Kosmoso mūšiai

Alternatyvūs pavadinimai: BattleSpace

Mūšis erdvė internete - tai nemokama karinė strategija naršyklė internetinis žaidimas, kad bus jums į svetimų pasaulių ir begalinis erdves galaktikų.
... Nesėkmingų eksperimentų serijos atnešė mūsų planetą katastrofiškų nuostolių gyvybės ir 2240 buvo metai, kai žmonija buvo ant išnykimo ribos. Laikas išgelbėti situaciją buvo labai mažai ir visi kažkaip gyvenama planetos išvyko laivus gyventojai ...

Registruotis kosmoso mūšiai žaidime yra paprastas ir apima užpildyti tokius laukus:
• Prisijungti
• Slaptažodis
• Elektroninio pašto adresas

Sekantis galės pasirinkti planetų sistema ir tikrai pati planeta, kuri bus jūsų žmonių gyvenamosios vietos. Šiuo metu galima rasti žaidimo dviejų visatų, tai beta ir gama, galėdami jus ant rankų.

Play žaidimą lankosi erdvę mūšio taip įdomu, kad pereiti į kitą žaislą nenori.
Turėsite statyti saulės elektrines, metalo kasyklos, krištolo ir deuterio, kurie būtų reikalingi skristi erdvėlaiviais ir vietos augalams. Statyti laboratoriją, jūs išmoksite naujų kosmines technologijas, kurios leidžia toliau kurti galinga erdvėlaiviais ir plėtoti savo planetą infrastruktūrą. Be to, jums reikės sukurti įvairių parduotuvių ir gamyklų robotų gamybai. Visa tai Jūs galite kurti laivų statykla, kur jis bus galima statyti erdvėlaivius ir įvairių apsauginių konstrukcijų.

Online žaidimai kosmoso mūšiai suteiks galimybę ne tik kurti savo infrastruktūrą, bet ir užsiimti šnipinėjimu, ir išpuolius prieš savo kaimynais ir išlaikyti erdvę mūšio.

Play kosmoso mūšiai mentoriai padės jums, jei turite tokios pagalbos poreikį. Kas yra tokio pagalbos prasmė yra tai, kad per ne naujų žaidėjų žaidime gali patirti įvairius klausimus, kad galima nustatyti nuėjus į žaidimo pokalbių. Jei kas nors sutinka veikti kaip savo globėją ir padėti ankstyvame etape išspręstų visas kylančias problemas dėl jūsų pusės, jūsų atlygis mentorius tokios pagalbos tektų premijas. Todėl abi pusės su šiuo bendradarbiavimu imtis kiekvienam savo.

Kosmoso mūšiai internetinis žaidimas, išskyrus mentorių, siūlanti daugiau pagalbos vadinamąjį "pareigūnai". Nepainioti su mentorių! Pareigūnai, kurie padės jums greitai pasiekti išsivystymo lygį gerinant kai kurių charakteristikas (pavyzdžiui, padidinti laivo variklio galią ar padidinti kasyklų produktyvumą). Dėl tokios pagalbos reikės mokėti kuidami (tai žaidimo valiuta).
Kuidy gali būti perkami už realius pinigus (WebMoney, SMS, tiesioginių išmokų), arba pritraukti naujų žaidėjų. Dėl kuidy gali nusipirkti daiktus ir žaidimo privalumus.

Į kuidov online žaidimas mūšis erdvė turi kitą valiutą - kreditai. Jūs galite uždirbti kreditus dalyvaudami ekspedicijose, vykdančių prekybinę ar vykdant užduotis. Ši valiuta daugiausia naudojama tarp žaidėjų apskaičiavimą.

Žaisti žaidimą internetu erdvę mūšio, kurti savo imperiją, you all vieni, ir jūs galite sukurti savo aljansą ir vesk ją. Jei norite, galite prisijungti prie esamos aljansą, tačiau reikia žinoti, ką aljansai nėra statiški, jie nuolat kariauja su žmogumi ir padaryti taiką, pulti ir gintis.

Noriu tarti keletą žodžių apie tai, kaip bijau šios žaidimas: pati kova, kaip, pavyzdžiui, ne, jis yra ataskaita apie lošimų veiklos (ty, kuris padarė ką) forma.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos