę. Yra 27 galimų kombinacijų ginklus ir sugebėjimus žaidime BattleDawn .

Žaidimas BattleDawn nesuteikia turimų pajėgų įvairovę žaidimą. Strategijai trūksta įdomių paketai, kurie iš tikrųjų klesti iš kitų žaidimų. Taip, jūs galite statyti raketų šachtas ir naudoti juos kaip galios ginklas BattleDawn internete , tačiau būtų malonu pamatyti šiek tiek daugiau įvairovę labiausiai paplitusių padalinių. Žaidimas yra gerai subalansuota, sistema suteikia žaidėjui šiek tiek laiko pasiruošti už išpuolį. Kitas svarbus aspektas žaidime BattleDawn yra šnipas. Spy yra labai svarbu, kai jūs turite išteklius ir struktūras, kad sukurti kažką. Spy gali prasiskverbti į priešo bazę ir nustatyti, kokia apsauga jiems gali tekti vietoje žaidime BattleDawn . Tai leidžia jums sukurti efektyvią darbo grupę, kad būtų galima lengvai sunaikinti priešą, ty k jis nebus pasirengę.

Apskritai, žaidimas BattleDawn - tai atsitiktinis žaidimas. Jis neturi pakankamai įrangos vienetų ir faktinį laiką, praleistą minutę. Tai suteikia grotuvas BattleDawn internete vidutinio dydžio vienetų parametrai (žaidimo vienetų grafikas), taip pat struktūrinių naujinius jūsų miesto ir pagrindinių postus. Deja, žaidimas BattleDawn nebus pasiūlyti jums daug vizualiniu aspektu dalykų. Šis žaidimas tinka žaidėjams, laisvo laiko ir aštriu proto sukurti strategijas.

 

Žaisti pat