BeBees

Alternatyvūs pavadinimai: BeBees

BeBees internete - nemokamas naršyklinis pagrįstas strateginis vaidmenų žaidimas, kuriame personažų veiksmai yra bitės. Jūs gausite į tikrą avilį kur nenuilstantis darboholikas visi gandai ir gandai, talpinimas savo vienuolyną. Jų gyvenimo tikslas - išgauti daugiau nei medaus. Utėlių užduotis - surinkti sąjungininkų, kurie drąsiai pulti priešą, esant reikalui spiečius. Taip pat rūpintis bičių karys, kuris yra centrinė figūra namo bičių. Plėtoti herojus bičių bendruomenės, kovoti už kiekvieną šio saldaus ir tauriųjų medaus lašas peršokti į lenktynes ​​čempionate neįsivaizduojamas jų konkurentai. BeBees žaidimas užima žaidėjų ir laimėti pirmąją eilutę šiame sąraše turite visas galimybes! Nagi! Sėkmė jūsų rankose!

Pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti - tai sukurti paskyrą. Įveskite savo vardą, slaptažodį (repeat), gimimo datą ir šalį. Be to, naudotis paraišką, turėtumėte priimti narystės sutartį. Eiti į projektą galite per "Facebook". Jei neturite savo puslapį socialiniame tinkle, kurti tai nebus sunku. BeBees Registracijos nuves jus į Pasakų pasaulis, ir galite pradėti sprendžiant sėkmės formulę. Gal visa tai į medaus sumą? Gal gali laikyti, o įdomių kovų tarp konkuruojančių bičių šeimų? O gal gerai suprojektuoti strateginių juda paslaptis? Na, kaip apie Fartagh gali nuo visko ir nuo? Pradėjo žaisti BeBees, jums tikrai rasti atsakymus į šiuos klausimus. Laikui bėgant jūs išmoksite, kaip sujungti visus reikiamus veiksmus ir jausitės tarp mielas dryžuotas vabzdžių. Įrodyti kitiems vartotojams savo neeilinius sugebėjimus!

BeBees gali žaisti bet kas. Jau vartotojų skaičius pasiekė garbingas numeris 208.670. Ir kiekvieną dieną yra daugiau. Norėdami prisijungti, jums nereikia atsisiųsti ir įdiegti nieko. Žaidimas yra pakrautas be problemų naršyklėje ir mėgautis žaidimo gali net savininkai kompiuterius, turinčiose kuklias parametrus.

Naršyklė žaidimai BeBees išdėstyti taip, kad viskas čia sukasi aplink medaus. Jis gali ne tik rinkti, bet ir pavogti. Be to, atsargų medaus bus apsaugotos. Galų gale, jūs niekada nežinote, kas nori kėsintis į jūsų turtus! Drąsiai gintis nuo atakų savo medaus tuo pačiu metu, vogti kažkieno. Taigi galite būti žinomas apsukrus medokradom ir priešai supranta, kad arba kažkas panašaus avilys neįveikiamą tvirtovę.

Bitės skristi Jūsų vadovaujama veja ir surinkti ne Krafla saldus gardus nektaras. Jie atlieka savo grobį į avilį, ir jūs turite žiūrėti, kaip sukauptą medaus ir džiaugtis, kad kiekviena akimirka tampa turtingesnė. Kas dirbs protingesni nei bitės, greičiau laimės po saule vietą tarp kitų mažiau ambicingas žaidėjų. Žaidimas apie bičių leidžia jums išplėsti ir pagerinti savo spiečius visas turimas priemones, ir dalyvauti akių Popping mūšio herojai. Siuntimas atstovybę spiečius, jūs galite gauti prizus, nebent, žinoma, jis galės laimėti pergalę.

Tegul Jūsų žavinga bičių Buzz, šokis, pramogoms ir darbas - apmąstyti visa tai grynas malonumas! Žaidimas apie bites duos jums saulėtą nuotaiką, smagu, lošimų ir kovoja svaiginančią pergalę! Tai geriausias būdas pagyvinti savo laisvalaikį ir pamiršti, ką nuobodulio. Tiesiog pabandykite pradėti rinkti medaus ir kurti savo avilį kaip pranešimo, kad tokia specialioji sesija atkreipia nuo pirmųjų minučių. Mėgaukitės žaidimu!

 

Žaisti pat