Mūšis dėl Graxia

Alternatyvūs pavadinimai: Mūšis dėl Graxia

Mūšis dėl Graxia internete - nemokama multiplayer žaidimas, veiksmų RTS stiliaus su socialinės pakraipos. Gameplay primena visoms žinomas projekto Dota. Projekto kūrėjai petroglyph žaidynės pasirūpinta, kad buvo gerai išvystyta PvE ir PvP sistema. Žaidėjai tikėtis įdomių kovų tarpusavyje ir azartinių lošimų konkursas su kompiuterio intelektas. Pasirinkus simbolį patys, jums bus užsiima jos plėtros ir ateis laikas, kai ne priešas bijo tavęs. Didinti lygį po lygio, jūs tampate stipresnis ir palaipsniui atverti žaidimo perspektyvas. Užsidirbti pinigų, kad pirkti įrangą, kuri parduodama vietos parduotuvėse, jūs netgi galite pirkti daiktus, kurie gali dramatiškai pakeisti įvykių tam tikrose kritinėse situacijose kursą. Pavyzdžiui, rinkiniai atkūrimo bokštai yra brangūs, tačiau kokį poveikį! Uždirbo kovose rimtų momentai gali būti panaudotas kitaip - investuoti į nemirtingos herojus pirkimo. Sunaikina daugiau kaip monstras, su kuriomis susiduria kelyje, ir atrasti galimybes! Tikėkite savo jėgomis ir sėkmės nėra toli!

Jei nuspręsite tapti nuotaikinga veikla šalis, jums reikės Mūšis dėl Graxia registracijos. Šiam tikslui naudotina speciali forma užpildyti. Taip pat oficialioje svetainėje galite padaryti prenumerata biuletenį, prašome įvesti savo elektroninio pašto adresą. Kurdami sąskaitą, jūs turėtumėte būti pasirengę už tai, kad projekto taisyklės turėtų susitarti. Prieš pradėdami žaisti Mūšis dėl Graxia, būtų tikslinga patikrinti jūsų kompiuterio konfigūraciją. Juk žaidimo pareikalauti padaryti tam tikrus reikalavimus sistemai: Operacinė sistema Windows XP / Windows Vista / Windows 7, Intel Pentium 4 (2 GHz), vaizdo plokštės su 256 MB vaizdo atminties ir palaiko Shader 2. 0, suderinama su DirectX 9. 0c garso korta, 1,5 GB laisvos vietos standžiajame diske ir 1 GB RAM. Šių parametrų buvimas suteikia žaidimo be trikdžių.

Taigi, žaisti Mūšis dėl Graxia - tai nuolat užsiimti kruvinų mūšių. Galite pradėti jį ramiai. Arba, jei norite, eikite treniruotės. Po jūs pasirinkote sau simbolį, renginiai nebus jus laukti. Beje, dabar galite rinktis iš daugiau nei dešimt skirtingų simbolių. Nors kūrėjai ir toliau dirbti šiuo klausimu ir netrukus bus prieinama naujiems herojai. Kovos su stebuklinga vieta, jums reikia nugalėti daug monstrų ir nebijo mesti iššūkį kitiems žaidėjams. Pergalė atneš naudą iš monetų pavidalu. Be to, jums bus mokami patirtį. Beje, ty apie tam tikrą Mūšis dėl Graxia internete. Čia žuvo neutralias ropliai, gausite daug daugiau patirties nei per priešo bazę pergalę. Destruction drebulys, bokštai ir herojai priešininkas veda į aukštesnį lygį. Manoma, kad pirmojo tipo kraujavimo - kovoti. Antrasis tipas priklauso nuo laimi ir nuostoliai ypač charakterio žaidimo metu.

Žaidimas Kova dėl Graxia gana paprasta suprasti. Nėra nereikalingų maivymasis, ir sąsaja yra intuityvi. Jūs galite lengvai gauti į valdymą ir tapti didvyriu, kad vienas po kito feat. Tai pasaulis, kur viskas yra vietoje ir jums nėra ko bijoti, kad nuošaliai ant erdvūs vietose. Būdingas dizainas žaidimo minimalizmo nėra naudojamas, nes kūrėjams vaizduotė neveikia - ne visi! Visa tai daroma jūsų patogumui ir paprastų būdų. Iš tikrųjų daryti tai, ką norite labiausiai? Tai tiesa, atsipalaiduoti!

Yra dar vienas dalykas, kad bus malonumas vartotojams. Socialinis komponentas žaidimas yra taip sukurtas, kad bendrauti vieni su kitais šiame virtualiame pasaulyje - tai įprastas dalykas. Jūs galite naršyti kitų žaidėjų profilius parodyti savo didvyrius rasti savo tikruosius draugus, sukurti visą kambarį bendravimui. Ir visa tai vyksta malonioje atmosferoje lengvai! Mėgaukitės tai ir sukūrė šį žaidimą. Maloni patirtis ir gera nuotaika!

 

Žaisti pat