Call of Gods

Alternatyvūs pavadinimai: Call of Gods

Žaidimas Call of Gods - yra internetinis žaidimas, kuris yra masinės strategijos.

In-Game Call of Gods internete jums kai kurie Dievo pusėje, o rinkti savo kariuomenę. Kartu su kariuomenės jums eiti į nuotykius!

Call of Gods registruoti taip:

1. Ieškoti žaidimas svetainės Call of Gods internete.

2. Spustelėkite pagrindiniame puslapyje po prisijungimo forma dėl svetainės nuoroda « Naujas varžovas ? Spauskite čia norėdami Užsiregistruoti ».

3. Pamatysite registracijos formą.

4. Rašyti savo vardą. Jis turi būti sudarytas iš 3-25 simbolių.

5. Ateikite su specialiu slaptažodžiu prisijungti. Ji turėtų būti 6-24 simbolių.

6. Patvirtinkite slaptažodį įvadas į kitą langelį.

7. Užsirašykite savo elektroninio pašto adresą, vėliau linija.

8. Paspauskite mygtuką « Registruotis ». Registruodamiesi svetainėje jūs sutinkate su jo politiką ir visas taisykles.

Žaidimas Call of Gods daro prielaidą, kad jūsų kompiuteris turi šiuos parametrus: iOS 4. 0 arba didesnis.

Be to, šis žaidimas sovestima su "iPhone", "iPod touch".

Play Call of Gods Jūs galite pasirinkti vieną iš trijų klasių:

1. Elfai. Jie yra 5% premiją vikrumo vienetų. Elfai, kurie naudojasi ilgiausią istoriją, visada branginu savo prigimtines savybes - bajorų ir Grace. Net tada, kai jų rasės išlikimui gresia invazija demonų, jie sudarė su žmonėmis aljansą. Netrukus po to, kai jie laimėjo karą, jie sugrįžo į savo buvusius vietose.

2. Žmonės. Šioje klasėje yra 5% premiją puola vienetai. Nepaisant begalę tyrimų, žmonės turi ryžto ir drąsos. Su tikėjimu galutinio teisingumo, jie tapo neatskiriama kiekvieno intensyvaus mūšio. Jiems nerūpi, mirtį, taip parodant, nuostabi galia. Nepaisant to, netikėtas invazija demonų sunaikino gerovę ir blizgesiui žmogaus civilizacijos ir įmestas į žmonių kančias bedugnę. Laimei, sunkūs žmonės niekada iki jų pastangas dėl rasės šlovę ir didybę atnaujinimo.

3. Mirę. Jie turi 5% premiją prie gyvenimo vienetų. Negailestingas ir kietas, jie tapo lankstesni ir galingas, ypač didelės karinės patirties. Kelių galingų herojų atsiradimas, atrodo, rodo savo rasinį atjauninimas. Tiesą sakant, per daug ambicijų, žinoma, sukelti naują karą keršto vardu. Galiausiai, mirę turės įtakos gyvenimą.

Kiekviena rasė neturi savo unikalų pradžios zoną 30 latais. Regina DEORUM pasiekti bet kokios rasės gali aplankyti bet kurioje srityje.

Call of Gods, galite iš karto atlikti po registracijos. Jūs esate siunčiami kovoti dėl Dievo, kuris yra jums pasirinkti pusės!

Call of Gods internetu - tai žaidimas, kuris gali dominti tik į savo vardą. Bet vis tiek daug įdomių dalykų kupinas žaidimas Call of Gods.

Pasinerkite į šią neįtikėtiną pasaulį nuotykių, strategiją ir kruvinų mūšių.

Negalima prarasti šią galimybę, kaip susipažinti su žaidimo "Call of Gods internetu ir gaukite smagu!

 

Žaisti pat