Battlefield: Bad Company

Alternatyvūs pavadinimai: Battlefield: Bad Company Battlefield Bad Company, battlfild

Žaidimas Battlefield : Bad Įmonės - taktinė daugelio žaidėjų pirmojo asmens šaudyklės, susieti istoriją kuris vyksta fantastikos šalyje kažkur Rytų Europoje. Šio produkto linijos kūrėjas - kompanija DICE , ir leidėjas aktų Electronic Arts . Vartotojas turės dalyvauti tarp JAV ir Rusijos konflikto. Jūs vežami į pasaulį, organizuoja tipo smėlio, kurioje viskas keičiasi priklausomai nuo situacijos. Mūšio nuolat keičiasi, verčia žaidėjams naudoti skirtingos taktikos laimėti. Kai paleisti žaidimą ir priešais akis uždėtinį nuotraukos Battlefield : Bad Įmonės vaizdo, dėmesys bus 222. batalionas, sudarytas iš nusikaltėlių ir kitų vaikinų, kad viskas šiame gyvenime priežiūra. Tai batalionas vadinamas « Bad Įmonės ». Kai mūšio lauke vaikinai sudužo, ir jie būna suprasti, kad jie yra ne tik kovoti su rusų kareivių, ir kovoti su samdiniais. Vienas iš pirmiau minėtų atstovų yra Batalha priešo kovotojas kišenėje aukso. Tai reiškia, kad samdiniai už jų darbą negauna pinigų, ir taurusis metalas. Po galvoti apie netikėtą atradimą Preston Naujokas "Marlowe, Samuel" Seržantas "D. Radfordas George Gordon "HEG" Haggard ir Terrence "saldus" Sweetwater (222 berniukų d batalionas) priėjo prie išvados, kad šis faktas savo pranašumą. Nes tokiu būdu jūs galite lengvai pasipelnyti! Suvartoja geismo turto, jie nusprendžia veikti. Kad nepraleisti tokios intriguojančių įvykių ir būtų tiesioginis dalyvis viską, kas vyksta, jums tiesiog reikia Bad Įmonės Atsisiųsti.

Nustatyti žaidimą į kompiuterį ir paleisti tai nėra sunku. Be Battlefield : Bad Įmonės sistemos reikalavimai gana lojalūs ir nebus kliūtis. Kiekvienas gali mėgautis gameplay, kuris patinka daugelis jo funkcijų. Panagrinėkime išsamiau. Bad Įmonės žaidimas gali pasigirti tokių privalumų: modernus variklis Nušalimas, suteikia interaktyvios ir griauna pasaulio (pvz., namų sprogimo žlunga ir tai tampa neįmanoma pasislėpti nuo kulkų), įdomi istorija, kurioje deramas dėmesys skiriamas vienai įmonei, taip pat temas pagrįstą multiplayer. Na, žinoma, taktinis komponentas, kuris leidžia jūsų veiksmai prasmingi, ne lėkštas. Ir žaidėjai bus dėkingi turtingą arsenalą. Jums bus galima labai skiriasi Ginklai Battlefield : Bad Įmonės . Bet tai nėra išsamus sąrašas. Negalima daryti karo ir be technologijos. Ir tokių atvejų kaip CAV patrulinis laivas ir vienodai prieinami visoms šalims. Atsižvelgdama pradėjo kovą, jūs tikrai nežinote, kaip turtinga ir įvairi BF Bad Įmonės .

Hurry Battlefield : Bad Įmonės Atsisiųsti į visiškai mėgautis žaidimo ir bendravimo su kitais vartotojais? Kodėl būti nuobodu, kai jūs galite smagiai pilna? Malonus patirtis!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos