Borderlands 2

Alternatyvūs pavadinimai: Borderlands 2

Procesorius: Intel Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2. 4 GHz

RAM: 2GB

Vaizdo plokštė: GeForce 8500/Radeon HD 2600

Diske: 13 GB

Borderlands 2 - tęsinys populiariosios pirmojo asmens šaudyklė su plačiomis galimybėmis charakterio vystymąsi su daugeliu modifikuojamas parametrų. Tai yra jos skirtumas nuo kitų šauliai ir padarė žaidimas toks populiarus, kad paskatino dėl įvairių platformų, konsolių, asmeninių kompiuterių žaidimo adaptaciją, taip pat buvo išleista versija Borderlands 2 "Mac OS.

Sklypo

Žaidimų Borderlands 2 nukelia mus į pasaulį, kuriame renginių vyko pirmą dalį, tik po penkerių metų. Saugojimo Secrets revealed. Kai kurie nuotykių ieškotojas pavadintas Gražuolis Jack pasisavino visą kreditą sandėlio komanda medžiotojai, o bendrojo adoracijos pabusti, jis galėjo užgrobti valdžią į Hyperion Corporation "ir tuo pat metu deklaruoja pats naują diktatoriaus Pandora. Pagrindiniai pokyčiai prasidėjo naujai valdovas, remdamasi force galinga korporacija. Visų pirma, jis nusprendė atsikratyti savivalės, šaknis, iš kurių pirmieji kolonistai iš Pandora, ir dar vienas būdas atsikratyti jų, tačiau sunaikinti kiekvieną paskutinį vienas, jis negalėjo ateiti. Borderlands 2 "Mac" - parodo, kiek gali būti negailestingai industrinė visuomenė, vadovaujama beprotis, grupelė disidentų. Ši situacija ir drąsūs, bet negailestingas diktatorius sekantis planai nėra patenkintas Pandora komanda prašytojų talpyklų, kurių nuopelnai buvo taip begėdiškai pasisavino šviežiai iškeptą reformatorius herojus. Tačiau diktatorius miega keturias ir susierzinusi herojus patenka į planetų traukinio avarija individualų. Su šiuo ir pradėti savo kelionę per pasaulį Borderlands 2 "Mac OS. Jūs sutapimas, tapo viena iš labai kartais keleivinio traukinio, kad rėmų užsakymų Beau Jack. Pirmas dalykas, kurį jūs matote, ateina į save, tai yra įdomus robotas, kuris kasa kapą, šimtai tikri, kad veikėjas jau nuėjo toliau. Po trumpas paaiškinimas, jūs pateksite į Angelą Sargą, kuris papasakos apie savo misiją ir kas tiksliai jums lemta sustoti Gražuolis Jack o ne suteikti jai praleisti genocidą. Beje, visi keturi pagrindiniai personažai iš pirmo didele dalimi taip pat išliko, tačiau dalyvauti savo misiją, jie nebus, ir kartais jums susidurti per visą žaidimą, kaip nedidelių simbolių.

Gameplay

Gameplay žaidimas Borderlands 2 visiškai perimtos iš pirmosios dalies. Prieš mus yra tas pats pirmojo asmens šaudyklė su išplėstinio pavyzdžiu. Prieš žaidimą, galite pasirinkti vieną iš keturių unikalių simbolių (jei įdiegėte add-on, bus pridėti dar du simboliai) turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, specialių įgūdžių, padidino tarifus naudoti tam tikros rūšies ginklų. Skirtumas pagal tipą ginklų netrukdo visus drabužiai rūšis jums. Pasirinkę arsenalą, galite eiti ieškoti darbo vietų, kad galima gauti iš kai kurių simbolių ar specialių lentų. Vykdymas kiekvienai užduočiai atneš tam tikrų premijas pinigų, patirties, daiktų ar Eris, retas kristalas, reikalingą norint pagerinti ginklus ir įgūdžius forma. Be unikalių žaidimo mechanika ir Borderlands 2 išlaikė savo vaizdo funkcija grafikos animaciją stilius.

 

Žaisti pat