Civilizacija 5

Alternatyvūs pavadinimai: Civilizacija 5

Po pradžioje pripažinto Civilizacija V projektų vykdytojai turėjo padaryti neįmanoma, pritraukti žaidėjų interesus ir patenkinti visus jų lūkesčius. Ir verta pažymėti, jiems pavyko! Penktoje dalyje legendinio projekto įgyvendinta visiškai naujas specifikacijas, o žaidimo pagrindas išliko nepakitęs ir skiriamieji bruožai civilizacijos net skaityti tarp eilučių.

Civilizacija 5 žaidimas tapo įdomesnis ir įdomus projektas. Programavimas prisiimti atsakomybę gerokai padidinti kokybės kartelę, todėl žaidimas yra realizuota žymiai patobulintos ir išplėstos galimybės plėtrai. Dabar priešininkai tapo daug sudėtinga ir protingas, ir laimėti jums teks plėtoti sudėtingesnius strategijas ir planus. Kaip ir ankstesnių dalių, yra penktoje tinklo žaidimo galimybė, bet dabar jis tapo daug lengviau ir labiau dinamiškas. Ir, žinoma, neįmanoma ne atkreipti dėmesį į žaidimo grafika - ne teisingai, galite skambinti šį žaidimą tiesa meno kūrinys.

Civilizacija 5 žaidimas siūlo gerbėjams įdomią istoriją. Pagrindinis žaidimo tikslas - plėtra. Jūsų charakteris bus veikti kaip savo genties lyderis. Ir primityvios visuomenės lyderis sukurs tikrai pažangios ir kultūrinį tautos. Jūs sakote, sklypas yra šiek tiek kaip ir visi ankstesnių versijų civilizacijos? Mes ne ginčytis, ten tikrai yra tam tikrų panašumų, tačiau ne šokinėti prie išvadų, tai iš tikrųjų naujas žaidimas, siekiant užtikrinti, kad galite tiesiog atsisiųsti Civilization 5 ir pabandykite praeiti misijas pora.

Programavimas nusprendė nukrypti tiek nuo įprastinės ekrano vidaus politikos, o dabar meniu, kuris parodo visus pagrindinius pokyčius simbolių panašesnė į panašų meniu Diablo.

Jei norite pamatyti daugiau taikos žaidimą su mažiau kruvinų mūšių, tada, deja, skubu jus nuvilti. Jei jau esate susipažinę su projektu, išmokyti jus, kaip žaisti Civilization 5 nėra būtina, tačiau įspėja, kad diplomatijos penktadalį klausimas grįžo. Taip, dabar jūsų personažas turės pagerinti karo įgūdžius. Tačiau tai ir suteikia žaidimui žavesio rūšiuoti.

Viena iš įdomiausių naujovių yra miestas-valstybė. Nors didelių gyvenviečių gali atsisakyti sudaryti sąjungą, mažas miestelis galėtų būti ištikimais sąjungininkais.

Norėdami atsisiųsti Civilization 5, jums reikės įsigyti iš anksto prieigos raktus. Žaidimą galima įsigyti daugelyje parduotuvių, bet, pavyzdžiui, garo reguliariai atsargas, ir jūs galite nusipirkti žaidimą už neaukštas kainas.

Galimybė prekiauti atnaujinta versija buvo pakeistas sutarčių galimybė, leidžianti bendrai atliekamiems moksliniams tyrimams.

Nors, kad žaisti Civilization 5 nemokamai, kol tai nėra įmanoma, daug žaidėjų prisijungti prie kiekvieno projekto dalyvių gretas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos